Niemcy zagrywają Bolkiem przeciw reparacjom wojennym

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Pisałem wcześniej o reparacjach wojennych od Niemiec, że główną przyczyną ich nagonki na Polskę może być desperacka ucieczka przed ogromną sumą jaką są winni Polsce – 850 miliardów dolarów. Cóż, proniemieckie rządy w Polsce się skończyły, widoki na obalenie obecnego również padły, pora sięgnąć po inne narzędzie. Tym razem już odsłania się prawdziwy cel niemieckiej akcji ale wraz z nowym sposobem wewnętrznego ataku na nasz kraj.

 

 

Czy Niemcy stoją także za zagrywką przy pomocy wdowy po Kiszczaku, Bolka, IPN (nadal wierny proniemieckim rządom) i Czerskiej ze swoją sferą polityczną sprytnie podsycającą reżyserowaną sensację? Wiele wskazuje, że również to zamieszanie jest ich następnym krokiem po porażce z KOD'em. Także milczenie PiS'u w sprawie Bolka może wskazywać, że dostrzega on prowokację i ukryty cel tej akcji.

 

"Reparacje na powietrzu" - jak powiedział Duńczyk do Kwinto. Od początku fali nacisków na Polskę podejrzewałem Niemców stosujących obronę przez atak, bo naprawdę mają przed czym się bronić. Jak ci nasi „przyjaciele” wyjaśnią obecne zawłaszczenie Polski i brak uregulowania reparacji wojennych?

 

“Niemiecki KOD , niemiecka Unia, niemieckie reparacje wojenne”
“ Niemcom chodzi o reparacje wojenne i słabą Polskę ”
“Ława przysięgłych i reparacje – PiS pokaże prawdziwą twarz”


Dobrze że Niemcy sami pokazują o co im chodziło w ich ostatniej nagonce na Polskę. Czyli padło z ich strony "reparacje wojenne się nie należą" - teraz trzeba tylko tego dowieść. Tak się składa, że jedyną linią obrony tego stanowiska jest uznanie sowieckiego okupanta za prawomocny polski rząd.

 

Co ważne, to Niemcy będą tu popierani przez finansjerę światową ponieważ podstawa naszego zadłużenia zagranicznego pochodzi również z czasów kiedy Polska nie była suwerenna, więc przeszkody i naciski w odzyskaniu reparacji będą ogromne.

 

Niemniej dobrze że sam temat reparacji wydobywa się na światło dzienne, staje się przedmiotem dyskusji. Wiele dobrego płynie, wiele się dowiemy, wiele antypolskich mitów padnie przy tej okazji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Multimir
Portret użytkownika Multimir

Komentarze

Portret użytkownika fdfg

Nigdy się nie doczekamy ani

Nigdy się nie doczekamy ani centa, tak samo jak sie nie doczekamy rozwiązania tragedii smoleńskiej, to tylko dobre paliwo do podtrzymania władzy, gdyby ten rzad mial byc przychylny prawdziwie dla Polakow to nigdy nie dostałby się do sejmu!!

Portret użytkownika drbezposredni

850 mld dolarów? To chyba

850 mld dolarów? To chyba raczej za samą zniszczoną przez Niemców Warszawę... Odszkodowania dla Polski ze strony Niemiec (bo są również należne reparacje wojenne ze strony Rosji) za zniszczenia wojenne i za to co Niemcy=naziści ukradli. To dla każdego polskiego rządu po 1989 powinien to być priorytet, aby ubiegać się o te odszkodowania, a nie traktować ten poważny temat jako straszak. Powinien, powinien... Jak wiele innych ważnych i prostych zarazem spraw dla nas Polaków i Polski. Wg mnie są to następujące sumy za wojenne zniszczenia dla Polski, wypłacane przez Niemcy w wysokości 20 mld euro + 10 mld euro w złocie, płacone rocznie, przez 100 lat.___ Dla przypomnienia. W 2010 roku Niemcy, jako to państwo i ten naród odpowiedzialny za wywołanie wojny (wspólnie z Rosją sowiecką), wypłaciły ostatnią ratę Francji, Belgii i WB za I WŚ. Oczywiście ówczesne zrujnowane Niemcy nie miały pieniędzy na spłaty tych reparacji, to wywołały kolejną II WŚ. I paradoksalnie Niemcy "przegrywając" II WŚ, miały środki, pieniądze/złoto - czyli to co ukradli nam Polakom i Polsce, i innym narodom - na spłaty odszkodowań za wojnę poprzednią... O czym doskonale wiedzieli i wiedzą Anglia, Francja i USA, ale to inny temat... ___ Poza tym, koleje francuskie będą płaciły odszkodowania Żydom francuskim i ich rodzinom, tylko za to, że te, w czasie II WŚ transportowały/wywoziły Żydów z Francji, za sprawą decyzji rządu francuskiego...___ Tak więc nazywanie Żyda - zawodowym żydem, jest jak najbardziej na miejscu. Polska jako państwo - czyli rząd polski, jak najbardziej POWINNA się ubiegać o należne nam odszkodowania, nie tylko ze strony Niemiec, ale Austrii i Rosji (choć wiadomo z Rosją, z tymi zakutymi moskalowymi łbami na Kremlu nie będzie łatwo). Bo, to żaden wstyd, żadna ujma, ale ludzka moralność i sprawiedliwość.

