Stany Zjednoczone i syjoniści odpowiedzialni za wojny na Bliskim Wschodzie, powiedział irański przywódca

Kategorie: 

Źródło: Flickr/United Nations Photo/CC BY-NC-ND 2.0

Wskazywanie palcem na tych którzy wywołują wojny, destabilizują kolejne kraje i finansują terroryzm w imię własnych interesów (tzw. szerzenie demokracji) zawsze było bardzo niebezpieczne. Często można przypłacić za to życiem, o czym przekonał się np. były przywódca Wenezueli Hugo Chávez. Teraz podobne problemy ściąga na siebie umiarkowany prezydent Iranu, Hasan Rouhani.

 

Bliski Wschód od wielu lat jest bardzo niespokojnym regionem. Izrael jest często określany przez amerykańskich polityków jako jedyna demokracja w tej części świata, choć jak powszechnie wiadomo, Stany Zjednoczone i nieuznawany przez wielu twór ze stolicą w Jerozolimie dopadają każde niedemokratyczne państwo - czyli takie na którym nie położono jeszcze swoich poplamionych krwią niewinnych ludzi rąk.

 

Kraje takie jak Irak czy Afganistan zachorowały już na destrukcyjną chorobę zwaną demokracją, porównywalną zresztą z agresywnym nowotworem, natomiast Syria od dawna walczy aby wyleczyć się z tej przypadłości. Prezydent Hasan Rouhani powiedział w czwartek, że za wszystkie konflikty oraz morderstwa na Bliskim Wschodzie odpowiedzialni są syjoniści oraz Stany Zjednoczone.

 

Irański przywódca często jest określany jako zwolennik zbliżenia z Zachodem, choć mieszkańcy Iranu posiadają na ogół mocno antyamerykańskie i antyizraelskie nastawienie. Jego poprzednik, Mahmud Ahmadineżad, nawoływał kiedyś do "wymazania Izraela z mapy świata", z kolei państwo żydowskie i Arabia Saudyjska nadal liczą że Stany Zjednoczone wyrażą zgodę na operację zbrojną przeciwko Iranowi, który rozwija technologię rakietową i pracuje rzekomo nad bronią masowego rażenia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

Niemcy maja 80 mln ludności.

Niemcy mają 80 mln ludności. Posiadają 5,5 mln sztuk zarejestrowanej broni palnej, i co najmniej drugie tyle niezarejestrowanej.

Mogą więc stworzyć milionową armię. A na ulicę wychodzi 5 tysięcy osób. 

To jakaś farsa. Tu chyba rzeczywiście działają masońskie czary.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Akamai

Spojrzmy na nasze podwórko.

Spójrzmy na nasze podwórko. Na wczorajsze manifestacje. 

Jak łatwo omamić ludzi. Przekupić ich atrakcjami, żeby przyszli tam gdzie trzeba. Te najbardziej wiarygodne proporcje liczebności marszu Narodowców do marszu KOD to 1-10.

To bardzo smutne. Nawet jeśli weźmie się pod uwagę znaczną przewagę możłiwości sługusów "filantropa".

Z żalem konstatuję, że naród polski to w porażającej wiekszośći stado głupich owiec do strzyżenia. Są jak dzieci. Za cukierka zrobią wszystko. 

Lliczę na Wiktora Orbana. Na Węgrów. 

To stamtąd, a nie z Judeo-Polonii, wyjdzie iskra wolności.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Taki

Syjonisci i demokraci

Syjonisci i demokraci czychaja tylko zeby Polsce podwinela sie noga,a wtedy ONI przyjda nam pomuc w rozwiazaniu problemu.Szkoda tylko ze bardzo wielu ludzi nie dostrzega tego niebezpieczenstwa ??!! Kod,Nowoczesna sponsorowane przez Zyda Sorosa tylko czekaja zeby Rozwalic nasza Polske i zrobic Judeopolonie.Ludzie czytajcie wiecej na ten temat  bo obudzicie sie z reka w nocniku i to na kilka SETEK. LAT .wtedy nasi dziadkowie,ojcowie przewroca sie w grobie.Nasz kraj jest Bogaty TYLKO potrzeba paru myslacych Polakow i przegonimy Niemcow,Brytyjczykow ,ktore to kraje beda sie Bawic z Islamem.Juz niedlugo a Bedziemy potrzebowac WSZYSTKICH nawet tych co wyjechali !!! Ale tylko POLAKOW a nie ZYDOW ktorzy przyjmuja tylko polskie nazwiska a tego badziewia jest jak nasral !!!niestety !

Strony

Skomentuj