W Polsce aresztowano szefa prorosyjskiej partii Zmiana, co z szefami partii proniemieckich, proamerykańskich i proizraelskich?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dla każdego oczywiste było, że Partia Zmiana, założona przez byłego rzecznika Samoobrony, Mateusza Piskorskiego, wyraża rosyjski punkt widzenia. Wiedziała to również polska Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która postanowiła zatrzymać wspomnianego polityka, rzekomo pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Rosji. Czy jednak ABW nie powinno też zatrzymać pod podobnymi zarzutami, pozostałych przywódców partyjnych w Polsce?

 

Praktycznie każda z formacji politycznych bytujących na polskiej scenie politycznej ma jakiegoś protektora za granicą. Można było odnieść wrażenie, że urzędująca przez ostatnie 8 lat Platforma Obywatelska swój punkt dowodzenia miała i chyba nadal ma w Berlinie. Obecna partia rządząca Prawo i Sprawiedliwość to bardzo wyraźnie opcja amerykańska ale i izraelska. Jednocześnie aktualna władza przejawia patologiczną wręcz rusofobię. Zatrzymanie Piskorskiego jest zapewne skutkiem tej linii partii.

Pełna zgoda co do tego, że trzeba się starać działać na rzecz Rzeczpospolitej i robić wszystko co można, aby była potężna i wielka, ale niestety w Polsce nadal brakuje polityków kierujących się takim właśnie imperatywem. Zawsze musi być jakaś podległość, a kwestia tego, która jest obecnie dobra, a która zła jest zwykle rozstrzygana przez aktualną ekipę rządzącą.

 

Obecnie wygląda na to, że poglądy prorosyjskie są głęboko niesłuszne i nie wolno pozwalać na jakąś tam wydumaną wolność słowa tylko lepiej pozamykać tych, którzy głoszą, że pomysł wojny USA z Rosją na terenie Polski to szaleństwo. Prawda o tym gdzie będzie front tej wojny jest zresztą ukrywana przed Polakami, którzy wierzą, że pozostanie on na Ukrainie uważanej za jakieś bliżej nieokreślone dzikie pola.

Gdyby być konsekwentnym ABW powinna pozamykać większość z polityków, którzy pozostają pod obcym wpływem. Całe rzesze z nich są przekupione za pomocą unijnych wysokich apanaży. Tacy ludzie nie będą działać w interesie Polski, tylko swoich mocodawców z Brukseli. Czy takiego wpływu nie należy uznać za sprzeczny z polską racją stanu? Jednak służby specjalne działają wybiórczo i zwalczają tych, którzy są identyfikowani jako wrogowie obecnego układu rządzącego. Jak widać zaatakowanonic nie znaczącą niszową partię, o której niewiele osób nawetsłyszało, a swoich kolegów z okrągłostołowego układu, PiS nie rusza, mimo operetkowego dziesięciogodzinnego "grillowania" w Sejmie, tak zwanej opozycji, przez polityków obecnej władzy.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (8 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Uroczyście oświadczam, że

Uroczyście oświadczam, że nigdy, przenigdy więcej na PiS nie zagłosuję, żeby się waliło i paliło, żeby nawet androgyny w tęczowych strojach na ulicach biegały. PiS wg mnie postawił sobie krzyżyk nad grobem.

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Polskiej racji stanu nie ma,

Polskiej racji stanu nie ma, bo leży w Katyniu i kilku innych miejscach. Lepiej nauczcie się dzieci wskrzeszać swoich zmarłych bohaterów zupełnie jak w serialu Gra o Tron, to może coś ugracie przeciwko armii Talmudycznych* Diabolistów na tej planecie okupowanej przez Szatana i jego sługi. Przykro mi. Oni są zorientowani na sukces w swym dziele krwawego lub podstępnego podboju. Wy chcecie życia, a oni pragną was zarżnąć. Jakie to proste. Konflikt interesów jest nie do pogodzenia.

*Talmud – najbardziej rasistowska i zbrodnicza książka, jaka powstała w historii ludzkości. Jest to katechizm szatana składający się z dokładnych instrukcji zbrodni przeznaczonych do wykonania na innych narodach.

Portret użytkownika pacynka

Piskorski był niepokorny,

Piskorski był niepokorny, pisał prawdę i przede wszystkim przygotowywał książkę o śmierci Andrzeja Leppera. Musi się więc cieszyć że nie został kolejną ofiarą seryjnego samobójcy (oczywiście co się odwlecze to nie uciecze) bo jego działalność nie była na rękę nikomu z "elit". Co do rozgrywek Ruskich z USraelem, uważam że to tylko teatrzyk dla głupich gojów a cały świat od wieków zmierza w jedną stronę prowadzony wciąż przez tych samych sterników, których nazwiska wszyscy tu zapewne znają... 

Portret użytkownika Tolololo

Mają problem z głową. Ten

Mają problem z głową. Ten aktorzyna jest chory. Widac to po jego wymowie. Dobra. Jednye co mozna zrobić to nie rozsyłeć linków do tego. W sumie dobrze, że zobaczyłem, ale źle że przesłałeś link. Trzeba takie sprawy pomijać. Nieruszaj gówna bo zacznie śmierdzieć. Proste. A im chodzi o skandal. Jeżeli sa poważni bo ze sposobu przygotowania tego widać, że mają problemy nature emocjonalnej i psychocznej.

