Satelity USA nie zarejestrowały eksplozji na pokładzie samolotu EgyptAir A320

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Międzynarodowa agencja Reuters, powołując się na urzędników w Stanach Zjednoczonych, poinformowała, że wersja o eksplozji na pokładzie Airbusa 320, wykonującego lot nr MS804, nie została potwierdzona.

 

 

Na zdjęciach, które zostały zrobione przez amerykańskie satelity, nie ma potwierdzenia na zamach w powietrzu na samolot linii lotniczych EgyptAir. Agencja Reuters podkreśliła, że jest to jedynie wyniki wstępnej analizy.

 

Stany Zjednoczone nie wykluczają wersji ewentualnego wypadku, w tym uszkodzenia mechanicznego, aktu terrorystycznego oraz celowych działań pilota i załogi.

 

Przypomnijmy, kilka minut przed upadkiem obywatele Grecji widzieli rzekomo eksplozję na niebie. Wczoraj 19 maja br. EgyptAir A320, lecący z Francji do Egiptu, zniknął nagle z radarów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika OgnistyOko

Patrzac na miejsce upadku

Patrzac na miejsce upadku samolotu w poplizu wyspy Carpatos to myśle ze  znowu Turcy sie  zabawili sie w  mysliwego. To chyba Turcy stracili z zemsta za krytyka polityka Turkow wobec Kurdów czy Syrii ze strony Egiptu.

O ile pamietam niedawno  minister z Egiptu skrytykował Turków ze przez te wojny w Syrii niszczy gospodarki i bezpieczny handel krajów muzulmanskich na blsikim wschodzie .

Czekawi mnei takze kto latał w samolocie  i czy byl tam jakis wazny polityk z Egiptu czy z innego kraju muzułmanskich który nie chciał isc na ugody z USA czy innym syjonistów. Moze w samolocie byli delegacja z kraju muzułmanskich uczestniczacy w negocjacji w sprawie Syrii.

Portret użytkownika Zenek :)

Kto i dlaczego WYSADZIŁ w

Kto i dlaczego WYSADZIŁ w powietrze egipskiego Airbusa?

Na to pytanie wszyscy sobie zadają frasunku a odpowiedź leży na WYCIĄNIĘCIE DŁONI. Należy tylko skojarzyć trzy fakty:

-- pierwszy to "przypadkowa obecność hitlerowskich okrętów w rejonie katastrofy":

"Trwa od tygodnia operacja "Sophia" - US Navy pilnuje "nielegalnych imigrantów", żeby dostali się bezpiecznie do Europy.

Tak tylko dla przypomnienia - zestrzelili irańskiego boeninga, bo im się sygnał transpondera pomylił ze stojącym na lotnisku f-15 (którego, nawiasem mówiąc, Iran NIGDY nie miał). Ot, taka ciekawostka. Taka "omyłka"." (onet)

-- dwa informacja o tym iż przed zniknięciem tego samolotu z ekranów radaru ON MANEWROWAŁ (adnowum , dział syria), w domyśle PRÓBOWAŁ UNIKNĄĆ WROGIEJ RAKIETY

i podstawowa informacja ZA CO ..... ci BIBLIJNI NAZIŚCI OD TORY ZESTRZELILI TEN SAMOLOT......

Ta informacja była podana na tym portalu jakieś 2 miesiace temu. Dotyczyła ona sprzedaży 2 wysepek przez Egipt Arabi Saudyjskiej na jakie ci gestapowcy w myckach mieli chrapkę.

Wysepek nie dostali to w odwecie jak u tej MAFIJNEJ ORGANIZACJI PSEUDORELIGIJNEJ... Z ZIMNA KRWIĄ WYSADZILI SAMOLOT (wystarczy sprawdzić "KTO OCHRANIA" lotnisko z jakiego wystartował).

A to że "amerykańśkie satelity" czegoś nie wykryły..... w przypadku chociażby Donbasu tam też "przypadkiem" nie wykryły BANDEROŻYDOWSKIEJ RAKIETY jaka trafiła i zestrzeliłą malajski samolot.

Portret użytkownika inzynier magister

Co ciekawe, wbrew opinii

Co ciekawe, wbrew opinii ośrodka zagranicznego będącego światowym mocarstwem dysponującym doskonałym wywiadem, Egipt - kraj liczący się jedynie lokalnie, otwarcie mówi o zamachu. To całkowite przeciwieństwo postawy władz polskich, które już 10 kwietnia 2010 roku stanowczo wykluczyły możliwość celowego działania zmierzającego do pozbawienia życia przedstawicieli polskiego życia publicznego, religijnego oraz wojskowych. Strona polska niby chciała skorzystać w śledztwie smoleńskim z amerykańskich zdjęć satelitarnych. Amerykanie odpowiadali, że udostępnili nam wszystkie posiadane materiały tuż po katastrofie. Tyle, że nikt ich nie widział, a polskie instytucje wzajemnie oskarżały się o przetrzymywanie materiałów. Znamienną była też decyzja o odsunięciu od sprawy smoelńskiej prokuratora Marka Pasionka, który dopominał się o szukanie pomocy w USA. Bez jasnej odpowiedzi pozostaje pytanie o to, ile o katatsrofie Tu-154M wiedzą Amerykanie, czy podzielili się tą wiedzą lub czy zechcą to uczynić. Warto pamiętać, że minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski podczas spotkania z sekretarzem stanu USA Johnem Kerrym wyraził oczekiwanie, że Stany Zjewdnoczone pomogą nam w śledztwie smoleńskim oraz wspomniał, że chcemy uzyskać wiedzę, którą na ten temat mogą mieć Amerykanie. http://www.pch24.pl/dzien-po-katastrofie-egipskiego-samolotu-trwa-analiza-zdjec-satelitarnych-z-miejsca-zdarzenia--dlaczego-nie-znamy-analogicznych-materialow-ze-smolenska-,43404,i.html#ixzz49CFyvAWK

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Robaczkowa

   A co jest wkurzające!

   A co jest wkurzające!

Amerykanie monitorują z satelit cały świat. Jak jakiś mało ważny samolot egipskich linii ma katastrofę to od razu jest ich komentarz i opinia ekspertów. A jak doszło do ważnego z punktu widzenia politycznego zajścia w Smoleńsku to dziwnym trafem nabrali wody w usta.

Widocznie prawdziwa wersja wydarzenia nie była Amerykanom na rękę.

Portret użytkownika OgnistyOko

Bo to amerykanie stracili

Bo to amerykanie stracili samolot prezydencki. bierzcie pod  uwage że wowczas był plan wprowadzenie ustawy na odbudowy firmy zbrojeniowej dla polskich firm zamiast zakupu amerykanskich uzbrojenei. I dlatego amerykanie ta sprawa smolenska pod dywan zamiata. bo to robota ciaa czy mossaduu macali tutaj w zamachu,.

Portret użytkownika Has$

Qui bono ? Kto zyskał ?

Qui bono ? Kto zyskał ? Maksyma z prawa rzymskiego, jak nie wiadomo kto zabił to bada się kto zyskał ?

1. Co zyskała Rosja strącając samolot w Smoleńsku ?

2, Co zyskał Usrael strącając samolot w Smoleńsku ?

3. Kto i co zyskał na katostrofie w Smoleńsku ?

Skomentuj