Islamska inwazja na Europę jest korzystna dla kilku grup interesów jednocześnie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Trwający obecnie islamski najazd na Europę przedstawiany jest jako coś spontanicznego. Sprawia się wrażenie, że miliony młodych mężczyzn zmierza na nasz kontynent uciekając przed wojną. W rzeczywistości jednak zdecydowana większość z nich to młodzi mężczyźni w wieku poborowym, a nie żadni uchodźcy i tylko część z nich pochodzi z Syrii. Warto więc zadać sobie pytanie kto to organizuje i dlaczego jest to bezkrytycznie wspierane. Okazuje się, że zyskuje na tym kilka grup interesu, które mają w tym cel, aby obecny kryzys migracyjny istniał jak najdłużej.

 

Bezpośrednio inwazję na Europę wspierają sunnickie reżimy takie jak Turcja i Arabia Saudyjska. Tajemnicą poliszynela jest to, że kraje te sponsorują terroryzm. Gdyby nie wsparcie Saudów dla wahabitów udających syryjską opozycję, wojna w tym kraju zakończyłaby się dwa lata temu. Zamiast tego mamy islamską inwazję na Europę rzekomo indukowaną przez syryjską wojnę. Islamiści nie idą jednak masowo na Izrael, ani na Jordanię czy bogatą Arabię Saudyjską. Zamiast pokonać 100 czy 200 kilometrów decydują ryzykować życie i usiłują dotrzeć do Europy oddalonej o 2000 kilometrów. Arabia Saudyjska cynicznie oświadczyła, że może sfinansować budowę kilkuset meczetów dla nachodźców z krajów islamskich zalewających nasz kontynent.

Oczywiście osiągnięcie takiej skali migracji nie byłoby możliwe gdyby nie Turcja. To właśnie z tego kierunku nadciągał w zeszłym roku największy strumień nielegalnych islamskich imigrantów żądających darmowych pieniędzy i mieszkań. Wcześniej do Europy docierało rocznie od 100 do 200 tysięcy nielegalnych imigrantów, dostających się głównie przez morze. Turcy po prostu zaczęli sterować strumieniem islamistów zwiększając go i zmniejszając zależnie od poziomu uległości europejskich przywódców.

 

Gdy zgodzili się na wszystko włącznie z ruchem bezwizowym i haraczem 6 mld euro, stało się jasne, że prezydent Erdogan jest tutaj głównym rozgrywającym i staje "sułtanem" od uchodźców. Erdogan może wszystko, nawet będąc w NATO nakazał zestrzelić rosyjski samolot wojskowy nad terytorium Syrii. Turcja urasta już do rangi mocarstwa. Przed Turkami drżą nawet wszechmocni w UE Niemcy, którzy mają zakaz żartowania z tureckiego przywódcy.

 

Wystarczy, żeby UE nie wywiązała się z któregokolwiek z punktów tureckiego ultimatum i możemy mieć pewność, że strumień islamistów szturmujących socjalistyczne europejskie państwa opiekuńcze, wzrośnie gwałtownie. Klucz do rozwiązania problemu "uchodźców" w Europie jest nie tylko w Berlinie, ale i w Ankarze. Erdogan nie ukrywa tego, że jego celem jest islamizacja Europy dlatego można tylko podejrzewać, że jeśli UE rzeczywiście wprowadzi ruch bezwizowy z Turcją, kraj ten może na przykład wydawać masowo obywatelstwa tureckie, umożliwiając przeprowadzanie islamskiej inwazji normalnymi przejściami granicznymi zamiast lichymi łódkami i pontonami.

Islamizacją jest też zainteresowane europejskie lewactwo. Dla ludzi podkreślających przywiązanie do praw kobiet, gejów i tolerancję innych mniejszości, musi to być chyba spory dysonans poznawczy gdy muszą bezwarunkowo wspierać wymianę społeczeństw. Lewacy oczywiście nie są ukrytymi islamistami, są przeważnie ateistami, ale bardziej od islamu nienawidzą chrześcijaństwa, które postrzegają za głównego wroga ana drodze do odmienienia kontynentu w duchu marksistowskim. Wszelkie dotychczasowe próby przeorania społeczeństw za pomocą propagandy nie okazały się skuteczne.

