Według papieża Franciszka islamska inwazja na Europe jest czymś pozytywnym

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami publicznymi. Tym razem podczas rozmowy z francuskimi organizacjami chrześcijańskimi przyznał, że islamska inwazja na Europę, która trwa obecnie to fakt społeczny i uznał to za coś pozytywnego.

 

Zdaniem papieża Franciszka tak zwany kryzys migracyjny to de facto "arabska inwazja". To pierwszy raz, gdy przyznał publicznie, że taki proces ma miejsce. Po chwili jednak dodał, że nowo przybyli ludzie mogą udoskonalić Europę i uczynić ją lepszą. Papież dodał, że ważne jest też wzbogacenie kulturowe, które dzięki temu osiągniemy.

To zdumiewające, że papież, głowa Kościoła Katolickiego, wypowiada opinie zupełnie zgodne z tymi, których nazywamy marksistami kulturowymi i którzy rządzą obecnie Europą. Są zatem tylko dwie możliwości, albo Jorge Mario Bergoglio jest naiwny i nie rozumie jakich ludzi popiera mówiąc takie rzeczy publicznie, albo wręcz przeciwnie, współpracuje z nimi, bo jest jednym z nich i dlatego lina nauki papieża Franciszka tak bardzo przypomina tę reprezentowaną przez światowe lewactwo.

Wcześniej słyszeliśmy już z ust Franciszka wiele opinii, które niedawno uznawane były za herezje. Papież jezuita mówił na przykład, że nie trzeba wierzyć w Jezusa Chrystusa, aby znaleźć się w niebie. Teraz wydaje się nie rozumieć, że wizja jasnowidzów, o płonącym Rzymie, z którego w popłochu ucieka papież, coraz mniej wygląda na nieprawdopodobną i niebezpiecznie staje się realną możliwością. Ma to miejsce właśnie na skutek tak pochwalanej przez papieża trwającej islamskiej inwazji na niespotykaną skalę.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

zanim wydacie wyrok skazujący

zanim wydacie wyrok skazujący paieża to mzoe przedstaie pewne fakty :
1 zmiana na ziemi z poziomu powrotu do żrodła 
2 upadek cywilizacji pieniadza poprzez to czym gardziły ?
3 rola tzw złych aby zjednoczyc społeczenstwa ?
4 kazdy ma swoja role do odegrania aby zmiana na ziemi po upadku sysytemu była realizowana z poziomu serca
5 wszytko co znacie upadnie religie ,nauka ,sysytem i papieź widzi dalej niż wy ,to proste i mówe dlaczego tak sie dzieje na swoim kanale i w nowym filmie ,jak to jest poukladane i skoro europejczuc jako niewolnicy nie widza swojego niewolnictwa a do tego gardza ludzmi z afryki to żart pana Boga polega na tym ze tym czym gardzisz lub co nienawidzisz zsotaneisz nauczony pokory i szacunku do blizniego ,
6 Polska aby przetrwac teraz powinna sie jednoczyc z rosją czyli z odwiecznym niby wrogiem ,koleny zart Boga ,macie nieanwiśc wiec teraz przelkniecie tą neianwiśc i bedziecie prosic rosje aby nie doszło do wojny do jakiej szykuje sie poprzez lenistwo rząd usa i unii 
7 do tego anolamie pogodwe i zmian klimatu i fala ludzi obudzonych którzy spokojnie czytaja te znaki iw dzia wiecej od innych i tak papież mówi to dobrze ze tak sei stało bo moze wreszcie ludzkość wstganie z przed tv ,odstawi piwo i chipsy i zacznie ingerowac w swoje sprawy ,zoabczy ze na siwecie jest bieda i ze rządy z tym nic nie robia wiec oni powinni cos zrobic  zrządami i z systemem i oto tu chodzi ,on widzi dalej bo jest duszą która przeprowadzi wielu do jednej wiary i rozsypie tą religie i każdą inną 
8 jeden pasteż i jedna owczarania -tak trudno zrozumiec ze będziecie bracmi i sistrami w równości i prawdzie z wszytkimi istotami we wszechsiwecie ? ale aby tak sie stało musi upasc to co stare i ktos musi to wykonac wiec juz wiecie kto to wykonuje i pytanie tylko czy potrafimy docenic to co zasotało postawnowioe czyli wolność od pieniadza ,wladny religii ,oszustwa itd ,reszta na kanale 
https://www.youtube.com/channel/UC4szvfhpar1k7GfHXXT8uzQ
 

Portret użytkownika Pav

Co Ty wypisujesz za banialuki

Co Ty wypisujesz za banialuki ??? Watchman to banda złodziei ,pedofilii , pedalow i oszustów !!! Jezeli ktos mówi o pomaganiu to , Watykan sam powinien zacząć sponsorować biednych Afrykańczyków !!!, a wiesz dlaczego ? Bo maja tyle pieniędzy ze brak słów . Franciszek to zjeb i lewak , który doprowadzi do rozpadu kościoła . Miałem okazje widzieć i zwiedzać Watykan i wiem jedno , takiego bogactwa i przepychu nie widzialem nigdy !!! Kradną od ponad 2000 lat . A z Jezusem i jego naukami maja wspólnego tyle co ja z kajakarstwem czyli nic . Lewactwo i liberałowie rządzą Europa i to jest zaraza . 

