Kobieta, która chodziła po ulicach Moskwy z odciętą głową dziecka powiedziała, że Allah kazał jej popełnić zbrodnię

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Morderczyni, którą policja wczoraj zatrzymała w stolicy Rosji powiedziała dziennikarzom przed rozprawą sądową, że Allah kazał jej popełnić tę zbrodnię. Kobieta nie stawiała jednak oporów i przyznała się do winy.

 

W wyniku śledztwa ustalono, że Gulchekhra Bobokulova pochodzi z Uzbekistanu i posiada trójkę dzieci. Jednak zbrodnię popełniła na cudzym dziecku - pracowała jako opiekunka od dwóch lat. Najpierw oczekiwała aż rodzice dziecka opuszczą mieszkanie, po czym wznieciła pożar i odcięła głowę 4-letniej dziewczynce. Kobieta przechadzała się z odciętą kończyną po ulicach Moskwy, wykrzykując: "Allahu Akbar, jestem terrorystką, jestem samobójcą-zamachowcem".

Morderczyni podczas rozprawy sądowej nie mówiła zbyt wiele. Stwierdziła że zdaje sobie sprawę z popełnionego czynu i przyznała się do winy, lecz zachowywała się tak jakby nic się nie stało - ziewała, czasem nawet uśmiechała się. Pojawiły się zatem podejrzenia, że kobieta jest najwyraźniej niespełna rozumu i skierowano ją na badania psychiatryczne.

 

Wpływ na jej zachowanie mogła mieć wyznawana przez kobietę religia islamska oraz zmasowana propaganda medialna, która trwa od 2014 roku i opisuje każde morderstwa popełniane przez Państwo Islamskie - to bardzo niebezpieczne połączenie, wręcz mieszanka wybuchowa. Należy obwiniać media za celowe lub bezmyślne nagłaśnianie działań radykalnych islamistów. Podobne przypadki, w których muzułmanin napadł na swoją ofiarę i odciął jej głowę, miały miejsce wielokrotnie nie tylko w Rosji czy na Bliskim Wschodzie, ale także w Wielkiej Brytanii.

 

Czytaj również:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/islamisci-zabili-ulicach-londynu-brytyjskiego-zolnierza

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/islamista-scial-glowe-starszej-kobiecie-w-jej-ogrodku-w-londynie

 

 

Źródło: http://www.torontosun.com/2016/03/02/nanny-says-allah-ordered-her-to-behead-child

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Greg8866

Wolałbym w jednym

Wolałbym w jednym pomieszczeniu przebywać z osobą chorą psychicznie niż z fanatykiem religijnym (obojętnie jakiej wiary). Takie jest moje zdanie...
Wiara to najgorsze ZŁO na ziemi!

Portret użytkownika Odważniak

Czemu się dziwić, jak im

Czemu się dziwić, jak im pisiorki i siśki obcinają na dzień dobry, przecież to trauma na całe życie. Mój kot przeżył głód jako kocię zanim został uratowany ze schroniska, i później całe życie miał fiksacje na punkcie żarcia i polowań, zawsze jadł na zapas. Nawet zginął w związku z tym pod kołami, niosąc mi mysz w prezencie... Kot, co dopiero człowieki z takimi wielkimi mózgami.

Kto wie, może religijnych czipują na armię biorobotów? A może imię dowolnego boga jest tym znamieniem z pism? Bo Dobry Bóg nie ma imienia, jest, który jest, jest bezimienny.
Tak sobie gdybam tylko.

Kto widział świetny film "Kingsman" to wie, że z telefonów płynie zło... Bracia i Siostry, będzie dobrze, bo strach się bać, więc pozostaje tylko wierzyć w dobro.

Portret użytkownika husarz

Opętana i tyle. Demon nie

Opętana i tyle. Demon nie Allah. Pomyślcie co ta kobieta miała w głowie i oczach gdy odcinała głowę 4 letniej dziewczynce...pomyślcie jak olbrzymi procent tych imigrantów co wali do Euopry za kilka alt będzie to robic w europejskich miastach.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika charis

Chrystus wcielił się 2000 lat

Chrystus wcielił się 2000 lat temu, głosił miłość nawet wobec wrogów, mówił aby dobrze czynić nawet tym którzy krzywdzą, mówił że chce miłosierdzia nie ofiary, mówił że nienawiść jest już morderstwem, mówił czyńcie innym tak jak byście chcieli aby inni wam czynili. Kilkaset lat później pojawia się człowiek który głosi nienawiść, wrogość, walczy z mieczem w ręku i jego nauka jest odwrotnością nauki Chrystusa i apostołów i twierdzi że anioł Gabriel mu się ukazał. Ani Ojciec, ani Syn nie posłali nikogo do Mahometa - nauki Mahometa zaprzeczają temu. Nie możliwe aby Chrystus który umarł za grzechy świata i zmartwychwstał, który objawił Ojca, później przez swego anioła zaprzeczał sam sobie i głosił nienawiść. Islamski ISA to nie Jezus Zbawiciel. Isa to fałszywka. http://mieczducha888.blogspot.com/2015/09/neron-tym-razem-podpali-swiat-imigranci.html
 

Portret użytkownika eva11

a czy ktos z komentujacych

a czy ktos z komentujacych choc raz bez osadow sprawdzil ile razy ludzie czyniacy takie okropnosci mowia,ze ktos im kazal....?
nawet morderca Kenediego mowil,ze jakis glos w glowie mu kazal to zrobic,
jesli sie chce uzyc jakichs  ,,czarow,,przy uzyciu naszych wspanialych wynalazkow,a osoba jest wyznania j.w. normalne bedzie,ze mahomet kazal!
wiem,ze czuby sa na swiecie,ale dziwnym trafem znajduja sie czuby w odpowiednim czasie i miejscu,
dlatego nie wierze,ze akurat kiedy taka panika,arabka morduje na srodku miasta,
nie wierze rowniez,ze arab lata z tasakiem,ze islamisci podkladaja babe we francji,po paru latach propagandy i siania nienawisci od czasu kiedy zli araby zwalili dwie wierze!
 
a Ty charisie nie pisz,ze wiesz co i kto mowil do mahometa!
moze on wcale nie byl taki jakiego my chrzescijanie Go znamy!
moze ktos przekrecil jego nauki,
moze dodal cos od siebie,do Koranu tak jak dodal do Bibli?
piszesz o sianiu nienawisci w Koranie,
o walce z mieczem w reku,jesli widzisz to tam dlaczego nie widzisz tego w starym testamencie?
na czym Twoja wiara sie opiera i katolikow,jehowych?
stary terstament jest nasiakniety zamordyzmem,nienawiscia,msciwoscia,szantazem,karaniem kazdego,niewolnictwem,kazirodztwem,nieposzanowaniem kobiet...
czy mahomet rozni sie od boga ,ktory morduje cala rodzine,aby sprawdzic lojalnosc?
ale jestescie obludni,ja jak to pisze to poprostu nie mogeuwierzyc ze miliony czci takiego potwora,a widzi tylko potwory w innych,
zreszta wszystkie trzy religie sa posluszenstwem dla okrutnika i msciciela,bo tora to jeszcze w wiekszym stopniu uczy kazdego zla jakie chyba isnieje na ziemi!
czy naprawde tego nie widzisz?i wszyscy inni?
 
zreszta juz tu kiedys pisalam,w nowej wersji o zyciu Jezusa-
sa takie slowa w wykonaniu aktora-Ojciec kaze mi wybaczac ,a ja nie moge wybaczyc i nienawidziec wrogow jesli czynia tyle zla!
czy cos takiego....
ile czasu trzeba,zeby Jezus uczyl czegos czym JEgo nauki nigdy nie byly?
 
nasze wnuki nie beda juz znaly polowy prawdziwych slow Jezusa!
ludzie kiedy Wy zaczniecie myslec?
 
 
 

Portret użytkownika charis

nic do Biblii nie jest

nic do Biblii nie jest dodane. Nie masz zielonego pojęcia o starym testamencie, o Bogu sprawiedliwym. Noe był sprawiedliwy i został wyratowany, reszta miała wiele czasu do nawrócenia, porzucenia zła ale nie chcieli więc przyszedł sprawiedliwy sąd. Tak samo z Sodomą - sprawiedliwy Lot został uratowany, reszta otrzymała sprawiedliwą zapłatę za swe niegodziwości ... To że Biblia relacjonuje zdarzenia historyczne np kazirodztwo córek Lota, to nie znaczy że popiera takie rzeczy, wręcz przeciwnie : 
 
