Zamachy w Brukseli mogły być wynikiem złamania umowy między belgijskimi służbami a terrorystami

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Praktycznie wszystkie ostatnie islamskie zamachy terrorystyczne w Europie mają jedną wspólną cechę. Prędzej czy później okazuje się, że były przygotowywane przy współdziałaniu terrorystów z brukselskiej dzielnicy Molenbeek, która stała się centrum europejskiego terroryzmu. Okazuje się jednak, że belgijskie służby dobrze o tym wiedziały i zawarły z islamistami niepisany pakt o nieagresji.

 

Pojawia się coraz więcej opinii, że taka umowa w ramach której Belgowie dają terrorystom wolną rękę pod warunkiem, że nie dojdzie do ataków w ich kraju, rzeczywiście istniała. Potwierdza to również fakt, że przez 4 miesiące w centrum Brukseli ukrywał się jeden z konstruktorów okrutnych zamachów z Paryża i do ataku na stolicę Belgii doszło już w kilka dni po jego zatrzymaniu. Wygląda na to, że ataki na lotnisko i metro w Brukseli były po prostu retorsją za zerwanie tej haniebnej umowy belgijskich służb specjalnych i terrorystów.

 

Warto też zastanowić się, w jakim świetle stawia to Belgię. Czy to moralne, że władze tego państwa kupowały sobie spokój pozwalając na działalność terrorystyczną, która była wymierzona w innych? Oczywiście jest to pytanie retoryczne. Na próżno jednak oczekiwać, że zajmie się tym Komisja Europejska, która jest zajęta wykonywaniem niemieckiego zlecenia na "przeczołganie" Polski, której obywatele tym razem nie wybrali w wyborach proniemieckiej partii władzy.

 

Coraz bardziej potwierdzają się plotki, że Belgia miała "pakt o nieagresji" z islamskimi radykałami, którego...

Opublikowany przez Przemysław Wipler na 29 marca 2016

Wygląda na to, że w oczach unijnych biurokratów "pomyłka" wyborców w Polsce to wielki europejski problem, a spiskowanie z terrorystami przez jedno z państw członkowskich UE to drobiazg warty jedynie szybkiego wyciszenia w mediach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Ten koleś po lewej na zdjęciu

Ten koleś po lewej na zdjęciu wygląda groteskowo. Oczka ma świńskie i brewki nordyckie. Ale jest dumny bo ma na sobie 15 kilo sprzętu. I czuje się taki ważny, bo ma misję do spełnienia. Przełożeni mu tak powiedzieli, a on w to uwierzył.
A to tylko zwkły ZOMO-wiec.
Chętnie bym go zaszedł z tyłu i kopnął solidnie w dupę.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Odważniak

Arcyciekawy blog o naszej

Arcyciekawy blog o naszej rzeczywistości, układach i rzeczach, które dzieją się przed naszymi nosami, o których nie mamy pojęcia. Szok. Czytajcie, kopiujcie, póki jeszcze można... http://pppolsku.blogspot.com/ bo jak tak dalej pójdzie, to zrobią nam chiński internet.

Hmm, cenzura mi nie pozwoliła puścić linka o witaminach k2 na fb. Czyżby ZnZ stały się podejrzane? Wcześniej skasowali mi post o pakistańskiej sieczce z Losów Ziemi. Cholera, chyba trzeba będzie pisać rebusami... I nie epatować jawnie o starszych braciach, żeby nam forum nie ukradli, bo najwyraźniej wolność słowa to już była chwilkę.

Polecam jeszcze neon24 dla drązących.

Portret użytkownika Uwagiilinki

Wspólna cecha

Wspólna cecha

" Praktycznie wszystkie ostatnie islamskie zamachy terrorystyczne w Europie mają jedną wspólną cechę. "

Ta wspólna cecha to fakt, że przenoszą terror, który został wykoncypowany w Ziemi świętej przez tamtejsze ośrodki władzy, do Europy.

Ale czy chodzi tu o islamizm czy raczej talmudyzm ?

Zadziwiją mnie wolne media, które przy okazji wojen rozpętanych na BW jakoś nic nie wiedzą o tym, jaką rolę pełni tam koszerne państewko.

Portret użytkownika zyx

Jeżeli taki pakt miał miejsce

Jeżeli taki pakt miał miejsce to naprawdę nie powinno się to skończyć bez plutonu egzekucyjnego albo dożywocia dla szefa belgijskiej policji. Jedenz krajów unii pozwala na osiedlenie się terrorystów za cichą zgodą policji pod warunkiem, że zabijać będą ludzi kilkaset km dalej, byle na terenie innego szefa policji?! ....a w zamian za spokój na swoim podwórku - szef belgijskiej policji spałuje kilkuset ludzi protestujących przeciw zamachom?
To może kwa policja od razu niech też pensje bierze od terrorystów. Byle tylko podatek odprowadzić, to urzędnicy unijni spokojnie zalegalizują to jakąś dyrektywą o odpowiedniej nazwie np "patriotyczny akt walki z terroryzmem". Może jeszcze dodatek do pensji policjanci dostaną za stres i straty moralne związane z pobieraniem pieniędzy od terrorystów.
Nabrałem pewności, że Korwin ma 100% racji co do unijnych urzedników.

