Polska nie przyjmie ani jednego islamisty i nie będzie płacić żadnego haraczu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Unia Europejska została wyjątkowo ostro potraktowana przez Turcję. Erdoğan napuścił na Europę islamistów i zaczął się jeszcze domagać pieniędzy oraz udogodnień. Politycy UE nie mają oczywiście innego wyjścia jak zgodzić się na postulaty tureckiego dyktatora ale zaczęli wyżywać się i szantażować państwa, które z oczywistych powodów nie chcą przyjmować do siebie ani jednego islamskiego uchodźcy.

 

Zmiana władzy w Polsce spotkała się z ogromnym niezadowoleniem w Niemczech. Mówi się że Polska stała się rasistowska itd. a chodzi głównie o to, że nasz kraj nie otworzy się na migrantów. Unia Europejska początkowo groziła że siłą przydzieli nam uchodźców a teraz zaczęła domagać się aby Polska zapłaciła za swoją decyzję - i to w sensie dosłownym.

 

Za każdego nieprzyjętego islamisty polski rząd miałby zapłacić ponad milion złotych. Jak wyliczył brytyjski dziennik Financial Times, Polska musiałaby zapłacić łącznie ponad 6 miliardów złotych haraczu. Jarosław Kaczyński zapowiedział już, że nie otworzymy swoich granic dla muzułmanów ponieważ nie będziemy w stanie obronić się przed terroryzmem. Co więcej, nikt nie będzie akceptował takiego zastraszania - Unia Europejska nie otrzyma od nas żadnych pieniędzy.

 

Trzeba przyznać że zmiana z PO na PiS ma pewne dobre strony. Niemcy nie będą już mogły uznawać Polski jak swoje własne podwórko a UE nie będzie mogła lokować niepotrzebnych uchodźców i terrorystów do naszego państwa. Tym samym Polska wciąż pozostanie jednym z najbezpieczniejszych krajów w Europie który po raz drugi w swojej historii przeciwstawia się islamskiej inwazji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Gibki

To jest chyba jedyna zaleta

To jest chyba jedyna zaleta PiSu. Wydaję mi się, że spora część wyborców zagłosowała na nich głównie przez deklaracje o nieprzyjmowaniu uchodźców. W tej kwestii (tylko), tak trzymać!

Głosuj za
10

Strony

Skomentuj