W Europie masowo powstają kolejne meczety

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Jonathan Gill/CC BY-NC 2.0

Europa zaczyna przechodzić radykalną przemianę i to dosłownie na każdym poziomie. Na nasz kontynent, za przyzwoleniem Unii Europejskiej, przybywa ogromna ilość muzułmanów którzy w dodatku otrzymują wszystko za darmo. Nie jest to jednak jedyny problem dzisiejszej Europy.

 

Muzułmanie osiedlają się w krajach Europy Zachodniej i Środkowej. Sytuacja jest odwrotna od zamierzonej - to Brytyjczycy, Francuzi, Hiszpanie i Niemcy mają dostosować się do nowej sytuacji, nie wolno im obnosić się ze swoją religią, są przez rządy zmuszani do przyjmowania ich z otwartymi rękoma i mają jeszcze pracować i płacić podatki aby można było utrzymać niepracujących w większości przybyszów. Kobietom nie wolno nawet zgłaszać przestępstw na tle seksualnym bo niektórzy automatycznie zaczną je postrzegać jako rasistki. Zresztą policja niechętnie udziela pomocy a kobiety dodatkowo narażają się wtedy na akty zemsty.

 

Muzułmanie ubogacają Europę kulturowo, ale ta europejska kultura zaczyna jakoś zanikać. Bardzo poważnym problemem o którym dość mało się mówi jest fakt, że coraz więcej kościołów i synagog jest zamykanych a muzułmanie chętnie przejmują te obiekty i przerabiają je w meczety. Dzieje się to masowo np. w Holandii - w prowincji Fryzja spośród 720 kościołów, 250 z nich zostało zamkniętych lub przekształconych. W Niemczech w latach 1990-2010 kościół zamknął 340 swoich obiektów. Podobna sytuacja ma miejsce w Belgii. Z kolei we francuskiej Marsylii muzułmanie wykupują nawet synagogi należące do społeczności żydowskiej. Rumuński filozof Emil Cioran powiedział kiedyś, że Francuzi nie obudzą się dopóki katedra Notre Dame w Paryżu nie stanie się meczetem.

Co ciekawe, choć kolejne meczety powstają w lawinowym tempie, obiekty te są stale przepełnione. Muzułmanów w Europie jest coraz więcej, głównie za sprawą tzw. kryzysu migracyjnego. Sytuacja jest odwrotna jeśli chodzi o wyznawców chrześcijaństwa, których jest coraz mniej i nie zdają sobie do końca sprawy z powagi sytuacji - wręcz boją się wyznawców islamu. Chrześcijaństwo w Europie zaczyna zanikać a Żydzi masowo opuszczają kontynent.

 

3 lata temu w katedrze Notre Dame, pisarz i historyk Dominik Venner w bardzo dramatyczny sposób próbował zwrócić uwagę na upadek Francji, popełniając samobójstwo. Była to oznaka totalnej bezsilności, jaką przeżywa dziś wielu Europejczyków. Niestety islamizacja Europy wciąż postępuje i wydaje się iż jest to siła, której nikt nie może się już przeciwstawić.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kasia

Jeśli chcemy zwycięstwa

Jeśli chcemy zwycięstwa,trzeba modlić sie tytlko do Boga,tylko do Boga,nie do człowieka,Maria była człowiekiem ,inaczej po nas.Bóg nie ma matki,bo znaczyłoby to,ze zanim Bóg był,była Maria,a to herezja oczywista.

Tylko Jezus !Pozdrawiam myslących.

Dewocja przeszkadza mysleć.

Tylko Prawda wyzwala.

 

Portret użytkownika mirand62

W Biblii zapowiedziano upadek

W Biblii zapowiedziano upadek a w zasadzie zniszczenie"fałszywego" chrześcijaństwa, polecam 17 i 18 rozdział księgi Objawienia [Apokalipsy] gdzie właśnie to zapowiedziano. Jednak to nie koniec, będie to poczatek zniszczenia pozostałych religii przez władze polityczne [ateistyczne?]. Jednak wszyscy są ślepi bo bedzie to początek wykonania wyroku Bożego na tym szatańskim swiecie i zaprowadzenie Bożego porządku na naszej planecie.

Portret użytkownika inzynier magister

Niestety nic tego procesu nie

Niestety nic tego procesu nie zatrzyma, NWO ma kasy nieograniczoną ilość, sprowadzą kolejne miliony islamistów ! Zresztą wystarczy przeczytać komentarze ludzi niechętnych chrześcijaństwu, czy katolicyzmowi, żeby się przekonać że Polska jest zagrożona ! Jeżeli ludzie nie chcą chrześcijaństwa to w to miejsce wejdzie inna wiara, poganizm, islam i w końcu masoneria z ich aniołem ! Z masonami tylko wygrać może Jezus ! Inaczej zaleje nas wiara w kosmicznych braci i czary lucyferiańskie, a kończąc na zboczeńswie i demoralizacji dzieci ! To widać na przykładzie społeczeństw zachodnich ! "Firma Disney planuje do 2018 roku wyprodukować drugą cześć najbardziej dochodowego filmu animowanego dla dzieci – „Kraina Lodu”. Tym razem główna bohaterka Elza miałaby być jednak… lesbijką. O to zabiega lobby homoseksualne. W odpowiedzi już ponad 200 tys. przeciwników projektu wysłało petycję do szefostwa hollywoodzkiej wytwórni filmowej dla dzieci."http://www.pch24.pl/bohaterka-najpopularniejszego-filmu-animowanego-dla-dzieci-bedzie-lesbijka--trwa-protest-w-sprawie,43564,i.html#ixzz49xfdRur7

W Polsce już trwa proces niszczenia tradycji przez opętanych !

"I znów nastał szczególnie trudny czas dla nowoczesnych i wielkomiejskich (najlepiej z Warszawy). W zmierzającą ku europejskim wzorcom przestrzeń publiczną wtargnęły procesje. Straszne, niczym z sennego koszmaru spędzają sen z oczu lemingom. Co bardziej krewcy i zaangażowani przedstawiciele tego plemienia postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. „Antyprocesyjne” podgrzewanie nastrojów przez salonowe media może w nieodległej przyszłości doprowadzić do krwawego finału."http://www.pch24.pl/procesja-na-celowniku--antyklerykalne-media-utyskuja-na-boze-cialo--jak-to-sie-skonczy-,43558,i.html#ixzz49xdEBOnR

Trzeba domagać się od biskupów przywrócenia Społecznego Panowania Chrystusa Króla, a więc przywrócenia ładu sprzed SWII. Początek tego, to żarliwa modlitwa o obranie Chrystusa Króla na Króla Polski przez Prezydenta RP (jak Matka Boża została obrana Królową Polski przez króla Jana Kazimierza).

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność

https://www.youtube.com/watch?v=Vy0GRoOmMDw

Unia Europejska dziełem masonerii 2/2 dr Stanisław Krajski ważny film !

https://www.youtube.com/watch?v=PcTZ_7j2RKQ

Niewidoczne istoty sterujące światem

https://www.youtube.com/watch?v=_Kbm2OW7VwQ

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj