Lech Wałęsa to agent Bolek, w domu generała Kiszczaka znaleziono jego kompletną teczkę pracy dla SB

Kategorie: 

Źródło: Internet

Generał Czesław Kiszczak zza grobu wywołał polityczne trzęsienie ziemi w Polsce. Na jego polecenie, wdowa po generale udała się do Instytutu Pamięci Narodowej, próbując sprzedać archiwum swojego męża. Skutkiem tego prokurator IPN zarządził przeszukanie w willi Kiszczaka, a jednym ze znalezionych dokumentów okazała się oryginalna teczka dokumentująca współpracę noblisty i byłego prezydenta, Lecha Wałęsy, z polską komunistyczną Służbą Bezpieczeństwa.

 

To co jest oczywiste dla każdego kto swoją wiedzę o świecie czerpie nie tylko z Gazety Wyborczej i TVN, czyli fakt agenturalnego epizodu Wałęsy, jest odkrywany przez społeczeństwo. Aż trudno w to uwierzyć, ale jest wciąż wielu Polaków, którzy nigdy nie słyszeli o postaci agenta Bolka i nie wiążą go z legendarnym przywódcą Solidarności i późniejszym Prezydentem. To właśnie skutki zaniechania lustracji i budowania fałszywych życiorysów dla rzekomych autorytetów, takich jak Wałęsa czy Geremek.
 

Jedyna prawdziwa próba lustracji została podjęta w czerwcu 1992 roku. To właśnie wtedy dość nieoczekiwanie przeszła uchwała Sejmu autorstwa posła Janusza Korwin-Mikkego, wzywająca do opublikowania listy agentów. Potem będzie znana jako Lista Macierewicza. To wtedy po raz pierwszy dowiedzieliśmy się z mównicy sejmowej, że urzędujący wtedy prezydent Lech Wałęsa był agentem SB.

Skutkiem tej próby było obalenie rządu znane do dzisiaj jako "nocna zmiana". Mało kto to już pamięta, ale wtedy rozpętano prawdziwą lustracyjną histerię. Niemal wszyscy pseudo bohaterzy opozycji PRL przekonywali, że lustracja to łajdactwo, a ci, którzy się jej domagają to ludzie chorzy z nienawiści. Oficjalną doktryną III RP, było demonstracyjne unikanie rozmowy o tym jakie były kulisy rzekomego oddania władzy przez kacyków PZPR. Nawet historycy dostali zakaz drążenia tych tematów, a gdy ktoś się wyłamał spotykał go ostracyzm salonowego środowiska naukowego.

 

Odkrycie części archiwum Kiszczaka dowodzi, czym była III RP i jaką rolę odgrywał w jej ustanowieniu wszechmocny ostatni szef MSW z czasów PRL. Czesław Kiszczak po prostu zadbał o to, żeby mieć na wszystkich haki i gdy zachodziła potrzeba mógł interweniował. Przy teczce TW Bolka znaleziono nawet napisany przez niego odręcznie list z kwietnia 1996 roku, z którego wynika, że dokumenty te mogły być wtedy użyte do wciąż aktywnego na arenie politycznej Wałęsy.
 

Można podejrzewać, że miało to jakiś związek z Aferą Olina, rozpętaną za zgodą Wałęsy przez Andrzeja Milczanowskiego. Przypomnijmy, że skończyło się to wtedy publicznym pomówieniem urzędującego premiera Józefa Oleksego, o to, że jest rosyjskim agentem o pseudonimie Olin. Wygląda na to, że gdyby "ludzie Wałęsy" wykazywali zbyt daleko idącą gorliwość w poszukiwaniu rosyjskiej agentury miała zostać odpalona teczka współpracy agenta TW Bolek. Zapędy pohamowano, bo teczka spoczęła w biurku szefa PRL-owskiej bezpieki.

Czas w końcu przyjąć do wiadomości, że ikona Solidarności, jedyny żyjący polski noblista, były prezydent Lech Wałęsa był agentem komunistycznych służb i donosił na kolegów. Właśnie odnaleziono liczne tego dowody. Bolesne jest też to, że sam Wałęsa idzie w zaparte przekonując, że to fałszywki Kiszczaka. I tak w 27 lat po przełomie 1989 roku stanęliśmy w punkcie wyjścia i jeśli nie przeprowadzimy w końcu porządnej lustracji nadal będziemy odkrywać po kawałku sekrety, które powinny być już dawno społecznie "przetrawione" i zapomniane, tak jak miało to miejsce na przykład w Czechach.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika POLON

  Pala sie piece w domach

 
Pala sie piece w domach generalskich, leci czarny dym zdrady narodu, powoli gina w ogniu dokumenty zdrady i zaprzanstwa komuny. Dusza polska rosnie sluchajac glosno wypowiadanych slow dotychczas mowionych z lekiem i to przez ludzi stojacych u wladzy. To wszystko dzieje sie wlasnie dzis. Jak slucham Pana  Prezydenta i Pani Premier Polskiego Rzadu , to zatrwozony ogladam sie dookola czy mi wolno tego sluchac. I marze , ze moze juz niedlugo nie bede musial sie wstydzic ze slucham radia Maryja, ze szanuje Ojca Rydzyka. Polsko , Ojczyzno moja , Ty jestes jak zdrowie, ile Cie cenic trzeba , ten tylko sie dowie , kto Cie utracil na 66 lat, a teraz powracajmy na Ojczyzny Lono. Jeszcze trudno uwierzyc , ze wyniszczanie tego kraju nad Wisla i Odra , szczegolnie okrutne w ostatnich latach bo fizyczne i psychiczne skonczone. Czyzby skonczyla sie ucieczka za granice ! 
 