 

Prawdopodobnie plan jest taki, że napływ islamistów jeszcze bardziej osłabi kościół powodując, że nie będzie już można mówić o chrześcijańskiej tożsamości starego kontynentu. Odpowiedzią na wzrost nacjonalizmów ma być wymiana obywateli na takich, którzy ułatwią dokonanie resetu i przekształcą homogenicznych społeczeństw w multikulturowe. Widać, że to dążenie jest głównym celem decydentów z Brukseli, a nie jakaś tam pomoc dla wyimaginowanych uchodźców wojennych. Stworzenie narodu europejskiego bez chrześcijaństwa jako dominującej religii jest konieczne dla ekspansji obłąkanych lewackich idei. W Europie toczy się zatem obecnie gra o to jak będzie wyglądała nasza przyszłość.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Natalia

Uważam, że chodzi o to, że

Uważam, że chodzi o to, że pażństwa nie mają pieniędzy na utrzymanie emerytów. Napływ młodych mężczyzn w wieku poborowym i ich agresywność mogą doprowadzić do wojen domowych. Wiadomo - chodzi o depopulację emerytów i rencistów przez młodych i zdrowych mężczyzn. 

Portret użytkownika Lukas82

Jak  sie na to parzy  to az

Jak  sie na to parzy  to az  dziw bierze  przypominaja mi sie slowa zdrajcy lisa"czlowiek  nie jest tak glupi jak nam sie wydaje jest jeszcze glupszy " narody  oglupione  propaganda pedalstwa lewactwa skundlenia  serwowana od kilkudziesieciu lat sa  niczym  owce idace na rzez, lecz czym innym jestesmy dla zydowskiej  zakaly  rabininow  pedofili  z magiczna kostka na czole cel jest od wiekow znany I skrupulatnie realizowany. Mistrzowskim  posunieciem bylo stworzenie i sponsorowanie dzialan  tzw.ruchow faszystowskich ,poswiecenie milionow istnien ludzkich tworzac mit meczenstwa zydowskiego nasienia nastepnie z kasy zagrabionej stworzenie nowotworu izreel rodzac kolejny konflikt. Ta zaraza zawsze glosno ryczy o nietolerancji a jako jedyny kraj przeprowadza TESTY  na "zydowstwo"DNA osoba starajacym sie o obywatelstwo. Komorki choroby rozprzeszczenily sie po swiecie gloszac multikultur_malizm lewactwo i wszystkie inne formy dewastowania wartosci narodowych. Zydy sterujac USA wywolaly wojny w krajach arabskich , lager UE  szantazem forsuje destrukcyjne ustawy a panstwa traca swa suwerennosc ,zydowskie pieniadze sponsoruja majdan, debili z  ko"t" wedlug zasady :"DZIEL I RZADZ".Widzac to wszystko czlowiek sie zastanawia czy czlowiek jest glupi czy glupszy ze na to pozwala. 

.   .

Portret użytkownika abc

To oczywiste, że chodzi o

To oczywiste, że chodzi o zniszczenie państw narodowych. Chrześcijańskich korzeni naszej cywilizacji oczywiście również. Czerwoni władający Europą chcą na tych gruzach zbudować swoją kolejną chorą utopię. I pewnie jak zwykle od pewnego momentu będzie krwawo, a nawet bardzo krwawo - zawsze tak było: Rosja, Chiny, Kambodża itd. Teraz ma być u nas.

Portret użytkownika husarz

Wiecie co mnie najbardziej

Wiecie co mnie najbardziej przeraża, że nikt już nie słucha społeczeństw w Europie, nikt nie słucha już patriotów, a nawet zwykłych obywateli którzy boją się o siebie jak np ruch Pegida. Oskarża się takich o faszyzm, rasizm, ksenofobię.. i najgorsze w tym wszystkim jest to, że niestety ale wróg(islam) róśnie w siłe u nich nawet wśród młodych nie widać aby islam wykorzeniano po altach "asymilacji" u nas co raz więcej osób nie wierzy w życie po śmierci, w Boga, nie ma wiary w sercu, nie ma wiary w innych , czasem nawet w samego siebie. Kultura gender, POP czy demokratyzacja niszczą naszą Europę. Jakoś tak Polska bardzo powoli się w tym porusza, a ostatnio nawet powiedziałbym lekko wycofuje z Europy za pośrednictwem PiS i kurewsko mi się to podoba. Dwa lata temu mówiłem znajomym o inwazji islamu na Europe , że lewactwo będzie nawet to wspierało..mamy to już przed oczami, dalej nie dochodzi, są praktycznie nietykalni, pozwala im się na więcej niż europejczykom, politycy i kościół bronią obcej i wrogiej nam religii i ideologii. Mówie Wam żaden ze mnie prorok, ale bardzo wydaje mi się, że za kolejne 2 do 5 lat w Europie wybuchną konflikty albo i wojna. Islamiści będą mordować.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika SN69

