W Holandii zaczną hodować embriony ludzkie do przeprowadzania eksperymentów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Władze holenderskie zamierzają zezwolić na hodowanie embrionów ludzkich w laboratorium w celach badawczych. Pierwsza poinformowała o tym gazeta The Guardian.

 

 

Zdaniem minister zdrowia Edith Schippers, umożliwi to ludziom posiadanie zdrowych dzieci. Ponadto eksperci będą zaangażowani w problem w walce z niepłodnością i z rakiem już we wczesnym wieku.

 

„Chodzi o badania niepłodności, techniki wspomaganego rozrodu i o choroby dziedziczne oraz wrodzone” – podano w oświadczeniu.

 

Zgodnie z holenderskim prawem pozwalano wcześniej tylko na przeprowadzanie badań na nadmiarze embrionów, pozostałych po sztucznym zapłodnieniu (IVF). Należy zauważyć, że tak zwana zasada 14 dni, zgodnie z którą zabrania się hodowania zarodków w laboratorium przez ponad dwa tygodnie, wciąż będzie obowiązywać.

 

Na początku 2016 roku Brytyjscy naukowcy otrzymali pozwolenie na używanie technik inżynierii genetycznej do badania wczesnych etapów rozwoju zarodka, mające na celu poprawę przeżywalności płodów. Z kolei chińscy naukowcy w 2015 roku odnotowali pierwszy przypadek w historii udanej modyfikacji kodu genetycznego embrionu ludzkiego.

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Dobrze że pojawiły się dwie

Dobrze że pojawiły się dwie wypowiedzi ktore można przeczytać, że niby zarodek to nic takiego, ale w ocenie ludzi uduchowionych zarodek to zakotwiczona dusza w ciele matki, w 6 tygodniu zarodek otoczony jest już płynem owodniowym (ściany jamy, w której rozwija się zarodek, stanowi owodnia), który zapewni mu ochronę przed urazami. Już na przełomie 5. i 6. tygodnia ciąży (najwcześniej od 37. dnia, a stale od 40. dnia) możliwe jest uwidocznienie w badaniu ultrasonograficznym aktywności skurczowej serca. Słychać również jego pracę. Serce bije w tym czasie około 115 razy na minutę. Przed porodem uderzy jeszcze około 54 mln razy. Szybko rozwija się mózg – pojawiają się półkule mózgowe, stopniowo stając się największą częścią mózgu. Powstają zalążki kończyn górnych i dolnych. Zabijanie zarodków to barbarzyństwo, zresztą jeeli chcą robić mutantów to będą to robić wbrez protestom ludzi uduchowionych o wysokim stopmni człowieczeństwa ! Czas cyborgów i innych tworów GMO ludzkopodobnych się zaczął, w podziemnych bazach już te mutanty są robione bo o tym donoszą amerykańscy generałowie, o tym jest audycja amerykanina który rozmawiał z generałem ktory widział te stwory !

Giganci, znamię bestii, Jim Bakker show, Steve Quayle, David Lankford

https://www.youtube.com/watch?v=CTA5h93nmdE

Ogólnie plan NWO jest planem który może być zatrzymany przez moc Jezusa Chrystusa, dlatego warto się modlić o ochronę Polski i Polaków przed ich niecnymi zamiarami ! A ich plan jest straszny, zdjęcia stworow tych genetycznych zmian możecie zobaczyć tutaj

http://popotopie.blogspot.com/2015/03/odpowiedz-na-pytanie-czy-ktos-mogy-mi.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika taght

Naturalnie, też uważam, że to

Naturalnie, też uważam, że to nic złego. Do 3 miesiąca to jest zlepek komórek ze świdmością równą kamieniowi, nie ma tam jeszcze struktur które byłyby w jakikowilek sposób zdolne poczuć cokolwiek. Jednak badania mogą się przyczynić do rozwoju medycyny i w ten sposób uratować wiele istnień.

Portret użytkownika hula

BZDURA.

BZDURA.

 

Dziecko odczuwa od chwili poczęcia. To jakie ma "życie" w okresie płodowym wpływa na resztę życia na Ziemi. Dlaczego psychologia odnosi sie również do czasu przed narodzinami? Nawet starosłowianie o tym wiedzieli i... pisali, tylko trzeba ruszyc dupe i poszukać!!! i poczytać!!!

To że czegos nie widzisz gołym okiem nie oznacza że nie istnieje!

Portret użytkownika Pseudonick

Dokładnie tak. Gdybyśmy

Dokładnie tak. Gdybyśmy słuchali się klechowskich nakazów to do tej pory słońce kręciłoby się wokół ziemi. Co tam słońce! Ziemia byłaby płaska podtrzymywana przez słonie @[email protected] Ale katoliaczki za każdym razem - zupełnie jak socjaliści - pieprzą że "to akurat co innego". I tak przesuwają te swoje granice i przesuwają. Oczywiście w świetle badań to ziemia kręci się wokół słońce i debilizmem czystej wody byłoby temu zaprzeczać no ale księżulo mówił kiedyś inaczej! Skąd pewność że o zlepku komórek nie przyzna że jest inaczej gdy badania pójdą do przodu he? Jak już ktoś jest takim przeciwnikiem eksperymentów na ludzkim genomie czy jak wy to tam nazywacie to radzę przestudiować historię medycyny wzdłóż i wszerz. Pełno jest technik i wiedzy nabytej podczas zabaw pana Mengele i pokrewnych. Rozumiem że panowie żarliwi katolicy z ZNZ bez wachania zrezygnują np. z diagnozowania pasożytów candida (opracowane w oparciu o badania na jeńcach) :P 

Strony

Skomentuj