Komisja Europejska ogłosiła automatyczny podział uchodźców wśród krajów członkowskich

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Potwierdziły się wszystkie obawy względem totalitarnych zapędów dzisiejszej Unii Europejskiej. Grupa przez nikogo nie wybieranych ludzi z Komisji Europejskiej, ogłosiła obowiązkowy, automatyczny mechanizm rozlokowania islamistów napływających na nasz kontynent. Bardzo możliwe, że skutkiem będzie seria referendów secesyjnych w dotychczasowych krajach członkowskich UE.

 

Dzisiaj potwierdzono również, że jeżeli Polska i inne kraje członkowskie będą odmawiały przyjmowania uchodźców to to karane grzywną wynoszącą około 250 tysięcy euro za każdego nieprzyjętego uchodźcę. Na tyle wyceniono pięcioletni koszt utrzymania nielegalnego imigranta. Przypomnijmy, że rząd Ewy Kopacz zobowiązał się do przyjęcia 7 tysięcy przybyszów. Gdyby zatem rząd Beaty Szydło odmówił ich przyjęcia to musielibyśmy zapłacić karę w wysokości aż 1,7 mld euro.

A przecież mowa też o automatyzmie relokacji kolejnych fal wciąż napływających do Europy islamskich nielegalnych imigrantów. Mówi się o potrzebie podziału 2 milionów osób co przy naszym udziale wynoszącym około 7% puli wynosi 140 tysięcy islamistów. Lekko licząc gdybyśmy odmówili przyjęcia ich na utrzymanie, zapłacimy karę wynoszącą ponad 35 mld euro.
Czego jeszcze potrzeba, aby każdy mógł zrozumieć, że rządzący w UE lewacy stali się po prostu groźni i to czas na rychły POLexit?

Zresztą obecnie oczekiwane jest rozstrzygnięcie na temat przyszłości w Unii Europejskiej jednego z założycieli wspólnoty, Wielkiej Brytanii. Ale to nie wszystko, bo na horyzoncie pojawiają się kolejne secesyjne inicjatywy referendalne. Nad wyjściem z UE w tej formie zdecydują zapewne Czesi i Słowacy. Jesienią tego roku, referendum w sprawie zgody na przyjmowanie uchodźców miało się odbyć na Węgrzech, ale skoro KE ustaliła już arbitralnie podziały i nałożyła kary za uchylanie się od obowiązkowej islamizacji, to zdaje się węgierskie referendum stało się bezprzedmiotowe, albo powinno zmienić również pytanie. Na jakie? To chyba dla każdego oczywiste.

To zresztą zdaje się ostatni moment, aby jeszcze zdążyć wystąpić z Unii Europejskiej, bo ten eksperyment zaczyna dziwnie ewoluować ideologicznie, co powoduje nieznane dotychczas ryzyka dla krajów członkowskich. Aby powiódł się szaleńczy plan islamizacji Europy w celu osłabienia Chrześcijaństwa, konieczne jest narzucenie tego siłą. Trudno się zatem dziwić, że nominaci z brukselskiej Komisji Europejskiej wymyślili horrendalne grzywny za odmowę przyjęcia islamistów. Teraz czas na ruch krajów sprzeciwiająceych się takiemu dyktatowi przeciwko suwerenności. Już teraz zwraca się uwagę, że decydowanie o składzie narodowościowym krajów to gruba przesada i nie ma na to odpowiedniego zapisu w niesławnym Traktacie Lizbońskim.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Mariusz2

Racja, tylko mały szczególik

Racja, tylko mały szczególik na początek. Jeśli policja będzie u nas działać tak samo jak w Niemczech, to Ty pójdziesz do paki, a Muslima wypuszczą na drugi dzień wolno. Nie wszyscy na zachodzie są tacy potulni jak Ci się wydaje. Zainteresuj się jak ich traktuje tamtejszy wymiar sprawiedliwości (z całą surowością - takie jest odrgórne polecenie).

Portret użytkownika wyzdro

Ale to jest POLSKA i gdyby

Ale to jest POLSKA i gdyby policja stanęła w obronie muslima a nie polaka to taki komisariat szybko stanąłby w płomieniach .Tu ludzie stają w obronie jednostki . nie raz to widzieliśmy - np filmy stonogi.

Portret użytkownika ACHILES

 Każdy przedstawiciel

 Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku, i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szariatu to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, miejsc gdzie szariat obowiązuje.

Rosja nie potrzebują mniejszości muzułmańskich. To mniejszości potrzebują Rosji, a my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów lub zmieniać nasze prawa zgodnie z ich życzeniami.

Mogą krzyczeć głośno o "dyskryminacji." Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszego rosyjskiej kultury.

Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach.

Jeśli mamy przetrwać jako naród to Rosja nie pójdzie tą drogą.

Rosyjskiego prawa i tradycji nie da się pogodzić z brakiem kultury i prymitywnych zwyczajów szariatu.

A jeśli nasz szanowny ustawodawca uważa, że należy stworzyć nowe prawa, musi przede wszystkim mieć na uwadze interes Rosji, a należy pamiętać, że mniejszości muzułmańskie nie są rosyjskie.

Na te słowa Putina Deputowani do Dumy dali owację na stojąco.

CZY TO PRZYPADEK, CZY TEŻ NIE, ŻE PAN PREZES POWIEDZIAŁ W DZIEŃ FLAGI, że Polska to Europa, a Europa, to Unia Europejska i każdy, kto chce robić jakieś referenda w sprawie wyjscia Naszego Kraju z Unii Europejskiej, ten jest SZKODNIKIEM I WYWROTOWCEM. I MIJA ZALEDWIE DWA DNI, OD WYPOWIEDZENIA TYCH SŁÓW, A TU UNIA WYSKAKUJE Z POMYSŁEM, BY NAS ZŁUPIĆ, NA GRUBE MILIARDY EURO, za nie wywiazywanie się z przymusowych kwot UCHODŹCÓW.

Może to tylko PRZYPADEK, ale ja nie daję WIARY W TEGO TYPU PRZYPADKI !!!

Portret użytkownika sceptyyk

ACHILES, Twój przywódca

ACHILES, Twój przywódca -Putin, ma silne oparcie w swoim narodzie i może mówić wprost. Nasz "cysorz" Kaczyński (mając w narodzie wielu zwolenników UE), musi stosować wybiegi... Wiedząc co nastapi w dniu dzisiejszym, wypowiedział te słowa, a teraz może powiedzieć - "nie chcem ale muszem"...

Portret użytkownika ACHILES

Oj SCEPTYKU, dobrze

Oj SCEPTYKU, dobrze kombinujesz, ale zadajesz się mało rozumieć zawiłości OWEGO ZAGADNIENIA Z TYMI IMIGRANTAMI, bo jeżeli jako Polcy wyjdziemy masowo, na ulice przeciwko przyjmowania imigrantów, to będzie WODA NA MŁYN lewackich mendiów szmatławych i unijnych pajacy u sterów władzy. Przecież w obliczu tych wewnetrznych PROBLEMÓW GŁÓWNYCH UNIJNYCH KRAJÓW, jak Niemcy, Belgia, Francja tym unijnym pajacom i makreli zależy obecnie na zrzucenie winy i obarczenie TYMI ICH PROBLEMAMI, takie KRAJE, jak Nasz, Węgry, Słowacja, Czechy, bo musi być jakiś nowy KOZIOŁ OFIARNY w zwiazku z tym syfem, jaki został w całej Unii wyrzadzony i ta ich obecna propozycja KAR DRAKOŃSKICH FINANSOWYCH i spodzewany w zwiazku z tym OPÓR Naszych Krajów Środkowej Europy, ma właśnie temu służyć, to jest ich PLAN B, C I D ODPALONY właśnie teraz, by zrzucić odpowiedzialność w oczach ich społeczeństw, na kogoś innego, kto mało zawinił, bo nie można rzac, że wcale w niczym, nie zawiniliśmy, bo przeciez brały udział Nasze wojska w rozwalaniu Iraku, Afganistanu, posrednio też bierzemy udział w syfie LIBIJSKIM I SYRYJSKIM, jaki szatany zjednoczone czynią LUDZIOM Z TAMTYCH KRAJÓW, bo ich ciagle popierają niby Nasze władze i niby Nasze środki masowego mas ogłupiania. Ale to wszystko mało, bo jeżeli oni naprawdę szykują Nam POLE BITEWNE, NA NASZEJ ZIEMI w ich wojnie z Rosjanami, która, jeśli zostanie odpalona, to będzie najstraszniejszą WOJNĄ W DZIEJACH ŚWIATA, to po tym jak zostaniemy okazani w oczach zachodnich społeczeństw jako PRZECIWNICY POMOCY UCHODŹCOM, bo takie jest tego założenie, NIE ŁUDZISZ SIĘ CHYBA, ŻE UCIEKAJĄCY PRZED WOJNĄ NASI RODACY, NIE BEDĄ WPUSZCZANI NA MASOWA SKALĘ, DO Niemiec i innych KRAJÓW i to będzie za przyzwoleniem SPOŁECZEŃSTW TYCH KRAJÓW.  A co to by wówczas oznaczało, dla Narodu Polskiego, chyba, nie muszę Tobie tłumaczyć !!!

a jak, nie wiesz, to posłuchaj tego CZŁOWIEKA w dwuch odsłonach : 

https://www.youtube.com/watch?v=X55hge9xIio

https://www.youtube.com/watch?v=yki-YaeXbn4

Portret użytkownika brat albert

a ja dopowiem jeszcze,że te

a ja dopowiem jeszcze,że te 500+ to zostało uchwalone przede wszystkim z myślą o muslimach bo PO i PIS to tak naprawdę jedno i to samo, a w mediach tylko udają, że coś ich tam dzieli - jedynie Kukiz15, a wcześniej Samoobrona to partie którym naprawdę zależało na tym kraju

Portret użytkownika MiamiVibe

Teraz to już się chociaż nie

Teraz to już się chociaż nie ukrywają, że cały ten cyrk imigracyjny ma na celu destabilizację kulturową i ekonomiczną białego społeczeństwa, która ma doprowadzić do rozlewu krwi pomiędzy islamem, a europejską kulturą. Może to zdanie otworzy oczy lemingom ,, Dzisiaj potwierdzono również, że jeżeli Polska i inne kraje członkowskie będą odmawiały przyjmowania uchodźców to to karane grzywną wynoszącą około 250 tysięcy euro za każdego nieprzyjętego uchodźcę. Na tyle wyceniono pięcioletni koszt utrzymania nielegalnego imigranta." Także drodzy lewacy, imigranci nie uciekają przed wojną tylko uczestniczą i są narzędziami w planie, który wyjaśniłem wyżej, a kuszą ich ulotki Sorosa o raju w Europie, za który zapłacimy MY, swoje też zarobią przemytnicy ciapatej fali Smile Swoją drogą działania destabilizacji przybrały bardzo karkołomny obrót, wyznawcy diabła muszą już bardzo się spieszyć. Uważam, że wojna w Europie moze mieć charakter rytualny, by poświęcić wielu ludzi czarnemu ścierwu, za jakiś konkretny cel np. NWO.  Tak samo mogło być 11/9/01, gdzie służby wewnętrzne USA poświęcili rytualnie setki ludzi za wprowadzanie NWO i oczywiście pretekst do wrypania się na Bliski Wschód po ropę Smile

Strony

Skomentuj