Inwazja na Europę nasila się - na nasz kontynent może przybyć w tym roku aż 10 milionów islamistów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Islamska inwazja na Europę nadal trwa i w najbliższych miesiącach może wręcz dojść do jej znacznej intensyfikacji. Turcy pod wodzą religijnie nastawionego sunnickiego prezydenta Erdogana po prostu traktują uchodźców jako element prowadzonej polityki, zmuszając Unię Europejską do spełniania kolejnych żądań Ankary. Jak zatem mogą wyglądać kolejne miesiące i jaka powinna być reakcja UE?

 

W lewackich europejskich mediach niestety wciąż słychać ckliwe opowiastki o "kobietach i dzieciach" rzekomo uciekających z obszaru wojny. Nawet gdy owe "dzieci" zaczęły obmacywać i gwałcić europejskie kobiety, lewactwo odwracało głowę, a co bardziej skrajni przedstawiciele tego neomarksistowskiego nurtu oskarżają ofiary, że prowokowały i "nie utrzymały bezpiecznego dystansu".

 

Do tego dochodzi ekstremalny wzrost ryzyka zamachów terrorystycznych w Europie, które spowodowało, że w posiadających dużą diasporę islamską miastach takich jak Paryż czy Bruksela, strzelaniny stały się codziennością, a co jakiś czas dochodzi do mniejszej lub większej masakry. Nic nie wskazuje na to, aby ten stan rzeczy miał się poprawić w najbliższym czasie, ale za to bardzo wiele wskazuje na to, że sytuacja ulegnie pogorszeniu.

 

Cały czas powraca też temat tak zwanych kwot imigranckich, czyli mechanizmu procentowej relokacji przybyłych islamistów wśród krajów członkowskich Unii Europejskiej. W planach Polska miałaby przyjmować kilka procent przybyłej populacji "ludu pustyni". Skoro nawet przewodniczący Rady Europejskiej - Donald Tusk - przyznawał, że do Europy jedzie nawet 10 milionów islamistów, oznacza to, że mówimy o setkach tysięcy przybyszów, którzy z zasady nie integrują się i tworzą zamknięte społeczności szybko radykalizujących się potencjalnych wojowników o Islam na naszym kontynencie.

 

Trzeba przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy islamiści przeprowadzili próbę inwazji na Europę. Kiedyś był po prostu inny kierunek natarcia. Hiszpanie wyparli najeźdźców okupujących Półwysep Iberyjski dopiero w XV wieku. Przez następne setki lat kolejne próby islamskiego podboju Starego Kontynentu były odpierane dzięki męstwu i sile oręża Rzeczpospolitej.

Czy teraz znajdzie się ktoś, kto odeprze ten atak? Niestety nie widać na to obecnie szans. Decydenci z UE konsekwentnie twierdzą, że napływ takich nienawidzących Europejczyków mas ludzkich to "wzbogacenie kulturowe". Można nawet uznać, że to zaplanowana akcja wymiany obywateli koordynowana przez Niemcy.

 

Większość Polaków sądzi, że problem z islamską inwazją, zwaną kryzysem migracyjnym, ich nie dotyczy, ale to tylko złudzenie, bo te zmiany na jakimś poziomie dotkną każdego z nas. Już obecnie w miejscowościach znajdujących się w pobliżu polskiej zachodniej granicy, obserwuje się coraz więcej tak zwanych "uchodźców" i będzie ich coraz więcej, bo arabskie masy Niemcy spychają na wschód, niczym sąsiad ustawiający uciążliwie szczekającego psa, przy płocie sąsiada.

 

Wydaje się, że jest już czas na to, aby przestać mydlić oczy Polakom, że trzeba za wszelką cenę utrzymać nasz kraj w strefie Schengen, bo w obecnej sytuacji jej opuszczenie jest po prostu koniecznością. Narzucona przez Niemcy, europejska polityka imigracyjna, zakładająca przyjmowanie wszystkich jak leci jest po prostu nie do obrony i ktoś musi zatrzymać to szaleństwo, albo po prostu nadszedł czas wystąpienia z tej patologicznej i niebezpiecznej organizacji jaką stała się obecnie Unia Europejska.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika N1KT

