Program 500+ wystartował, czyli jak przekupić wyborców ich własnymi pieniędzmi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Z wielką pompą uruchomiono dzisiaj socjalistyczny projekt, którego nie powstydziłby się Robin Hood i Janosik. Rząd postanowił zatrudnić nowych urzędników, którzy będą "rozdawać" wybrańcom to co uda się ukraść ogółowi społeczeństwa. Szatański plan zakłada przekupienie ludzi ich własnymi pieniędzmi.

 

Kluczowe w tej kosztownej szopce jest to, że rząd coś rzekomo daje, podczas gdy taniej byłoby po prostu nie zabierać, ale to nie powoduje wrażenia bycia obdarowanym. Te miliony osób z rodzin, które dostaną z powrotem swoje pieniądze i pieniądze swoich bliskich, z pewnością staną się wyborcami PiS. Zatem ten janosikowy gest ma za zadanie po prostu umocnienie się u władzy i wzrost poparcia społecznego.

Problem jednak polega na tym, że to się zawsze dzieje kosztem kogoś innego. Wiele osób zdaje sobie z tego sprawę co powoduje powstawanie napięć między znajomymi i wewnątrz rodzin. Wystarczy, że rodzina z dwójką dzieci ma jedno pełnoletnie dziecko pozostające na utrzymaniu, nic im się nie należy. To powoduje, że buduje się też silny elektorat negatywny napędzany poczuciem niesprawiedliwości.

Wielce niepokojące są doniesienia wskazujące na to, że PiS zamierza rozdawać pieniądze nie tylko ukradzione w podatkach, ale też pożyczone z zagranicy. Zadłużanie Polski trwa w najlepsze i już teraz dług publiczny osiągnął poziom wyższy niż wtedy, gdy z oszczędności w OFE obrabował nas Donald Tusk. To oznacza, że znaleźliśmy się w tym samym punkcie co wtedy i rozwiązaniem na podtrzymanie tego socjalizmu jest albo kolejne złodziejstwo, albo jeszcze większe zadłużenie kraju.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Nic tak nie dzieli JAK KASA a

Nic tak nie dzieli JAK KASA a "ustawa 500+" jest właśnie po to by się polactwo POŻARŁO O KASĘ iż JEDNI JĄ DOSTAJĄ A INNI NIE. W ten sposób żydki mają was na WIDELCU NIENAWIŚCI i skoro wcześniej nie udawało im się rozpętać w polin majdanu na walkę PISlamistów z POpaprańcami/ KODziarzami to teraz się SAMI POZAGRYZACIE z ZAWIŚCI, że komuś te 500+ dadzą.

A jakby byście byli mądrzy to byście walczyli nie z tymi co dostaną a z tymi co KRADNĄ by później biedocie z wyżyn sejmowych baszt i murów rzucać dla własnej uciechy ochłapy (jałmużnę).

Zadaniem "rządu" NIE JEST DAWANIE (janosikowanie) a SPRAWIANIE IŻ KAŻDY BĘDZIE MÓGŁ SOBIE ZAPRACOWAĆ TYLE ILE MU POTRZEBA.

Ale to nie jest celem ŻADNEGO BOLSZEWICKO-NAZISTOWSKIEGO REŻIMU znanego mylnie jako "rządy demo(n)kracji". Żyd NIGDY NIE DAJE....... SKORO ZAWSZE KRADNIE. ŻYD co najwyżej rzuca w tłum JABŁKO NIEZGODY by na wzajemnej zawiści ZAROBIĆ WIELOKROTNOŚĆ TEGO CO ZAINWESTOWAŁ w rzuconym" frajerom "jabłku".