Portret użytkownika Alien1974

Światem rządzi Szatan, jako

Światem rządzi Szatan, jako Capo Di Tutti Capi, czyli szef wszystkich szefów, by Szatan i jego armia mogła funkcjonować musi przebywać w jakichś ludziach. Szatan na Ziemie przybył z rozkazu Boga, ponieważ Synowi Boga Chrystusowi nie udało się nawrócić Żydów, a co za tym idzie pogan. Pan Bóg Szatanowi powierzył zadanie, by ten nawrócił pogan na wiarę w Jezusa Chrystusa, zwyjątkiem Żydów, lecz ten zrobił kabaret z wiary w Pana Boga i choć imię Jezusa Chrystusa znane jest na całej Ziemi, owoce ewangelizacji są marne, ponieważ Kapłani to obłudnicy, którzy mówią jedno a robią drugie. Rządzący doskonale o tym wiedzą i robią podobnie, bo skoro Kapłani żrą chleją i lulki palą to Pana Boga nie ma, a lud ogłupiony myśli, że oni są oddani Panu Bogu, a to, że wciąż dzieją się nieszczęścia jest spowodowane tym, że skoro Jezus Chrystus cierpiał za ludzi na krzyżu, to ludzie też muszą cierpieć. To bluźnierstwo Szatana podłego i bez żadnej litości kłamcy. W jakim człowieku przebywa Szatan? Obecnie w papieżu Franciszku, a o to dowód:
"Niech zmartwychwstały Chrystus wskaże ścieżki dla ukochanej Syrii. Kraju rozdartego przez wieloletni konflikt z jego smutnym orszakiem śmierci i pogardy dla prawa humanitarnego (…) niech Pan Jezus będący naszym pokojem, który zmartwychwstając pokonał zło, pobudzi w te wielkanocne święta naszą solidarność z ofiarami terroryzmu, ślepej i brutalnej formie przemocy, która nieustannie przelewa niewinną krew w różnych częściach świata, jak to miało miejsce podczas ostatnich zamachów w Belgii, Turcji, Nigerii, Kamerunie, Czadzie, Iraku i Wybrzeżu Kości Słoniowej" – powiedział papież Franciszek w orędziu wygłoszonym z balkonu bazyliki Świętego Piotra w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego.
Dlaczego ten tekst jest dowodem, że Szatan jest w Franciszku? Ponieważ Szatan w nim, by upokorzyć Pana Boga i Syna Jego użył formy rozkazującej, zaczął zdanie od partykuły "NIECH" wydał rozkaz samemu Panu Bogu, zamiast paść na kolana i błagać Pana Boga o pokój na świecie to on rozkazał samemu Bogu na oczach całego świata. Nikt z ludzi wierzących nie odważyłby się tak powiedzieć - tylko Szatan. Dlaczego Szatan użył formy rozkazującej? Ponieważ chce sprowokować Muzułmanów do rzezi na Chrześcijanach i powiedzieć Muzułmanom:"tak, jestem Szatanem i rozkazuje Panu Bogu a chrześcijanie to diabły, które mnie czczą". Podobne bluźnierstwo padło 10 czerwca 1979 roku w Warszawie z ust Karola Wojtyły "Niech stąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi, tej ziemi". Nie minął rok a Turek Ali Agca strzelał do papieża i prawie mu się udało, Pan Bóg dał Wojtyle jeszcze jedną szanse, by ten objawił swiatu PIOTR POCIESZYCIELA, ktory mówi wyraźnie, każdy papież jest wrogiem samego siebie, bo wstępuje w niego Szatan, za BLUŹNIERSTWO wobec Boga, bo każdy papież każe sobie tytułować, że jest Ojcem Świętym a to znaczy Bóg. Nie może być dwóch bogów, jeden na Ziemi a drugi w niebie - to bluźnierstwo. Obudźcie się ludzie, bo Szatan niedługo uderzy na Polskę. Juliusz Słowacki pisał: "(Polsko)...papież twym krzyżem jest - twa zguba w Rzymie". Oni im będzie goręcej tym bardziej będą udawać modlących, a przez 20 lat gwałcono dzieci w Zabrzu u sióstr Boromeuszek, to tylko jeden przykład, że to obrzydliwi kłamcy. Błagam zapoznajcie się z tym, co pisze PIOTR POCIESZYCIEL i z innymi źródłami, a uzmysłowicie sobie, że to, co on pisze jest prawdą i zbliża się ARMAGEDDON.

Portret użytkownika Yzah

Ta cała UE działa jak mafia.

Ta cała UE działa jak mafia. Słabszych i biedniejszych się gnoi o byle co. Uzaleznia od siebie ekonomicznie zabraniajac własnej produkcji ba nawet porty musielismy likwidowac i kopalnie bo nie rentowne. A w niemczech to i wegiel jest rentowny i porty. Polacy sie sprzedali za mozliwosc zmywania garow u obcych i podcieraniania pup starym ss-manom. Ktorzy 2 pokolenia wczesniej z radoscia do nas strzelali. Co ta europa sie tak czepiła naszego kraju. Ja piernicze chyba zeby przystopowac ten cały imperializm rosjan z jednej i zachodniej europy z drugiej strony trzeba będzie sie z turkami zaprzyjaźnić i wiem ze to teraz brzmi idiotycznie i niewiarygodnie. Ale do tego sie to sprowadza. Najpierw sojusz z resztą słowiańskich państw A potem Szach Mat. Braterstwo z Ottomanami. Pod warunkiem ze nikt sie sobie nawzajem na pokoje sila swoim swiatopogladem nie wpiernicza.Możliwości politycznych multum. Dziel i rządź. Rozerwalibysmy Europe na pół i dlatego moglibysmy dyktowac bardzo dużo. Lol ale mam chore myśli.

Strony

Skomentuj