W Indiach pobity został rekord temperatury sprzed 60 lat

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Indie od kilku tygodni doświadczają charakterystycznej dla tej pory roku fali upałów. Jednak w piątek pobity został nowy rekord temperatury - w mieście Phalodi w zachodniej części kraju odnotowano aż 51 stopni Celsjusza.

 

W ostatnich dniach meteorolodzy ostrzegali przed intensywnymi upałami. Temperatury powyżej 40 stopni Celsjusza to obecnie norma w Indiach, lecz ciepło rzędu 50 stopni jest rzadkim zjawiskiem. Dotyhczasowy rekod temperatury padł w 1956 roku i wynosił dokładnie 50,6 stopni Celsjusza.

Mieszkańcy tego państwa odczują ulgę dopiero wraz z nadejściem monsunu, czyli w połowie czerwca. Do tego czasu Indie będą nadal doświadczały bardzo wysokich, niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia i życia temperatur. W zeszłym roku, upały zabiły łącznie około 2,5 tysiąca ludzi - w tym roku jak dotąd zginęło około 500 osób.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Dzięki takim filmom jak

Dzięki takim filmom jak "Elysium" wiemy o czym marzą elity NWO, do czego dążą. Przedstawiam państwu najświeższy video news z kanału znakomitego chrześcijańskiego reportera i badacza tajemnic Gonzy Shimury.

Od kilku lat szpieguje poczynania światowych kręgów władzy, zagłębia się w ich tok rozumowania, rozszyfrowuje ich najgłębsze tajniki alchemiczne, co może powodować u wielu poczucie strachu, wszystko to oczywiście dzięki wierze w Jezusa Zbawiciela, bez którego nie za wiele możemy sami zdziałać, zresztą i o tym jesteśmy informowani w Ewangelii Jana 15:5 "beze Mnie nic nie możecie uczynić" Jeżeli ktoś robi takie filmy jak Shimura, to z pewnością posiada pieczęć Chrystusową.

http://popotopie.blogspot.com/2015/04/nowy-swiatowy-porzadek-wodny.html

Nowy Porządek Wodny NWO - Gonz'o Shimura

https://www.youtube.com/watch?v=usYyrg4LkIM

Zdjęcie, zakręcanie w okreslonych miejscach i nawroty, to jest chemtrails !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Patriota

Ozon na ziemi jest coraz

Ozon na ziemi jest coraz słabszy. Sam będąc w pracy, robiąc w pełnym słońcu, można odczuć, że nasze słońce grzeje z dużo większą siłą niż zazwyczaj.

Głosuj za
18

No music, no life.

Portret użytkownika milache

Klimat jest zmienny, jak

Klimat jest zmienny, jak byłem mały też były bardzo gorące lata. Wszytko jest zmienne, nawet ozon, ale napewno nie przez nas. Cały kwik w tym jest to, że nasze organizmy potrafią się dostosować do tak zmieniających się warunków klimatu itp. I to jest dowód na genialną konstrukcję, nie przypadkową, jak człowiek.

Skomentuj