Swoją drogą nastroje w polin szybkimi krokami zmierzają do tego co panowało Rosji w przeddzień Holokaustu ich warstwy średniej, w przeddzień rewolucji nazistowskiej (bolszewickiej, żydowskiej, banderowskiej, syjonistycznej etc bo to SYNONIMY TEJ SAMEJ PSYCHOPATYCZNEJ BANDY ZWYRODNIALCÓW OD MAIN KAMPFU znanego jako TORA). Wtedy też żydostwo szczuło biednych na bogatych by samemu na koniec WYMORDOWAĆ I JEDNYCH I DRUGICH zaprowadzając w Rosji NAZISTOWSKI (BOLSZEWICKI, BANDEROWSKI, SYJONISTYCZNY, ŻYDOWSKI....) REŻIM jaki "zaowocował" 70 milionami bestialsko zakatowanych Rosjan z każdej warstwy społecznej. Także szabas gojami dzielnie walczącymi o "zwycięstwo nazistowskiej (bolszewickiej, żydowskiej, banderowskiej, syjonistycznej etc) rewolucji".

NWO budowane jest tylko DLA ŻYDKÓW bez względu na to czym się idioten zwane szabas gojen mami. W "protokołach" są odpowiednie zalecenia na ten temat co zrobić z szabas gojami jak przestaną być biblijnym nazistom już potrzebni. KULA W ŁEB I DÓŁ Z WAPNEM...... jak w Katyniu, Ostaszkowie i innym miejscach gdzie żydostwo mordowało Polaków..... by POSIĄŚĆ NA WŁASNOŚĆ TĘ ZIEMIĘ.

Portret użytkownika S.N.69

Jesteś chory człowieku,

Jesteś chory człowieku, właśnie przez taką nienawiść którà wypluwasz z siebie ukrywajàc się pod pseudonimem " zenek głupkowaty " wybuchały krwawe konflikty. Powinno się jak najszybciej osoby ze skłonnościami do tak skrajnej nienawiści wysyłać na przymusowe terapie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Zenek chory? Aaaaa...

Zenek chory? Aaaaa... demaskuje podstępny żydowski plan zagłady Polaków?
Przecież prawdę mówi i to wprost bez ogródek... A ty co go atakujesz? Gdyby każdy znał ich naturę i nienawidził całym sercem, zamiast "kochać bliźniego" nigdy ten nowotwór by się nie rozrósł do takich wymiarów!

Portret użytkownika Tiqsi.W

Bo polacy to mega

Bo polacy to mega zazdrosnicy!! teraz ci co nie maja dzieci albo maja dorosłe od niedawna, bedą hejtować program.A ja jestem za tym zeby dostali tą kase rodziny, mimo ze sam nie mam dzieci ,ale skad mam wiedziec czy w przyszłosci ich nie bede miał? a 500zł czy 1tyś zawsze cosś to i tak jest nic do tego ile utrzymanie dziaciaka kosztuje.:)a ile polak zarabia.

Portret użytkownika achiles

SZANOWNI PANOWIE

SZANOWNI PANOWIE FUNKCJONARIUSZE I AGENCI wszelakiej maści z Naszego Kraju i nie tylko, jeśli dziś również czytacie wypowiedzi UCZESTNIKÓW DYSKUSJI POD POWYŻSZYM TEMATEM I wyciągnijcie odpowiednie, SAMODZIELNE WNIOSKI, to zadajcie w głębi siebie jedno, ale jakże zasadnicze pytanie, czyli :
CZY JA OBY NA PEWNO, PO WŁAŚCIWEJ STRONIE STOJE, LUB CZY WARTO ZATRACAĆ SWOJE WŁASNE CZŁOWIECZEŃSTWO w zamian, za te nędzne srebrniki i może jeszcze jakieś inne PROFITY ŻYCIOWE ???
p.s LICZĘ NA WASZE CZŁOWIECZEŃSTWO I SERDECZNIE POZDRAWIAM . ( nie mam na myśli tych, co zamierzają, lub muszą korzystać z programu 500+, oczywiście )

Portret użytkownika csdv

Panowie i Panie najważniejsze

Panowie i Panie najważniejsze by urodziło się więcej polaków jeśli pomoże temu zaciąganie kredytów u Niemców nich tak będzie. Jeśli pomoże temu złupienie podatkami paru gejów niech tak będzie.Ważny jest cel a nie środki do niego prowadzące. Kredytów możemy nie spłacić i co nam zrobią a dzieci zostaną. Najważniejsze dla polaków jest by nie wymrzeć, by ci którzy na to miejsce mogą przyjść nie czytali o wymarłych aborygenach polakach.

Strony

Skomentuj