Według papieża Franciszka islamska inwazja na Europe jest czymś pozytywnym

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami publicznymi. Tym razem podczas rozmowy z francuskimi organizacjami chrześcijańskimi przyznał, że islamska inwazja na Europę, która trwa obecnie to fakt społeczny i uznał to za coś pozytywnego.

 

Zdaniem papieża Franciszka tak zwany kryzys migracyjny to de facto "arabska inwazja". To pierwszy raz, gdy przyznał publicznie, że taki proces ma miejsce. Po chwili jednak dodał, że nowo przybyli ludzie mogą udoskonalić Europę i uczynić ją lepszą. Papież dodał, że ważne jest też wzbogacenie kulturowe, które dzięki temu osiągniemy.

To zdumiewające, że papież, głowa Kościoła Katolickiego, wypowiada opinie zupełnie zgodne z tymi, których nazywamy marksistami kulturowymi i którzy rządzą obecnie Europą. Są zatem tylko dwie możliwości, albo Jorge Mario Bergoglio jest naiwny i nie rozumie jakich ludzi popiera mówiąc takie rzeczy publicznie, albo wręcz przeciwnie, współpracuje z nimi, bo jest jednym z nich i dlatego lina nauki papieża Franciszka tak bardzo przypomina tę reprezentowaną przez światowe lewactwo.

Wcześniej słyszeliśmy już z ust Franciszka wiele opinii, które niedawno uznawane były za herezje. Papież jezuita mówił na przykład, że nie trzeba wierzyć w Jezusa Chrystusa, aby znaleźć się w niebie. Teraz wydaje się nie rozumieć, że wizja jasnowidzów, o płonącym Rzymie, z którego w popłochu ucieka papież, coraz mniej wygląda na nieprawdopodobną i niebezpiecznie staje się realną możliwością. Ma to miejsce właśnie na skutek tak pochwalanej przez papieża trwającej islamskiej inwazji na niespotykaną skalę.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika first

Ty tak na poważnie czy dla

Ty tak na poważnie czy dla żartów? Bo jak dla żartów to bym jeszcze zrozumiał. To właśnie to ten papież Franciszek wypowiedział wojnę pedofilii w kościele katolickim, to On sprzeciwił się bogaceniu księży w przeciwieństwie do "świętego" JP II który ukrył masę obrzydliwych pedofilii.

Portret użytkownika Akamai

On tylko nagłośnił istnienie

On tylko nagłośnił istnienie pedofilii wśród księży. Zrobił to celowo, by zdyskredytować i poniżyć Kościół katolicki. I niczego w ten sposób nie zwalczył. A wyeksponowanie bogactwa kapłanów miało podobny cel. Zniechęcić wiernych do Kościoła katolickiego. Jak taki z niego Franciszek z Asyżu, to czemu nie wynajmie sobie kawalerki w Rzymie ? Tylko mieszka w „wypasionym do bólu” apartamencie o pow. 300 m2. A właściwie to nawet nie mieszka, tylko tam sypia. To ma być miara ubóstwa ? 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Szkoda że admin nie podał

Szkoda że admin nie podał wypowiedzi Frańciszka to znaczy cytatu, bo wtedy by było latwiej się odnieść, jeżeli to prawda to strasznie, bo Europa jest już zniszczona przez masonerię, a dodatkowi islamiści ich wykończą kompletnie ! NWO za pomocą miliardów dolarów które posiadają w swoich bankach opłaca wszystko co ma związek z niszczeniem cywilizacji chrześcijańskiej ! W Polsce miał jednak miejsce zamach NWO na prezydenta Dudę ! Nie wiadomo które NWO zaatakowało ale był zamach !
"Bloger „MatkaKurka”, znany głównie z ujawniania pewnych kulisów działalności Jerzego Owsiaka, opublikował na swojej stronie wpis w sprawie wybuchu opony w prezydenckiej limuzynie. Autor podkreślił swoje wieloletnie doświadczenie w branży samochodowego ogumienia (15 lat w zawodzie, 10 lat własnej firmy). Jak stwierdził, nie widzi innego wytłumaczenia wydarzeń z autostrady A4 jak zamach na głowę państwa polskiego. W pierwszej części swojego tekstu „MatkaKurka” zaapelował do Polaków, by nie dali sobie narzucić neokolonialnej narracji wyśmiewającej osoby chcące poznać prawdę o wybuchu opony w prezydenckim samochodzie. Jego zdaniem naturalnym w takim przypadku jest badanie w pierwszej kolejności teorii o zamachu na głowę państwa i nie ma w tym nic co zasługiwałoby na kpinę.: http://www.pch24.pl/wypadek-limuzyny-prezydenta-andrzeja-dudy-to-zamach--znany-bloger-wyklucza-inne-mozliwosci,41676,i.html#ixzz42Cq5p2BS

Trzeba obrony duchowej przed lucyferianami bo inaczej kolejnym razem się im uda ! Wtedy wybory by mogli sfałszować i przejąć Polskę i sprzedać kompletnie wszystko, nie wspominając o ustawie satanistycznej 1066 ! Musimy się modlić żeby Polska się uratowała z ich rąk, a to tylko jest możliwe za pomocą Jezusa Chrystusa ! http://argonauta.pl/ufo-holizm/
 
Walka NWO z Polakami wchodzi w fazę wojny psychotronicznej. Tomek, Piotr i chemtrailsy 
https://www.youtube.com/watch?v=22oAwBmLnZ8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

"Szkoda że admin nie podał

"Szkoda że admin nie podał wypowiedzi Frańciszka to znaczy cytatu, bo wtedy by było latwiej się odnieść."
Proszę bardzo: 
„Możemy dziś mówić o arabskiej inwazji. To fakt społeczny.”
„Europa przeżyła już wiele inwazji. Zawsze je pokonywała, szła do przodu, a na koniec okazywało się, że te zdarzenia były pozytywne, ponieważ wychodziliśmy z tych inwazji wzbogaceni o inne kultury. Gdy Europa zapomni o własnej historii, o tym, co ją ukształtowało, stanie się słabym i pustym miejscem.”

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Cala Prawda

Wszystko co ludziska

Wszystko co ludziska napisalaliście praktycznie prawda. Ja tylko dodam że papcio to antychryst,kobieta jadąca na besti z 17 rozdzialu objawienia, wiec to on kieruje WSZYSTKIM, a nie nim kierują! Ktoś Powie ,,człowieku jaki Antychryst zglupiałeś??,, przecież powiedział żę nie trzeba ,,WIERZYC,, w Boga, Jezusa Chrystusa żeby osiągnąć niebo i życie wieczne, a tylko przez to Imie mamy przystep i zbawienie! Czyli jego nauka jest anty-chrystusowa, bo zaprzecza nauce Jezusa Chrystusa. Ludziska czy wy to widzicie co się dzieje??? tą jedną wypowiedzią ukazał kim jest naprawde....czyli czasy ostateczne, finał już blisko, wkrótce okaże sie kto jest kto:)

Strony

Skomentuj