Portret użytkownika Jarocky2016

Zarejestrowany ale atakiem

Zarejestrowany ale atakiem rządowym odcięty. Otóż:
alternatywny (2 temat) ma racje, otóż możemy mennicą i bezrobotnymi młodymi wprowadzić projekt merkury (dla wtajemnicznych). Jesteśmy wstanie a mam 65% całego projektu we własnej glowie i na kartkach. Wyobraźcie sobie łagry pełnej automatyzacji jak produkcja samochodów tyle że 1,5km w głąb z poziomami co mniej wiecej 2m. na suwnicach i pełną automatyzacją warunków w przemyśle i rolnictwie.Powodzenia bankierom, ja to wdraze i system monetarny padnie moja w tym glowa bo nie chce sie przed moja córka tłumaczyc czemu tacy po**bani bylismy

Portret użytkownika wkurzonylo

No tak... To jak z projektem

No tak... To jak z projektem "Venus" Niby wszystko pięknie, idea super tylko przy takim zaludnieniu ziemi nie do zrobienia pokojowo. Tak czy siak będą musieli wyciąć w pień co najmniej 6 mld ludzi zeby te wszystkie utopie mogły powstać.

Portret użytkownika koncert

wszystko cala polityka to

wszystko cala polityka to cyrk dla naiwnych - poki nie zrozumiecie ze bez zjednoczenia pod jednym sztandarem jedna idea - tak jak solidarnosc niby miala 10mln czlonkow (rozbita i podzielona w podstepny sposob np przez Bolka) nic dobrego dla Polski sie nie wydarzy - rzad jest OKUPANTEM drugi okupant to niejaki KK (oczywiscie kazdy bierze dobrowolnie w tym udzial) lecz to jest zludzenie! oni szkodza Polsce a nawet wiecej oni ja zabijaja Polske!
1 postulat to BANK NARODOWY i likwidacja lichwy!
(jesli nie wiecie to niejaki Pilsudski w 1926 zrobiiiiiiil zamach na legalne wladze i wlasnie wtedy Bankiem Polskim zaczeli rzadzic usa ?  A teraz cale 27 po 89r po tzw odzyskanu wolnosci to morderstwo Polakow przez ekonomie! i zgode tych Polakow na ten los. Milczenie oznacza zgode!

Portret użytkownika alternatywny

Hej ludziska, przecież nie

Hej ludziska, przecież nie jestesmy bezbronni w takiej sytuacji. Możemy "coś" zrobić, więc się trzeba brać do roboty a nie tylko wylewać żale Smile
Oczywista oczywistością jest to, że Niemcy nigdy nie będą dla nas przyjaciółmi, oni chcą wykorzystywać Polskę i Polaków, co już wiemy od II WŚ, gdy A.H. ogłosił jawnie swoje plany wobec rasy Słowiańskiej...w te kilkadziesiąt lat, poglądy miliony ludzi się raczej nie zmieniają, Niemcy są Niemcami.
Wyskocze trochę z reklamą innego źródła, ale może jednak komentarz zostanie ujawniony, więc namawiam wszystkich do podpisania petycji w sprawie ograniczenia kapitału niemieckiego w mediach na terenie Polski (na wzór Rosyjski), taka petycja jest na kanale Maxa Kolonko Język Nie ze wszystkimi jego opiniami się zgadzam, ale sam pomysł petycji jest według mnie mega, ponieważ to pokazuje, że np prośba o ograniczenie wpływu niemców w Polsce wychodzi o ludzi, od Polaków, że to my prosimy rząd o takie działania i żaden Petru, czy inny mu podobny nie będzie biadolił o gwałceniu demokracji... gdyż to właśnie jest ta domniemana demokracja, możliwość wpływania obywateli na swój rząd! Więc do dzieła!
pozdro!

