Według papieża Franciszka islamska inwazja na Europe jest czymś pozytywnym

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami publicznymi. Tym razem podczas rozmowy z francuskimi organizacjami chrześcijańskimi przyznał, że islamska inwazja na Europę, która trwa obecnie to fakt społeczny i uznał to za coś pozytywnego.

 

Zdaniem papieża Franciszka tak zwany kryzys migracyjny to de facto "arabska inwazja". To pierwszy raz, gdy przyznał publicznie, że taki proces ma miejsce. Po chwili jednak dodał, że nowo przybyli ludzie mogą udoskonalić Europę i uczynić ją lepszą. Papież dodał, że ważne jest też wzbogacenie kulturowe, które dzięki temu osiągniemy.

To zdumiewające, że papież, głowa Kościoła Katolickiego, wypowiada opinie zupełnie zgodne z tymi, których nazywamy marksistami kulturowymi i którzy rządzą obecnie Europą. Są zatem tylko dwie możliwości, albo Jorge Mario Bergoglio jest naiwny i nie rozumie jakich ludzi popiera mówiąc takie rzeczy publicznie, albo wręcz przeciwnie, współpracuje z nimi, bo jest jednym z nich i dlatego lina nauki papieża Franciszka tak bardzo przypomina tę reprezentowaną przez światowe lewactwo.

Wcześniej słyszeliśmy już z ust Franciszka wiele opinii, które niedawno uznawane były za herezje. Papież jezuita mówił na przykład, że nie trzeba wierzyć w Jezusa Chrystusa, aby znaleźć się w niebie. Teraz wydaje się nie rozumieć, że wizja jasnowidzów, o płonącym Rzymie, z którego w popłochu ucieka papież, coraz mniej wygląda na nieprawdopodobną i niebezpiecznie staje się realną możliwością. Ma to miejsce właśnie na skutek tak pochwalanej przez papieża trwającej islamskiej inwazji na niespotykaną skalę.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ezechiel123

A dlaczego niby ja miałbym

A dlaczego niby ja miałbym być ukarany (i inni niewinni prości ludzie) przez boga za decyzje głów koscioła i innych władców świata??
Przecież to całkiem bez sensu - a bóg z definicji nie postępuje bez sensu. Więc tego nie zrobi (a przynajmniej nie zrobi bóg). Ale mogą to zrobić głupi ludzie - co znacznie bardziej prawdopodobne.
Nie potrzeba boga by wyjaśniać ten świat - do jego wyjaśniania wystarcza wiedzieć kilka rzeczy o ludzkiej naturze (pazernośc i chciwość, sprzedajnosc, niekonsekwencja, zmienność, złosliwość, chęć zadawania bólu, bezwzględność w realizacji swych wydumanych celow, brak empatii etc.) To wystarczy by zobaczyć ten świat w prawdziwych barwach.
 

Portret użytkownika eva11

ale przeciez kosciol juz

ale przeciez kosciol juz dawno odszedl,a czy wogole kiedykolwiek mial cos wspolnego z prawdziwa wiara?
i czym ona jest ta prawdziwa wiara?
od pisma sw?co  to za pismo?
w starym bog wybija niewiernych,a w nowym uczy o wybaczaniu!
pismo gdzie bog w gniewie morduje kobiety i dzieci nawet?
i jak kosciol ma co kolwiek wspolnego z wiara i pismami?
przeciez cytuja te pisma na mszach,a czynia co innego!
nawet przykazania sobie wybrali,ktore nalezy przestrzegac,
katolicy jak i wyznawcy innych religi sa bardzo zle prorokujacymi ludzmi,niemal kazdemu zle zycza i nie potrafia wybaczac jak uczyl ich Jezus ten Ktoremu zawdzieczja swoja religie,
prawie kazdy katolik nie przezyje dnia bez slow-niech cie pieklo pochlonie,bog cie ukara,sploniesz od swoich grzechow,jestes zly,jestes diablem wcielonym,itd,itp......
a kazdy niemal Chrzescijanin oczekuje kary i apokalipsy!
nadzieja juz dawno ich opuscila,
a ludzie chyba sa poprostu nienormalni!!!!!!!