Portret użytkownika tento

A co z chłopakami z PO

A co z chłopakami z PO sponsorowanymi z Berlina? A co z fundacjami np batorego - sponsorowanymi przez sorosa? A co z panem maciarewiczem sprawiającym wrażenie delegata CIA na Polskę? A pan ajwaj Kaczyński? A co z kodem podobno sponsorowanym przez sorosa i z Berlina?

Portret użytkownika Stefan

Czy Przesmyk suwalski jest

Czy Przesmyk suwalski jest tym ważnym miejscem ,  cała ta szpica, NATO mogą doprowadzić do akcji na terenie Polski.  A są tu  bogate złoża metali szlachetnych - tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich czy gra może się toczyć o to co jest w ziemi. Jeszcze nie tak dawno chciano rozwiązać nawet garnizon przeciwpancerny w Suwałkach. 10 maja tego roku dosyć nisko leciały 2 Migi rosyjskie może z bazy lotnictwa z Mińska Mazowieckiego ale było to dziwne że na takiej wysokości.

Portret użytkownika BigStan

Każda większa partia

Każda większa partia zasiadająca na stołkach semu czy też senatu jest prowadzona przez "swoich" oficerów lub rubinów. Od czasu umowy z Magdalenki lewica i prawica poza naszymi plecami grają do jednej bramki, tych którzy zrywają się z łańcucha, ośmiesza się, wciąga w ustawione przestępstwa czy też w końcu morduje przy pomocy "seryjnego samobójcy", a obdukcję przeprowadza się po trzech dniach, tak by "niezależna prowokatura" mogła wyciągnąć jedynie słuszne wnioski.

Jeżeli chodzi o Rosję - tu chyba zaraz za ten wpis podpadnę chłopakom z ABW-ery - powinniśmy dogadywać się na poziomie obywatelskim, bo rządzący u nas czy też u nich to już inna bajka.

Mam możliwość czasami porozmawiać ze zwykłymi przedstawicielami "Iwana" i jakież jest ich zdziwienie gdy naszą historię wyjaśniamy sobie na spokojnie bez udziału poprawnie politycznej swołoczy z jednej i drugiej strony, bez niepewności że wyrażone w dyskusji zdanie spowoduje zainteresowanie smutnych tu i tam.

Portret użytkownika a

Jak jeden mały niedorśnięt ,

Jak jeden mały niedorśnięt , niedorozwinięty  idiota zakończy sterowanie zza kulis innymi debilami, to może Polska jeszcze będzie istnieć. Z takim rządem(ułaskawionych przestępców)  to tylko czekać kolejnej wojny. Pisowcy tylko tego chcą a źydki im zapłacili.

Portret użytkownika ACHILES

DOSKONALE TO OPISAŁEŚ ADMINIE

DOSKONALE TO OPISAŁEŚ ADMINIE !!!

MAŁO CO MOŻNA DODAĆ, ale nadmienię, że to jest HAŃBA I POWRÓT NAJGORSZYCH CZASÓW, DLA POLAKÓW, TO CO SIĘ OBECNIE W NASZYM KRAJU WYPRAWIA I NA NASZYCH OCZACH SIĘ ODBYWA, niby Nasza obecna władza, tak sie szczyć PATRIOTYCZNYMI IDEAMI, a nawet obecnie podczas obrad sejmowych ODGRYWA W TV TEATRZYK, jakiego nigdy w życiu, nie widziałem, a widywałem ich WIELE. NO I TE ICH BRATANIE SIĘ Z POLAKÓW DAWNYMI  KATAMI banderowskimi ( za to zawsze jest i będzie KARA BOSKA I DZIEJOWA ).  Zawsze pisałem, na tym portalu, że PIS I PO, TO TO SAMO JEST ZŁO, niegdyś to jedna sekta i ta sama była, ale w 2005 ROKU, się o frukty popstrykali i się NA DWIE PODZIELIŁY, ale to nadal ta sama EKIPA, tylko ta obecna GWAŁCI WOLNOŚĆ SŁOWA, POGLADÓW I SUMIENIA i do MAMRA, za to wsadza, a POPRZEDNIA, też to robiła i do tego jeszcze POLAKÓW, NA MASOWĄ SKALĘ OGRABIAŁA I RŻNĘŁA.

Co jest gorsze, ja wiem, ale TU NIE MA DOBREGO WYBORU !!!

p.s Jeśli przestanę tu pisać za czas jakiś, a portal ten nie ZOSTANIE WYŁACZONY, to będzie oznaczało, że MNIE TEŻ ZAMKNĘLI i to nie jest przesadne wyznanie, bo za chwilę WCHODZI USTAWA ANTYTERRORYSTYCZNA i dopiero zacząć się ŁAPANIE I ZAMYKANIE, ZA POGLĄDY, zacząć może, na masową skalę !!!

(ta ustawa ma być dzisiaj przegłosowana )

Portret użytkownika komentator

Zadajcie sobie pytanie. Kto

Zadajcie sobie pytanie. Kto tak panicznie boi się Rosji i dlaczego?
Odpowiedź jest prozaiczna.

To są byli agenci służb Radzieckich, którzy po roku '90 się przefarbowali. Boją się oj panicznie się boją dwóch rzeczy.
Po pierwsze boją się, że w przypadku zbliżenia Polski z Rosją zostaliby rozliczeni ze zdrady przez tę ostatnią.
Po drugie jeszcze bardziej się boją tego, że w przypadku zbliżenia Polski z Rosją ujawnione by zostały archiwa postsowieckie i prawda wypłynęłaby na wierzch jak oliwa. O oni zostaliby w czarnej dupie.

Strony

Skomentuj