Dodatki do żywności E433 i E566 przyczyną otyłości i cukrzycy, twierdzą naukowcy

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Robert Couse-Baker/CC BY 2.0
Brytyjscy uczeni opublikowali wyniki badań, dotyczące dodatków do żywności E433 i E566. Badacze uważają, że są one przyczyną otyłości i cukrzycy. E433 i E566 są aplikowane do żywności przez producentów, aby zapobiegać oddzielaniu wody od mieszaniny produktu.

 

 

Naukowcy wielokrotnie przeprowadzali badania, aby poznać wpływ tych dodatków na żywy organizm. Na przykład udowodniono, że serwowanie tych środków konserwujących gryzoniom, wywoływał u nich stan zapalny jelit.

 

W innym doświadczeniu, eksperci symulowali warunki jelitowe w probówkach. Wpływ E433 (polisorbat 80) i E566 (karboksymetyloceluloza) na mikroflorę był ujemny. Ogólnie rzecz biorąc, efektem eksperymentu było wywołanie procesów, które prowadzą do rozwoju otyłości i cukrzycy. Brytyjczycy planują przeprowadzić swoje eksperymenty na wolontariuszach, aby potwierdzić wyniki swoich badań.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika emma57

Każde  spożywane chemiczne

Każde  spożywane chemiczne świństwo powoduje reakcję naszego organizmu, który usiłuje pozbyć się trucizny.
Ponieważ wykorzystanie drogi tzw. naturalnej wiązałoby się z wleczeniem toksyny po całym organiźmie,  nasze ciało produkuje kolejne warstwy tłuszczu (rośnie zadek, pęcznieje oponka), gdzie upycha  niechciane świństwo. W ten sposób izoluje organizm od chemicznych trucizn, przyjmowanych z jedzeniem, piciem i powietrzem.
Wystarczy, a to głodzeniem się,  zmusić organizm do wykorzystania zgromadzonego tłuszczu,  i mamy wypryski na całym ciele, a głównie na twarzy, gdzie skóra jest dość cienka.  Tą drogą właśnie,  jako pryszcze,  organizm w panice usuwa toksyny, które dotąd zalegały w pokładach tłuszczu.
 

Portret użytkownika eva11

bardzo szybki sposob na

bardzo szybki sposob na oczyszczenie tego toksycznego tluszczu i poworot do odpowiedniej wagi to picie octu jablkowego oczywiscie bio,
bardzo prosto jest go rowniez nastawic samemu z odpadkow jakie zostaja po jablkach co najwyzej dokupic pare,
wzpomaga leczenie problemow z astma oskrzelami ,sercem i oczyszcza krew,ponoc znikaja pryszcze,ale nie wiem bo nigdy nie mialam i moje dzieci rowniez,
ma wiele witamin i wspaniale ozezwia,
naprawde polecam ,a kobitki moga w bardzo szybki sposob zrzucic troszke kilo jesli zalega przed wakacjami,chlopinki tez te ich brzuszki!

Portret użytkownika eva11

E 566 | Natrolitephonolite |

E 566 | Natrolitephonolite | Mieszanina naturalnych glinokrzemianów: krzemionki, alkanów i ziem alkalicznych wraz z hydrokrzemianami aluminium, natrolitu (43–46,5 Wacko i skalenia Maksymalna zawartość dioksyn: | Wszystkie gatunki lub kategorie zwierząt | — | — | 25000 | Wszystkie pasze | Bezterminowo |
http://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX:32000R0739
sa tam dodatki w grupie 560 i chyba kazdy ma dopisek wszystkie pasze ....bidoki te zwierzeta ijak maja potem nie chorowaci inie lapac jakichs wirusow ,
one tez sa trute jak my!

Portret użytkownika S.N.69

Wystarczy cenić swój organizm

Wystarczy cenić swój organizm bardziej niż samochód, smartfon, nowe ciuszki i zamiast nieudolnie próbować zaimponować innym, skupić największą uwagę na najlepszej obsłudze biomaszyny jaką jest ciało którego używamy od pierwszego dp ostatniego dnia często pozbawionego tej świadomości życia.

Portret użytkownika obserwator008

Raczej to już nie

Raczej to już nie przypadek:
1. Promieniowanie elektromagnetyczne powodujące alergie, w najgorszym wypadku raka, gdy się nadużywa telefonów.
2. Szczepionki powodujące alergie u dzieci i ADHD.
3. USG powodujące aberracje chromosomalne do 3 tygodnia od zapłodnienia, a po 3 tygodniu uszkodzenia nerwów. Lekarze udają głupich w tym temacie lub plują jadem na kobiety pytające o to przy badaniu.
4. Bisfenol A wydzielajacych sie z plastikowych opakowań na żywność. 
5. Dodawanie do wody fluoru i chemii która powoduje zmniejszenie IQ oraz podatność na manipulację. 
6. Udawanie, że ryby z pacyfiku są zdrowe, choc pierwiastki z testów broni jądrowej od lat 60 tych i poźniej Fukushima zrobiły pogrom.
7. Udawanie, że elektrownie atomowe są czystą energią, choć potrzebują chłodzenia. Woda- chłodziwo, nie tylko się napromieniowuje, ale i ociepla wody używane do chłodzenia. Często dochodzi do wycieków i wypuszczania nadmiaru napromieniowanej pary wodnej.
8. Antybiotyki powodujące osłabienie odporności.
9. Leki, które powodują uszkodzenie płodów. 
10. Niszczenie jakości szkolnictwa.
11. Ustanawianie prawa, które może być dowolnie interpretowane przez urzedników. Np. 50 km/h w terenie zabudowanym uchwalone w 2004 przez cichą koalicję PO-PSL-SLD, w czym interes miała mafia paliwowa - w rzeczywistosci nikt z tak małą prędkością nie jeździ, bo jest to nieracjonalne. 
 
Czy to nie przypomina czegoś w rodzaju Protokołów Mędrców Syjonu? Depopulacja i wyzysk ciemnej masy pełną gębą. 
P.S.
Ostatnio oficjalnie ONZ poinformowało rządy o chęci stopniowego wprowadzania prawa, które ma na celu regulowanie urodzeń i populacji. 
I jak tu nie wierzyć w Protokoły Mędrców Syjonu? Problem w tym, że polityka PSM nie musi być oficjalna, ponieważ wspierana jest przez chciwość polityków, urzedników, lekarzy, policjantów, prawników, itp.   

Portret użytkownika Polak obserwzrok

Obserwator008 całkowicie sie

Obserwator008 całkowicie sie z tobą zgadzam. Kiedy pierwszy raz czytałem Protokoły Mędrców Syjonu z każdą przeczytaną kartką dostawałem olśnienia i oczy robiły mi się coraz większe ze zdziwienia ponieważ wszystko co tam jest napisane stało się z Polską począwszy od 1989 roku, to jest poprostu niebywałe. Przeciez ta książka została napisana w XIX wieku.

Strony

Skomentuj