 

Portret użytkownika SONIA

jak napisałam wczesniej

jak napisałam wczesniej ,kościuł to nie budynki .kościołem są ludzie wierzący ,przez dzeje ludzkości ludzie wierzyli czytali psmo święte ,od 1999 roku ta sytuacjia sie zmienia ,ludzie zaczeli odchodzić od boga ,coraz wiecej ludzi przyjmuje apostazję ,to widać na przykładzie Niemców ,puste domy Boże ,ale nie tylko w Niemczech ,ale w całej uni ,jak napisane jest że Jezus powróći ,kiedy bedzie wielkie odstepstwo ,które właśnie postępuje ,dlaczego Antychryst ma liczbę 666 ,dlatego że co 666 lat uderza ,2 udezenie było z najazdem turków i bitwa Sobieskiego pod wiedniem ,po 666 latach to jest 1999 rok nastęne uderzenie co zresztą widac co sie dzeje na świecie ,Bóg wybrał izrael ,i kazał wybijac ,to jest faktem ,ale to jego plan zwiazany z zydami ,bo chodziło o przyjście mesjasza który zbawi swiat ,więc żydzi musieli walczyć ,ale wiem że ci ludzie wymordowani zostali zbawieni dzięki Jezusowi ,Bóg dał nam wolną wole ,wolność i przykazania ,to od ludzi zależy jaka drogą pójdą i czy będą przestrzegać prawa ,katolicy jak i wyznawcy innych religi sa bardzo zle prorokujacymi ludzmi,niemal kazdemu zle zycza i nie potrafia wybaczac jak uczyl ich Jezus ten Ktoremu zawdzieczja swoja religie,nie pakuj do jednego worka wszyskich ludzi ,dlatego że nie wiesz co tak naprawdę oni robia ,dużo wierzących ofiaruje siebie ,przyjmuja cierpienia za swoich braci i siostry ,wisza na krzyżach ,nie zobaczysz wszyskiego ,prawdy dlatego że wielkie rzeczy dzieja się w ukryciu,prawie kazdy katolik nie przezyje dnia bez slow-niech cie pieklo pochlonie,bog cie ukara,sploniesz od swoich grzechow,jestes zly,jestes diablem wcielonym,itd,itp.....jak napisałam wczesnej żeby nie pakowac wszyskich do jednego worka ,ludzie wierzący wiedzą co czeka duszę po śmierci ,dlatego staramy się nawracać ludzi ,ale niektórzy nie potrafią tylko straszą ,żeby pomóc trzeba zrozumieć drugiego człowieka ,żeby nawrócić człowieka trzeba mu pomuc zajrzec do siebie ,a kazdy niemal Chrzescijanin oczekuje kary i apokalipsy!
nadzieja juz dawno ich opuscila,tak czekamy ,ale już na przyjście Jezusa ,bo już jesteśmy w apokalipsie ,i wiemy jakie będą kary ,bo kara nie będzie 1 ,my żyjemy miłością ,wiara i nadzeja ,nadzeja to jet to że zostaniemy uwolnieni ,im bardzej wchodzimy w oczyszczenie i prześladowanie ty bardzej żyjemy nadzeja 

Portret użytkownika Alien1974

Dzięki za minusy, za mało, za

Dzięki za minusy, za mało, za mało. Dodam jeszcze coś, o co chodzi z tym Antychrystem. Antychryst przybył na Ziemie zaraz po śmierci Jezusa i jest nim Szatan. Szatan wstępuje w każdego Papieża ponieważ każdy Papież nazywa się Ojcem dla wszystkich Kato...lików, wbrew woli Pana Jezusa, mało tego stawia się wyżej niż Pan Bóg, bo dodaje sobie przymiotnik "święty", oczywiście obłudny Kler tłumaczy to, że jest Namiestnikiem Jezusa Chrystusa na Ziemi i tak trzeba. Pan Jezus zabronił nazywać kogokolwiek na Ziemi Ojcem, a oni swoje, bo oni nie czytają Biblii. To taka kpina Szatana w Papieżach, a my przez to, że od dziecka nam to powtarzali, przyjęliśmy to jako poprawność i jako dorośli nie potrafimy zrozumieć, że nikt na Ziemi nie może nazywać się Ojcem Świętym, bo to znaczy Bóg. Każdy Papież ma tzw. Szatańskie Alter Ego i jako człowiek np. Franciszek, myśli, że szepcze mu Pan Bóg, a w rzeczywistości robi to Szatan. Przykłady? Jest ich tak wiele, że nie sposób je wszystkie wymienić. I tak Antychryst w Watykanie szuka porzez swoje sługi Antychrystów po całym świecie byle nie w Watykanie i cyrk trwa. Budzimy się budzimy, bo niedługo dojdzie do takiej sytuacji, że Jezus był może homoseksualistą, bo większość tzw. Sług Pana to homoseksualiści. Może wy, którzy czytacie ten portal, którzy macie kobiety, spróbujcie przez 2 lub 3 miesiące tak na próbę, jak to wygląda ten celibat. Ciekawe ile wytrzymacie w tej wstrzemięźliwości? Tylko nie oszukujcie. Do następnego poczytania.

Strony

Skomentuj