Były burmistrz Londynu powiedział, że Unia Europejska chce przekształcić się w hitlerowskie superpaństwo

Kategorie: 

Źródło: Internet

Już za kilka tygodni w Wielkiej Brytanii odbędzie się ważne referendum w sprawie wyjścia tego państwa z Unii Europejskiej. Kampania "za" i "przeciw" wyraźnie nabrała tempa gdy zwolennik tzw. Brexitu, były burmistrz Londynu Boris Johnson oświadczył, że UE realizuje te same cele co Adolf Hitler.

 

Zgodnie z jego wypowiedzią, Unia Europejska dąży do przekształcenia się w potężne superpaństwo a unijni biurokraci stosują metody rodem z nazistowskich Niemiec aby zjednoczyć Europę pod jednym przywódctwem. Ta wielonarodowa organizacja będzie z czasem posiadała jeden rząd i, jak przystało na mocarstwo, własną armię.

Boris Johnson powiedział również, że między innymi Napoleon i Hitler próbowali stworzyć jedną władzę w Europie, ale nigdy nie udało się tego dokonać. Unia Europejska ma być kolejną taką próbą, która realizowana jest na różne sposoby.

Co więcej, zdaniem Johnsona UE popełniła katastrofalne błędy które doprowadziły do konfliktów między krajami członkowskimi, oraz wzmocniły niemiecką gospodarkę kosztem Włoch i Grecji. Słowa byłego burmistrza Londynu spotkały się ze skrajnymi reakcjami i są oczywiście częścią kampanii wspierającej tzw. Brexit, ale wiele osób podziela jego zdanie. Głosowanie w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii odbędzie się już w przyszłym miesiącu i w zależności od wyniku referendum kolejne państwa również mogą zadecydować o odejściu z quasi państwa zwanego Unią Europejską.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Nastąpiło potajemne spotkanie

Nastąpiło potajemne spotkanie 150 wybitnych naukowców w celu stworzenia syntetycznej informacji DNA. Eksperci ostrzegają, że prowadzić to będzie do biologicznego wyścigu zbrojeń. Etycy wyrażają swoje zaniepokojenie sposobem omawiania tej sprawy. Tak doniosłe, dla globalnego zdrowia, rzeczy nie powinny być rozpatrywane w ukryciu ! Potajemne spotkanie odbyło się we wtorek 10 maja 2016 roku w ośrodku Harvard Medical School, w Bostonie/USA. Uczestników nakłaniano by nikogo o tym nie informowali. Stworzenie całkowitego syntetycznego genomu ma być gotowe za 10 lat. Czołowi światowi eksperci chcą "poprawić" syntezę długich łańcuchów DNA, tak by zastosować je w zwierzętach, roślinach i mikrobach. Synteza całej informacji DNA może przynieść nieoczekiwane dla ekosystemu rezultaty, dlatego projekt poddany został krytyce.

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/potajemne-spotkanie-naukowcow-chca.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Taki

Nie  na temat a jednak!!

Nie  na temat a jednak!! Chodzi o Amerykanow a konkretnie Pentagon .Ostatnio czytalem artykul o Rumunii a dokladniej Bucegi-Gory.Cala historia zaczna sie 2003 gdzie grupa wysoko postawionych Generalow odwiedzila ten biedny kraj.Okazalo sie ze przy pomocy satelitow odkryli ONI ze w TYCH Gorach znajduje sie podziemna komnata o ktorej nikt nie mial pojecia.I nagle zaczeli Amerykanie sprowadzac na ten teren rozne maszyny i specjalne Swoje wojska.Zaczeli bez niczyjej zgody dowiercac sie do podziemnego tunelu ktory prowadzil do tej Komnaty.Do wiercenia uzywali nie wiertel ale strumienia Plazmy iobrotowego pola magnetycznego !!!kiedy doszli do tunelu na ich drodze stanela Przeszkoda w postaci Pola Energetycznego. Trzech zolnirzy zginelo w momencie dotkniecia tej Sciany.To byl punkt zwrotny w calej historii.Musieli poinformowac o wszystkim wladze Rumunii!!! Od tego momentu Schottin na scene Autor artykolu. jest jasnowidzem i posiada mozliwosci mentalne. Gdy on dotknal tej bariery nic sie nie stalo i mogl wejsc do srodka tego tunelu. Na koncu stanal przed drzwiami do wielkiaj komnaty, gdy tam wszedl ujzal NASZA HISTORIE. (Ludzkosci )jako hologram.Kiedy wrocil na zewnatrz i opowiedzial o wszystkim wtedy Amerykancy zwariowali dowiedziawszy sie ze Rumunia chce to podac Do opinii publicznej.Nie trwalo to dlugo bo przekupili Politykow i co Najwarzniejsze przyjeto Rumunie do NATO. Od tego czasu kto pilnuje tego Skarbu jak zwykle AMI. Tak na marginesie jest to jedna z poszukiwanych komnat ktore przechowuja historie Ludzkosci. Druga taka sama anlaga znajduje sie "przypadkowo " w Iraku niedaleko Bagdadu, zostala ona odkryta okolo 1 roku przed Wojna Ciekawe ze tam tez pilnuja Tego Skarbu Ami.Teraz pytanie dla WSZYSTKICH dlaczego chca Ami na naszej ziemi swoje bazy ze sprzetem? Odpowiedz oni dobrze wiedza ze POLSKA siedzi na najlepszym kawalku ziemi gdzie znajduja sie jedne z najwiekszych ; ZLOTA i SREBRA!!!!!   Dlatego Banksterzy,Zydzi (zapomnialem ze to to samo) ,Niemcy,Ruscy ,i nasi teraz najlepsi przyjaciele usrancy.

link-http://stateofthenation2012.com/?p=22112

drugi Radu Cinamar,Peter Moon:Transylvanian Sunrise,Sky Books (2009), ISBN-13:978-0967816258;2009

Portret użytkownika ACHILES

NIE MACIE CO SIĘ MARTWIĆ TYM

NIE MACIE CO SIĘ MARTWIĆ TYM EUROKOUCHOZEM, PRZECIEŻ NA JEJ CZELE STOI SZKODNIK NUMERO UNO, KTÓRY JUŻ NASZ KRAJ POGRZEBAŁ ZADŁUŻAJĄC GO DO TAKIEGO DŁUGU, ŻE GO NIGDY SPŁACIĆ, NIE MOŻEMY, to i unię on dobije !!!

Chyba wszyscy wiedzą o kim mowa ??! 

Portret użytkownika OnO

Trzeba byc niespelna rozumu

Trzeba byc niespelna rozumu aby wierzyć że Europa podzielona na malutkie panstewka przetrwa w dzisiejszym świecie. Jedyne wyjście dla przyszłości Europy to właśnie super państwo. Inaczej już niedługo europejczycy będę rozmawiać po chińsku, rosyjsku, albo będą się modlić do Allaha. 

Portret użytkownika U_P_Adlina

a teraz w hujni gejropejskiej

a teraz w hujni gejropejskiej to jak jest????..........Właśnie ta hujnia sprowadza tu islamistów i pozwala, żeby przejmowali władzę!!!!..........Skąd ty żeś heniek wyskoczył????........Pozostając w tym syfie skazujemy się na zagładę !!!!...........Precz z hujnią gejropejską!!!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj