Len Pen oskarżyła UE o wieloletnią zimną wojnę przeciwko Rosji

Kategorie: 

youtube.com

Marine Le Pen powiedziała, że antyrosyjskie sankcje Unii Europejskiej są głupie. Według niej, UE musi podjąć kurs na poprawę stosunków z Moskwą, pisze rumuńska gazeta Adevărul.

 


Le Pen powiedziała, że opowiada się za wielobiegunowym światem. Europa działa na rozkaz Stanów Zjednoczonych od wielu lat i prowadzi „zimną wojnę” z Rosją.

„To żadna geostrategia. Nie ma w tym interesów UE. Musimy uspokoić stosunki z Rosją i nie chodzi o podporządkowanie, a o relacje równości i szacunku …" - powiedział Le Pen.

Przewodnicząca francuskiego nacjonalistycznego Frontu Narodowego dodała, że UE „przyczyniła się do tego, że wszystkie kraje europejskie straciły swoją tożsamość".

 

Przejawia się to w tym, że przywódcy UE są dosłownie „szantażowani". Wygraża się państwom narodowym zaprzestaniem finansowania w każdym przypadku, gdy ich polityka nie jest zbieżna z oficjalnym stanowiskiem i decyzjami Unii Europejskiej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika wielebny

Ooo, moja kumpela :-)  

Ooo, moja kumpela :-)  

Nareszcie jakaś baba z jajami!    Rząd zachodu czyli elita może 1000-ca poyebusów gryzie się odwiecznie z kolejnym poebusami z Rosji. Wszędzie szukają zadymy, haka itp. a miliony ludzi na tym traci. To jest dopiero cyrk.  Nie powinny istnieć wizy! Nigdzie!  Politycy powinni oddać ludziom świat!   Teraz to nawet liście w lesie i trawa na łące są Rządowe.   DObrze że za 30-40lat zdechnę już bo inaczej musiał bym się wydyndać gdzieś na drzewie.  Prywatę sobie zrobili sku....syny!!!  Wszystko w rękach Rządów a ludziom uja w pupę.  Gryzie się jeden z drugim a po obu stronach ludzie z bidy kwiczą bo zakaz na to, zakaz na tamto, a temu wolno a tamtemu nie... i tak kuva od 1000lat!   Dajcie mi 100 bomb atomowych to obiecuję że w 7 dni przywrócę ten chory świat ludności...  Wybić 1000 osób i będzie Święty ANielski spokój!  1000 kretynów maksymalnie - rządzi całym światem. Co kretyn powie i nakazuje - podwładni muszą działać.  80% Rosji to pustkowia. 60% USA to pustki i pustynie. 80% Kanady jest nie zamieszkała a kuva kawałek od EU miliardy ludzi tłucze się na kawałku ziemi i o kawałek ziemi. To jest dopiero cyrk.

Gdybym był Prezydentem całego śiwata i miał taką moc to nie było by jakichkolwiek granic. Naprawdę. Pakuj się i jedź dokąd chcesz i dopiero wtedy skończyły by się wojny i masowe migracje bo ludzie... jadą zawsze tam gdzie nie mogą a jak już mogą to siedzą na dupach i dalej kwiczą że źle. Akurat mamy to w Polsce. Jesteśmy w EU ponad 10lat!  Mamy otwarte granice. Ludzie mogli uczyć się języków i choć na chwilę wyjechać gdzieś na zachód poszukać chleba. To nie, siedzą na dupach i kwiczą że chleba nie ma. Tacy są ludzie!   Pół świata nikt nie zamieszkuje a oni się leją o kawałeczki!  Poje...y!

Dzięki GOOGLE Polacy myślą...

Portret użytkownika Taki

Trzeba Politykom patrzec na

Trzeba Politykom patrzec na rece,,ostatnio sluchalem Macierewicza i nie wierzylem wlasnym USZOM !! Juz sie przeprogramowal ?? Teraz Ameryka miala racje ze napadla na Irak ?? I w Ameryce jest Demokracja ? Czyzby pobyt w Israelu tak go Zaprogramowali ??
Juz nie wierze ze PiS chce zmiany .Nalezy wytrzymac Do nastepnych wyborow i wybrac tylko Bezpartyjnych.Przy zlobie sa TYLKO Te Same Geby. Zygac sie chce Oni maja NAS w. Du....ie!!!!!!

Strony

Skomentuj