W australii jeszcze 5 lat

W australii jeszcze 5 lat temu, obowiązywał przepis umożliwiający otrzymanie najniższej emerytury i dachu nad głową, rezydentom już po 10 latach, dlaczego, ano dlatego że pieniądze wydawane na utrzymanie przez te 10 lat generują taki dochód w postaci podatków i dodatkowy popyt na towary, usługi itd. że możliwe jest ewentualne wsparcie od rządu, które w części i tak znów wróci w podatkach i dalej będzie napędzać gospodarkę, dla kogoś kto osiągnie wiek emerytalny lub z jakiś powodów nie może pracować. Podobna sytuacja jest z uchodźcami, europa potrzebuje konsumentów nie ważne czy z bliskiego wschodu, afryki i innych części biednego świata, mają tylko przyjechać i wydawać pieniądze nawet jako bezrobotni. Kraje europy wschodniej zostały już mocno nasycone towarami z zachodu, a starzejące się europejskie społeczeństwo robi się zbyt oszczędne, poprostu mając jedno dziecko lub wcale pieniądze gromadzone są na kontach zamiast być w obrocie gospodarczym. Proponuję się zatem zastanowić przed napisaniem kolejnego głupawego komentaża sugerującego że powodem dla którego organizuję się napływ uchodźców jest np. islamizacja europy czy rozmydlenie chrześcijaństwa, oczywiście przy tej okazji różne grupy ( terroryści, fanatycy religijni, kewacy itd. ) próbują ugrać coś dla siebie, ale głównym powodem jest zwiększenie i utrzymanie konsumpcji na rynku europejskim.Czyli kasa i jeszcze raz kasa.

Portret użytkownika SN69

Jedno i drugie musi za sobą

Jedno i drugie musi za sobą nadążać, zdaje się że potrzebujesz kursu z podtaw ekonomi, zwiększenie produkcji nie jest żadnym problemem, za to nakręcenie konsumpcji to największy problem w gospodarce. Na drugi raz pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.

Portret użytkownika SN69

Szkoda że oprócz stawiania

Szkoda że oprócz stawiania minusów, nie ma chętnych na wymianę poglądów. Zdaje się że ogólnie komentarzyk nie jest z nurtem i pewnie trudno dyskutować z faktami, temat połączenia pieniędzy z falą uchodźców jest mało ciekawy, za to wojna i uchodźcy to wszystkich podnieca.

Portret użytkownika SN69

No i oto chodziło rexsio, po

No i oto chodziło rexsio, po pierwsze to nie są tylko poglądy a raczej analiza tego co obserwuję jeżdząc po europie czego wam siędzącym na dupie, ciągle w tym samym pewnie wschodnim grajdołku brakuje. Po drugie spróbuj logicznie podważyć fakt, że gospodarki krajów napędzają rozrzutni konsumęci, którymi wkrótce staną się uchodźcy a nie tobie podobni ludzie, którzy żyją gdzieś na odludziu, nie posiadają konta w banku, nie prowadzą legalnej działalności lub pracują na czarno, a wszelkiego rodzaju zakupy w sklepach uważają za zło ostateczne. I chociaż osobiście nie mam nic do ludzi żyjących w taki sposób, to trzeba przyznać że nie o takie społeczeństwo chodzi rządzącym. Historyczne podstawy są, ale żeby to zrozumieć to trzeba ogarnąć historię powojennej ekonomi europy zachodniej, zamiast skupiać się tylko na tematach wojennych. Ale żeby zmienić sposób myślenia trzeba zwiedzić trochę starej europy i zobaczyć na własne oczy jak to wszystko się kręci i czego zaczyna tam brakować. Są szkoły nawet w berlinie, w których klasy składają się głównie z dzieci imigrantów, trzeba poznać osobiście młodych europejczyków, których wychowywanie dzieci nie interesuje, i jednocześnie przyjżeć się jak wyglądają rodziny ludzi którzy przybyli w ciągu ostatnich kilkunastu lat do europy. Niestety za to że np. niemcy wpuszczają do siebie taką masę odmiennych kulturowo ludzi, są w dużej mierze winni sami obywatele, prowadząc coraz bardziej antyrodzinny styl życia. Tyle na razie od roztropka rexio.

Portret użytkownika SN69

Szkoda, z Angelusem jest o

Szkoda, z Angelusem jest o czym pogadać, niestety w twoim przypadku pewnie skończy się tylko na obelgach, bo nić więcej w tym komencie nie dostrzegam. Chyba że trochę się ogarniesz i napiszesz coś z sensem.

Portret użytkownika chemdog

"Kraje europy wschodniej

"Kraje europy wschodniej zostały już mocno nasycone towarami z zachodu"- chyba towarami z Chin bo zachod w stosunku do Chin malo produkuje, zerknij sobie chociazby na cokolwiek w twoim domu gdzie zostalo wyprodukowane, po drugie myslisz ze unia europejska probujac narzucic nam praktycznie sila ogromne kwoty emigrantow martwi sie poprostu tylko o nasza gospodarke? to po co niemcy wykupily i zniszczyly nam prawie caly przemysl?

Strony

Skomentuj