Portret użytkownika Alien1974

Tak, już Niemcy zapłacą

Tak, już Niemcy zapłacą reparacje, już się rozpędzają. Dlaczego teraz wypłynęły dokumenty na Tw "Bolka"? Powód jest prosty. Generał Kiszczak zostawił przecież żonę i dwoje dzieci. Gdy generał jeszcze żył mafia bała się go ruszyć, dziś załatwienie rodziny Kiszczaka jest proste ponieważ nie tylko teczki się liczą, a to, co generał Kiszczak miał w głowie, wiedza Kiszczaka była o wiele bardziej groźna niż same teczki, bo nie wszystko jest w teczkach. Pułkownik dowódca jednostni "Agat" ginie a media milczą, czy ktoś wspomni, że żona Kiszczaka dostała zawału, a syn miał wypdek? Jesteśmy osaczeni, dziś nawet ludzie Ubecji się boją. Plan czarnej mafii jest prosty, oni zawsze tak robili, mają wprawę. Nikt na to jeszcze nie wpadł, że słudzy Pana to szuje, z jednej strony apelują o jedność w Narodzie, a z drugiej skłócają jednych z drugimi. Gdy biskup Kowalczyk ten bufon i cham przekroczył predkość swoją bryką za 200 tysięcy pod Krakowem, policja zatrzymała jego auto i kierowca Włoch dostał mandat, a Kowalczyk poirytowany wyskoczył i zaczął krzyczeć, że jego prawo tego kraju nie obowiązuje. A za miesiąc policjant który ośmielił się dać mandat temu zwyrodnialcowi wyleciał z policji. Idzie piekło na Polskę, ponieważ polski naród stał się ociężały jak te wieprze z ePISkopatu. Emocjonujecie się Tw Bolkiem a tysiące zgwałconych dziewczynek i chłopców przez zwyrodnialców z Kleru macie w d... Do następnego poczytania.

Portret użytkownika Multimir

. Dziękuję komentatorom za

.
Dziękuję komentatorom za bogate rozwinięcie tematu. Przypomnienie wcześniejszych zachowań Wałęsy reklamującego Niemcy w Polsce i dostrzeżenie szczególnego wzmożenia wydarzeń wokół naszego kraju wiele wnosi do tematu.
Dziwne że nie słychać takich glosów np. na Salon24, może tylko dlatego że komentatorzy nie uważąją się za "publicystów" będąc w istocie na znacznie wyższym poziomie ponieważ opierają się na prawdzie i swobodnie o niej piszą.  W takich miejscach brakuje trzeźwego osądu sytuacji, bo internet jest miejsce pilnowanym, sterowanym poprzez napełnianie go treściami głównego nurtu i wykorzystaniem chmary trolli do opluwania prawdy czy często zniechęcania do niej. Przykładem np. komentarze pod wcześniejszym artykułem na Eioba gdzie też notka zebrała 13 głosów i nie dostała się do "popularnych" kiedy były takie z 6 głosami..
Trzeba być ponad to. Tutaj szersze komentarze były by znakomitymi własnymi artykułami trzeba tylk "poczuć się w siodle".
Dziękuję i pozdrawiam.
Multimir
 

Portret użytkownika Biały

Ocenianie komentarzy jest w

Ocenianie komentarzy jest w swej istocie negatywne. Nie powinno sie oceniać zdania innego człowieka, należy je zawsze uszanować i w razie odmiennego lub pokrewnego zdania po prostu prowadzić dyskusję. Na portalach właśnie "plusiki" "komentarze popularne" itp. doprowadziły do tego, że właściciel danej strony może sterować opinią publiczną. Liczę że kiedyś admin ZNZ zwróci na to uwagę.
Ocena czyjegoś zdania nie jest zabawą, nie jest pożyteczna a u ludzi słabszych psychicznie może spowodować nawet stany depresji kiedy ktoś zagra sztucznie na dysonansie poznawczym np. 10 sztucznych minusów jeżeli ktoś napisze prawdę.
Po nagłym wyłączeniu plusików, jedynek itp. ludzie zgłupieją bo nie bedą wiedzieć które komentarze warto czytać:) Obecnie patrzą na ilośc i jakość ocen a dopiero potem ewentualnie czytają komentarz. Hejterzy przyłączają się do ataku na zaminusowanych a Ci bez zdania chwalą zaplusowanych, paranoja, a gdzie własne myślenie i własne zdanie?
W myśl zasady nie oceniajcie abyście sami nie byli oceniani radzę zaniechać.

Strony

Skomentuj