" Nie czyńcie tak, jak się czyni w ziemi egipskiej, w której mieszkaliście. Nie czyńcie też tak, jak się czyni w ziemi kanaanejskiej, do której was prowadzę. Nie postępujcie według ich obyczajów. (4) Prawa moje wypełniajcie, ustaw moich przestrzegajcie i według nich postępujcie; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym. (5) Przepisów moich i praw moich przestrzegajcie. Człowiek, który je wykonuje, żyje przez nie; Jam jest Pan! Diablo Nikt nie będzie się zbliżał do swojego krewnego, aby odsłaniać jego nagość; Jam jest Pan! (7) Nie będziesz odsłaniał nagości swojego ojca i nagości swojej matki. Jest ona twoją matką. Nie będziesz odsłaniał jej nagości. (8) Nie będziesz odsłaniał nagości żony swojego ojca, gdyż jest to nagość ojca twojego. (9) Nie będziesz odsłaniał nagości siostry swojej, córki twojego ojca lub córki twojej matki, czy się urodziła w domu rodzinnym, czy się urodziła poza nim. (10) Nie będziesz odsłaniał nagości córki twojego syna lub córki twojej córki, gdyż są one twoją nagością. (11) Nie będziesz odsłaniał nagości córki żony twojego ojca, urodzonej z ojca twojego, gdyż jest ona twoją siostrą. (12) Nie będziesz odsłaniał nagości siostry twojego ojca, jest ona krewną twojego ojca. (13) Nie będziesz odsłaniał nagości siostry twojej matki, jest ona krewną matki twojej. (14) Nie będziesz odsłaniał nagości brata ojca twojego, nie zbliżysz się do jego żony, jest ona twoją stryjenką. (15) Nie będziesz odsłaniał nagości twojej synowej, jest ona żoną twojego syna, nie będziesz odsłaniał jej nagości. (16) Nie będziesz odsłaniał nagości żony twojego brata, jest ona nagością twojego brata. (17) Nie będziesz odsłaniał nagości kobiety i jej córki. Nie weźmiesz córki jej syna ani córki jej córki, aby odsłonić jej nagość, są one krewne między sobą. Jest to sprośnością. (18) Nie weźmiesz sobie kobiety i jej siostry za nałożnicę i nie będziesz odsłaniał jej nagości za życia tamtej. (19) Nie zbliżaj się do kobiety, aby odsłaniać jej nagość w czasie jej nieczystości miesięcznej. (20) Z żoną twego bliźniego nie będziesz dzielił swego małżeńskiego łoża, bo się przez nią staniesz nieczysty. (21) Z potomstwa swego nie będziesz oddawał żadnego na ofiarę dla Molocha i nie będziesz przez to bezcześcił imienia Boga swojego; Jam jest Pan. (22) Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością. (23) Nie będziesz obcował z żadnym zwierzęciem, bo przez to stałbyś się nieczysty. Także kobieta nie będzie się kładła pod zwierzę, aby się z nim parzyć. Jest to ohyda. (24) Nie kalajcie się tym wszystkim, gdyż tym wszystkim kalały się narody, które Ja przed wami wypędzam. (25) Także i ziemia została skalana, przeto ukarałem ją za jej winę i wyrzuciła ziemia swoich mieszkańców. " - 3 Mojżeszowa 18:3-25 Biblia Warszawska 
 
 
" Dlatego wam powiedziałem, że umrzecie w swoich grzechach. Bo jeśli nie uwierzycie, że ja jestem, umrzecie w swoich grzechach." - Ewangelia Jana 8:24

Portret użytkownika Arya

eva11 napisał:ludzie kiedy Wy

eva11 wrote:
ludzie kiedy Wy zaczniecie myslec?

Kiedy Ty zaczniesz pisać każde zdanie z wielkiej litery? Kiedy u Ciebie nastanie szacunek dla innych, by czytając Twoje posty nie musieli tracić czasu na analizę tego co napisałaś jednym ciągiem? No kiedy?

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika eva11

tam mialo byc-nie

tam mialo byc-nie nienawidziec wrogow ........ale pospiech robi swoje
dlaczego nie odpiszesz nic? chris...
czy wy swiadkowie,odpisujecie tylko wtedy kiedy mozecie zacytowac biblie w danym momencie?
no wlasnie,ale nie zawsze mozna znalezc odpowiedz na wszystko w tej ksiedze!