 
 

Portret użytkownika nie bo

Przeczytajcie

Przeczytajcie koniecznie!
TTIP,czyli korporacje kontra obywatele-fakty.interia.pl
Zajmujemy się sporami o Wałęsę a tymczasem korporację chcą nas zniewolić umową TTIP. LUDZIE NIE DAJMY SIĘ!
Wprowadzili ustawę 1066 bez sprzeciwu spoeczeństwa,pewnie dlatego,że Naród zjmuje się tematami zastępczymi. Przeczytajcie koniecznie artykuł fakty.interia.pl/tylko-u -nas/news-ttip-czyli-korporacje-kontra-obywatele .

Portret użytkownika Yzah

Jak ja kocham politykę. Raz

Jak ja kocham politykę. Raz lewica kopie dół pod prawica a innym razem odwrotnie. Szczerze to po co nam taki fałszywy bohater? Jeszcze zeby faktycznie oprocz tego był nieskazitelnie czysty. Ale Bolek to taki chłopek roztropek. Rzygac się chce. Nie trzeba polsce takich bohaterów co puscili narod w skarpetkach. Zamiast przeprowadzic modernizacje zakładów to zrobili prywatyzacje i pozamykali a potem sprzedali i wszystko importuja nawet kurewskie markety. A ludzie tułaja sie po świecie zeby móc godnie żyć.

Portret użytkownika n..

Moja naiwna ciotka patriotka,

Moja naiwna ciotka patriotka, najpierw strajkowała w "okupacyjnych" i "głodówkach" bo nigdy się nie bała, i bardzo wierzyła, że on "komuchów puści w skarpetkach"! Potem biegała po całej rodzinie i znajomych nawołując, i przekonując by wszyscy koniecznie na niego głosowali -"bo on zrobi tutaj drugą Japonię"...! Jednak ten kłamca i donosiciel wraz ze swymi nowymi i starymi kumplami od koryta sprawili, że wkrótce zllikwidowano "jej" fabrykę i bez litości wysłano wszystkich na "kuroniówkę". Wtedy właśnie cały nasz najlepszy przemysł "upadł"! Dlatego Bolek ostatecznie raczej przejdzie do historii jako szpicel i kłamca, który skutecznie zniszczył dorobek tamtych pokoleń, i nie pomogą mu już teraz żadne, następne, żałosne kłamstwa! Oryginałom nie zaprzeczy ! On wtedy tych zwykłych, naiwnych i głupich robotników właśnie puścił w skarpetkach! ...to dla Bolka: "Niegodziwiec zostanie powalony wskutek swego zła, lecz prawy będzie znajdował schronienie w swej nieskazitelności. Człowiek wiarołomnego serca nasyci się wynikami swych dróg, dobry zaś - wynikami swych uczynków. Lepiej mieć odrobinę z prawością niż obfitość bez sprawiedliwości. Kto zakrywa swe występki temu się nie powiedzie, lecz kto je wyznaje i porzuca temu będzie okazane miłosierdzie. Bat jest na konia, uzda na osła, a rózga na plecy głupców."

Portret użytkownika biedny olo

Temat zastępczy zadziałał.

Temat zastępczy zadziałał. Jeszcze lepiej niż aborcja. Kiedyś jak rządzący chcieli odwrócić uwagę od rzeczy istotnych rzucali temat ABORCJA, dzisiaj się to przejadło, więc rzucili temat TW_BOLEK. 
Efekt ten sam. Zdolne bestie. 
 
Żaden z zajadłych komentatorów nawet się nie zająknie pomyślunkem: w jakim celu ta zasłona dymna? 
 
 