Tyle w temacie 

milego dnia 

Portret użytkownika g4z1

Hej,    Czytam ten portal od

Hej, 
 
Czytam ten portal od czasu do czasu ale takich zaburzen jak Aron ma to nawet slynna Juszka nie miala. 
Proponuje znalezienie dziewczyny moze chlopaka. Przestan sie osmieszac chlopie. Rozumiem, ze szukasz zrozumienia i poparcia w internecie. Rozumiem tez, ze zycie cos nie wyszlo, ale ludzi tutaj mysla, wieksza czesc, i jak widzisz, wiekszosc ma Twoje posty w glebokim powazaniu. Czasami trzeba spojrzec na siebie z boku, odstawic internet i zaakceptowac siebie a nie fikcyjna postac ze zmian na ziemi.
 
 

Portret użytkownika Alien1974

Jaki jest klucz, by poprawnie

Jaki jest klucz, by poprawnie odczytać Biblię i skączyć raz na zawsze z tym ich obłudnym miłosierdziem dla morderców i gwałcicieli? Kluczem jest życie apostołów. Przeanalizujcie, którzy apostołowie dożyli późnej starości i nie zostali zamordowani? Jeśli znacie się na Biblii (ja się nie znam, nigdy nie miałem jej w ręku) dojdziecie do wnosku, że tylko JEDEN - Jan od Apokalipsy. Wszyscy pozostali dali się zwieść przez Szatana, powypisywali kłamstwa przemieszane z odrobiną prawdy i Pan Bóg im nie pomógł, zginęli męczeńską śmiercią. Jedynie Ewangelista Jan nie dał się zwieść i napisał PRAWDĘ ale pomijał wątki, które kolidowałby w sposób wyrażny z pozostałymi Ewangeliami, ponieważ tak mu nakazał Pan Bóg. Dlaczego? Gdyby Ewangelia Jana była w opozycji do pozostałych Ewangelii, Kler by ją zniszczył, a tak Jan napisał tak jak było, lecz nie przeczył, nie wchodził w dyskurs z pozostałymi Ewangeliami, a przecież mógłby, bo gdy pisał swoją wersję zdarzeń żaden z Ewangelistów ani Apostołów już nie żył. Czy na pewno? Z wyjątkiem Judasza, który też napisał swoją Ewangelię i mocą Pana Boga przetrwała ona na pustyni do naszych czasów i dziś możemy ją czytać w internecie. O czym to wszystko świadczy? Wg mnie świadczy to o tym, że Kościół Kato...licki to organizacja TERRORYSTYCZNA, która z Jezusem Chrystusem nie ma nic wspólnego, to Kościół Antychrysta. Pan Jezus został ochrzczony w wieku około 29 lat i co powiedział do Apostołów? "Idźcie i głoście moje imię, ci co uwierzą we Mnie będą zbawieni, a ci co mnie odrzucą pójdą na zatracenie". A co zrobił Kościół? Zmuszał już dzieci do wiary w Jezusa, które nie rozumieją jeszcze czym jest wiara i Pan Bóg. Ja wierzę w PIOTRA POCIESZYCIELA, bo to, co on mówi jest dobre i daje nadzieje, a nauki Kościoła i mamienie mitycznym rajem po śmierci, bo całe życie miałem pod górkę, a wszystko dzięki tym CZARNYM obłudnikom nie jest dla mnie żadną nauką. Do następnego poczytania. PS zapyta ktoś, przecież Jezus został zamordowany i Pan Bóg Go nie uratował? Jezus stał się Bogiem i wiedział, że zostanie zamordowany, że Żydzi nie uwierzą. Co miał zrobić Pan Bóg zabić kapłanów z Sanhedrynu? Odebranie życia kapłanom z Sanhedrynu nic by nie dało, ponieważ indoktrynacja Rabinów była za bardzo zakorzeniona w ludzkich sercach i gdyby kapłani Sanhedrynu umarli lud żydoski by się jeszcze bardziej wystraszył i wymordowanoby wszystkich zwolenników Jezusa, a Jezusa by wypędzono na pustynie. I świat nie dowiedziałby się o Jezusie Chrystusie.

Portret użytkownika pinezka

Jak się nie znasz na Biblii

Jak się nie znasz na Biblii to się z tą księgą zapoznaj. Zamiast czytać dyrdymały po internetach sięgnij po Słowo Boże i sam sobie wyrób opinię, a nie powtarzaj to co innym ślina na język przyniesie. Czytaj chociaż rozdział dziennie. Świat upadł na głowę - takich to mamy komentatorów. Nie dajcie się zwieść nikomu.

Strony

Skomentuj