Donald Trump "przebija dzidą" Georga Sorosa

Kategorie: 

Źródło: internet

Większość fanów kina obejrzało słynny film o tytule "300". Jest to filmowa adaptacja komiksu Franka Millera 300. Opowiada o bitwie pod Termopilami, która miała miejsce w 480 r. p.n.e. podczas wojny grecko-perskiej. Większość ujęć kręcona była w technologii blue boxu, a komputerowo wykonane tła miały maksymalnie upodobnić technikę wykonania filmu do rysowanego komiksu.Tym razem użyto tego komiksowego filmu jako podstawy do mema wymierzon ego przeciwko "filantropowi" Sorosowi.

 

Reżyser filmu Zack Snyder stwierdził podczas wywiadu dla MTV, że wydarzenia są w 90 procentach zgodne z historią i że to efekty użyte w filmie czynią go mało wiarygodnym. Może faktycznie tak jest, ale nie o tym tu będę pisał. Chodzi o całkiem nową wersję tego filmu. Zrobioną dla potrzeb politycznej sytuacji USA. Film został "przemodelowany", w miejsce twarzy aktorów wstawiono ruchome i mówiące twarze Amerykanina Donalda Trumpa oraz Baracka Husseina Obamy Drugiego, a także innych polityków państwa kowbojskiego.

Jak widać na załączonych obrazkach w miejsce najciemniejszego/najczarniejszego charakteru zainstalowano twarz znanego wszystkim spekulanta Georga Sorosa Schwartza. Pamiętajmy, że słowo "schwartz" znaczy "czerń-czarny".

Nowy film (parodia) opowiada o Donaldzie Trumpie przywódcy ruchu oporu, który wymawia zdanie o zatrzymaniu globalistów, po czym przebija spekulanta dzidą ! Zapraszam wszystkich do obejrzenia tej produkcji.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (6 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika mądrość

Trump chciał zakazywać

Trump chciał zakazywać aborcji, ale jak mu słupki sondażowe spadły to szybko się z tego wycofał. Kim jest Soros, pewnie jakimś kolejnym lewakiem jak Trump (republikanin), oraz demokraci, tylko z kolejną religią opsesyjną nastawioną na globalizm, pewnie z powodu strachu przewd wojnami narodowymi jak w II wojnie światowej. Jedna wielka banda lewactwa. Inżynier magister będzie musiał się dobrze przyjrzeć swoim poglądom, bo lewactwo to wyczuwam na odległość, więc jak bardzo musi być niekompetentny Inzynier magister twierdzący, że wszyscy inni to lewacy tylko nie on?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pseudonick

Proszę mi wierzyć że ja

Proszę mi wierzyć że ja również mam prawicowe poglądy (wyjątkiem aborcja i eutanazja). Po prostu uważam że umieszczanie tutaj głupkowatego filmiku w formie artykułu zaniża poziom. Może na dniach kompilacja memów? Nie żebym chciał kruszyć kopię z tego powodu, tylko tłumaczę skąd mój wpis. 

Strony

Skomentuj