Portret użytkownika eva11

charis-czy ty uwazasz sie za

charis-czy ty uwazasz sie za sprawiedlwego? lgajac w zywe oczy!!!bo nie masz odwagi nagle zakwestionowac tego co jest dla Cebe wszysytkm?
To że Biblia relacjonuje zdarzenia historyczne np kazirodztwo córek Lota, to nie znaczy że popiera takie rzeczy, wręcz przeciwnie : ,,
a czy niewolnictwo popiera  i bicie newolnikow?
 
 
,,Księga Wyjścia 21:20-21
Kto by pobił kijem swego niewolnika lub niewolnicę, tak iżby zmarli pod jego ręką, winien być surowo ukarany. A jeśliby pozostali przy życiu jeden czy dwa dni, to nie będzie podlegał karze, gdyż są jego własnością.,,   i to sa prawa boga?
a czy Hioba rodzina nie zostala wymordowana,bo bog chcal udowodnic cos szatnowi?
Księga Izajasza 14:21
Przygotujcie rzeź dla jego synów
z powodu niegodziwości ich ojca.
Niech nie powstaną i nie wezmą świata w dziedzictwo,
niech nie napełnią miastami powierzchni ziemi!
 
Księga Jeremiasza 48:10
Przeklęty ten, co wypełnia dzieło Pańskie niedbale!
Przeklęty ten, który swój miecz powstrzymuje od krwi
Księga Powtórzonego Prawa 21:18-21
Jeśli ktoś będzie miał syna nieposłusznego i krnąbrnego, nie słuchającego upomnień ojca ani matki, tak że nawet po upomnieniach jest im nieposłuszny, ojciec i matka pochwycą go, zaprowadzą do bramy, do starszych miasta, i powiedzą starszym miasta: «Oto nasz syn jest nieposłuszny i krnąbrny, nie słucha naszego upomnienia, oddaje się rozpuście i pijaństwu». Wtedy mężowie tego miasta będą kamienowali go, aż umrze. Usuniesz zło spośród siebie, a cały Izrael, słysząc o tym, ulęknie się.
Księga Ezechiela 9:5-7
Do innych zaś rzekł, tak iż słyszałem: «Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu! Nie dotykajcie jednak żadnego męża, na którym będzie ów znak. Zacznijcie od mojej świątyni!» I tak zaczęli od owych starców, którzy stali przed świątynią. Następnie rzekł do nich: «Zbezcześćcie również świątynię, dziedzińce napełnijcie trupami!» Wyszli oni i zabijali w mieście.
na koncu bog mow do Ezechela-przetoz i ja to uczynie,ne sfolguje oko moje ,ani sie zmluje!!!!
chcesz mi powiedzec,ze nie rozumie co znaczy napelnijcie trupami!
to samo mowi mahomet-mordujcie niewiernych!
jak w bibli bog mowi omijajcie tylko tych z mojego namiotu,
jak mowil do noego i lota ,kto nie poslucha zginie!
wiec czym sie rozni?
jak Bog moglby chciec abysmy werzyli ze strachu?
biblia,koran,tora -kazdej bog morduje za grzechy,jedynie pojecia grzechu sa rozne!!!!!!!!!
i oznajmiam ne walcze z Toba,nie potepiam i nie osadzam!
ale modle sie,zeby ludze choc dostali szanse probowac odnalezc Boga!
jedno pytanie, prosze zebys Ty i kto zechce odpowiedzal-
czy Bog malby prawo mordoowac ludzi,za czynienie grzechu?przeciez sam nas takimi stworzyl!
tylko zaraz nie odpowiedzcie-nie mi o tym decydowac..
 

Portret użytkownika Tychikus

Charis wiem, że nie jesteś

Charis wiem, że nie jesteś świadkiem, bo świadkowie nie wierzą w Nowe Miasto Jeruzalem tylko w życie na starej obecnie znanej nam ziemi. Czytając Twoje posty i tytuł Jezus jest moim zbawicielem świadczy dobitnie, że świadkiem nie jesteś. Może napiszesz mniej więcej kim jesteś (denominacja lub nie). Dzięki za ogrom pracy jaką robisz na tym forum.

Strony

Skomentuj