Portret użytkownika inzynier magister

Załóżmy że Wałęsa "wygrał z

Załóżmy że Wałęsa "wygrał z całym komunizmem" i ze wszytkimi, jednak ta wygrana to całkowita porażka bo komuniści doprowadzili Polskę do ruiny, jak to komuniści nic nie potrafią tylko kraść ! Ludzie są straszliwie biedni pod względem finansowym, mają nad sobę maszynerię śmierci która wysysa z nich życie ! Do tego doprowadził właśnie Wałęsa który uważa że zwyciężył wszystkich a Polska to kraj wspaniały ! Nie dostrzeganie że Polska jest na dnie szargana przez szajki niemieckich masonów oraz inną masonerię europejskich lucyferian powoduje że wypowiedzi Wałęsy są po prostu śmieszne ! Ludzie wyjadają ze śmietników na ulicach widziałem i ciągle widzę jak wygrzebują ze śmietników z tej biedy !, widać przerazliwą biedę , emeryci są tak biedni że umierają z tej biedy a ktoś śmie mówić że uratował Polskę ! A ostatnio największy ze wszystkich bolków zwany folksdojczowym słońcem peru ogłosił sukces i pozbawił Polaków na emigracji wsparcia dla dzieci ! Jesteśmy tak biednym krajem że musiało emigrować z Polski kilka milionów biednych młodych ludzi ! Potem pani Szydło musi jezdzić i prosić co łaska do Anglików ! Pani Szydło ma coraz więcej zmarszczek i coraz bardziej podkrążone oczy z tego stresu ! Z Polsi i z Polaków jest wysysana energia życiowa przez co umiera więcej Polaków niż w poprzednich latach ! Lucyferianie są we wszystkich instytucjach państwa polskiego, mordując powoli Polaków ! Banksterstwo pogania banksterstwem a ktoś twierdzi że Polska to kraj wygrany ?! "Wielokrotnie wspominałem w różnych miejscach, że jedyną mocą zdolną oswobodzić nas z niewidocznego wpływu ufo istot jest Jezus Chrystus oraz Jego Duch Święty. Nie bez przyczyny powstała w Polsce organizacja chcąca ogłosić Go Królem Polski. Takie zdarzenie miało by niebagatelny duchowy wpływ na całe społeczeństwo, z którego jak widać pobierana jest ogromna ilość życiowej energii. Osobiście byłem świadkiem rozmowy kilku całkiem mi obcych osób, które twierdziły że spostrzegają kłopotliwą do wyjaśnienia sytuację, gdzie nienaturalnie duża ilość ludzi z ich środowiska nagle umiera/umarła. Ten fenomen ma miejsce zwłaszcza w ostatnich kilku latach ! Tego typu rozmowy mogą być odbierane jako bardzo subiektywne odczucia, jednak gdy się wezmie pod uwagę działalność wspomnianej demonicznej partii obywatelskiej, stwarzającej dogodne warunki pasożytom energetycznym, fakt taki by nie dziwił. Stąd ruch na rzecz intronizacji Chrystusa na Króla Polski wpłynął by z pewnością na działalność ufonautów oraz organizacji pomocniczych wysysu energetycznego (banksterskich). Z czasem można by proceder taki ukrócić do minimum. Ceremonia zasadniczo składa się z dwóch części: z aktu ustanowienia króla oraz z aktu oddania się pod jego władzę, co dało by z pewnością efekt zbawienny."
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

Jak wprowadza się (scientologicznego) demona - dr Krajski o ukrytych działaniach 
https://www.youtube.com/watch?v=gngT4qTJXB8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ostrzeżenie

Cytat: "Ceremonia zasadniczo

Cytat: "Ceremonia zasadniczo składa się z dwóch części: z aktu ustanowienia króla oraz z aktu oddania się pod jego władzę, co dało by z pewnością efekt zbawienny."
Szkoda, że nie wyjaśniasz logicznie i rozsądnie w jaki sposób miałby zadziałać ten "zbawienny efekt'? Jezus, o którym piszesz, nie jest Chrystusem. Jest to bożek uczyniony ręką ludzką. Oddanie się mu pod "opiekę" może przynieść tylko kolejne przekleństwo. Tak już było z "Maryją" królową Polski. Od tamtej pory Polską targają nieszczęścia i cierpienie.
Gdybyś czytał Biblię to wiedział byś, że to jest zapowiedziane jako konsekwencja łamania drugiego przykazania Bożego, zapisanego w Księdze Wyjścia 20:4 i w Księdze Powtórzonego Prawa 5:8-10. Jest też gniew Boży za czczenie "Królowej Nieba". To opisane jest w Księdze Jeremiasza rozdział 7:16-20 i cały rozdział 44.
Ten obraz Jezusa obłożonego orłami, który chcesz ustanowić królem, to nic innego jak kolejny bożek - straszydło, opisane w Księdze Jeremiasza 50:38: " Jest to bowiem kraj bożków, pysznią się swymi straszydłami."
Rozumiem, że chciałbyś dobrze dla Polski. Myślę, że dobrze by było wtedy, gdyby Polacy prawdziwie przestrzegali przykazań Bożych.

Portret użytkownika tomasz26

ten zgniły kompromis z pod

ten zgniły kompromis z pod świecznika Menory jest wyznacznikiem tego ze Polacy byli i są nadal okradani:( ...smutne to ,ale żeby osiągnąć wolność cale towarzystwo tj. min;loże ,masoneria, chazarstwo , firmy z pod znaku Rothschilda itp ,musiały by być na SIŁĘ usunięte !..dobrowolnie z tego nie zrezygnują, tylko pod masowym naporem zjednoczonego ruchu można oczyścić POLSKĘ !właściwe NA DZIŚ ich kolonię;(

Strony

Skomentuj