pół roku temu przeszła mi

pół roku temu przeszła mi taka myśl przez głowę:
otóż widząc zbiorniki wodne koło domu a mam ich kilka które są w lesie i nie są z dopływami i odpływami rzecznymi - wszystkie te zbiorniki mają około 1 metra mniej wody w ciągu 2/3 lat (nigdy tak nie było wcześniej. Podejrzenie na gorący deszcz i to co spadło do tych zbiorników przez te 5 lat od 2011 roku po Fukushimie. Stan rzek też budzi wielki niepokój bo są miejsca gdzie zapory są otwarte na maksa tylko po to aby rzeka mogła dalej płynąć. (mam zdjęcia jako dowody jezior i rzeki z zaporą.) I teraz tak: jeśli tego nigdy wcześniej nie było a teraz jest to jeśli Afrykanie mieli problem z wodą zawsze to jaki problem muszą mieć z wodą teraz skoro problem Fukushimy dotyczy cały świat. To jedyne moje sensowne wytłumaczenie pomijąjąc bujdę że idą tu po socjal (socjal to bajeczka dla Ciebie byś dał w to wiarę i jednocześnie pozwolenie żeby tu leźli bez limitu.)
Rządy jednocześnie zgłupiały i zaczęły się przejmować jakimiś pętakami ? - to absurd jest ! Nigdy własnymi ludźmi się nie przejmowali, a co dopiero dalekimi obcymi z inną wiarą.
Myślę że jest dokładnie tak jak na tej stronie w pliku audio www.corium.cba.pl
Ktoś tu dał świetny film z Muhamadem Ali jak się wypowiadał na temat mieszania ras - wkleje link jeszcze raz dla tych co nie widzieli https://www.youtube.com/watch?v=FvGsMgcmgYo
To jest właśnie prawdziwy cel - po co tu lezą - BĘDZIE WOJNA JAK NIC Sad

Portret użytkownika Time Traveler

Znalezione w sieci:   UWAGA

Znalezione w sieci:
 
UWAGA NA 3 BANKI DZIAŁAJĄCE W POLSCE - W PRZYPADKU ICH PLANOWANEGO BANKRUCTWA - lokaty osób fizycznych i firm "WYPARUJĄ".

Tomasz Modelski • 7 godzin temu

Przynajmniej trzy duże polskie banki są zagrożone upadłością.
O kłopotach dwóch z nich już jest głośno na warszawskich salonach, ale
sprawa ich ujawnienia jest przeciągana do końca jesieni. Po pierwsze,
aby właściciele zdążyli ukryć majątek, a po drugie, by wina za
pojawienie się kłopotów spadła na nowego szefa Komisji
Nadzoru
Finansowego. Trzeci bank stanie się niewypłacalny, jeżeli Sejm uchwali
ustawę redukującą długi osób mających kredyty we frankach
szwajcarskich.
Ta ustawa – jeżeli powstanie – pozwoli również „zwalić” winę na rząd za
wszystkie bankructwa
w systemie.
http://gf24.pl/banksterzy-padaja-w-ciszy/

 Mario • 3 godziny temu

Pytanie o jakie banki chodzi ? Ten trzeci, który może mieć problemy po wejściu ustawy to chyba mBank. Kłopoty już od pewnego czasu ma Getin i Idea Bank. Ten ostatni otarł się o upadek ze 3 lata temu, gdy jego fundusz inwestycyjny poniósł duże straty. Oferowali wtedy lokaty na 9% w skali roku, podczas gdy inni na 5%.
Ciekawe o jakie banki jeszcze chodzi, bo wg. Knf problemy może mieć 6 banków.

Komentarze ze strony zezorro
http://zezorro.blogspot.com/2016/03/co-tam-panie-w-islamistanie-pucek.html

"Sztuka dyplomacji. kołchoźnik zrobił z tego międzynarodowy PR; dał jej tylko kilka minut swobody, żeby wykazać jej uprzedzenie - a potem bez przerwy atakował... dobrze przygotowany plan

po wstępie Liz nie mogła się już wycofać, a kierunek narracji przejął wódz narodu
ale plama.."
https://www.youtube.com/watch?time_continue=654&v=cEQ9D56sQ0Y
 

Portret użytkownika kuba9131

Islam trzeba zakazać.

Islam trzeba zakazać. [.........]. Jeśli się nie będzie to nich odpowiadało ogniem to ,,żegnaj chrześcijańska Europo". Kraje Europy Środkowo-Wschodniej będą jedynymi chrześcijańskimi krjami w Europie tzn. przedmurzem chrześcijaństwa.

Sam ,,prorok" Mahomet już prowadził dżihad. Po jego śmierci Islam dokonał agresji na Bliski Wschód i Afrykę Północną. Wyprawy Krzyżowe trochę nimi wstrząsneły (nie chce usprawiedliwiać krucjat jak coś bo wiem że tam mordowano często zwykłych cywilów muzułmańskich oraz Żydów).

Czy znajdzie się drugi Karol Młot- władca Franków co zatrzymał muzułmanów Arabów w Bitwie pod Poitiers albo drugi Jan III Sobieski- król Polski co zatrzymał muzułmanów Turków w Bitwie pod Wiedniem.

Koran to instrukcja do zabijania niewiernych i trzeba wszystkie egzemplarze tej instrukcji spalić. Allah to szatan jest.

Portret użytkownika S.N.69

Koran to nie jest instrukcja

Koran to nie jest instrukcja do zabijania, a Allach to nie szatan synku tylko ten sam bóg w którego wierzą chrześcijanie, żeby jeszcze dobić twój fatalny brak wiedzy sam Jezus występuje w koranie. Niech stwórca chroni nasz kraj przed taką inteligencją.

Strony

Skomentuj