Nielegalni islamscy imigranci też dostaną 500 złotych na dziecko

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wiadomo obecnie do Europy przybywają islamscy imigranci udający w większości uchodźców wojennych. Ludzie bez dokumentów, podający się za Syryjczyków, są w pewnym sensie uprzywilejowani w stosunku do Europejczyków. Dzieje się tak zresztą nie tylko na zachodzie Europy, ale i u nas. Okazuje się, że nielegalni imigranci podarowani nam z rozdzielnika przez UE, będą nas podatników kosztować miesięcznie minimum 1391 zł od osoby. Na dodatek będzie im też przysługiwało 500 zł na każde dziecko.

 

Jak pamiętamy poprzedni rząd zdradził swoich partnerów z grupy wyszehradzkiej zgadzają się na przyjęcie takiej ilości uchodźców, jaki chcieli nam wcisnąć Niemcy. Te 12 tysięcy nielegalnych imigrantów, których przyjęcie podtrzymuje również nowy rząd po procesie łączenia rodzin może się rozmnożyć do około 100 tysięcy rzekomych uchodźców.

 

Według wstępnych szacunków roczny koszt utrzymania tych imigrantów to około 1,5 mld zł czyli nawet więcej niż przeznaczono na rewaloryzacje emerytur. Ludzie dostali po kilka złotych podwyżki, ale na obcokrajowców chcących poprawić sobie byt idą nawet większe pieniądze. Czy to nie dowód, że jesteśmy obywatelami gorszej kategorii w UE niż ci islamscy najeźdźcy.

 

Teraz jeszcze okazuje się, że ogłaszany szumnie socjalistyczny program 500+ na każde dziecko, obejmuje również imigrantów. Biorąc pod uwagę wysoką dzietność, typową dla bliskowschodniego kręgu kulturowego, należy się zatem spodziewać, że oprócz należącego im zasiłku będzie to ważne źródło pozyskiwania pieniędzy z naszych podatków dla przybyszów poszukujących lepszego życia na nasz koszt. Niepotrzebnie też tworzy się czynnik zainteresowania polskim socjalem w świecie arabskim. 

 

Zastanawiające jest to jak Unia Europejska zamierza skłonić imigrantów do pozostania w kraju, z którego wyjechało ponad 2 miliony mieszkańców, najniższa emerytura wynosi 200 euro, a zasiłek dla bezrobotnych nawet mniej. W sąsiednich Niemczech każdy przedstawiciel ludu pustyni może liczyć na ponad 1000 euro darmowych pieniędzy bez potrzeby świadczenia pracy.

 

To oczywiste, że imigranci przydzieleni do Polski będą się czuli oszukani, gdy zaproponuje się im 20 euro kieszonkowego  (70 zł) miesięcznie, jeśli pozostają w ośrodku dla uchodźców lub 150 euro zasiłku na członka rodziny (750 zł), gdy sami się utrzymują. Tylko czekać aż Komisja Europejska nakaże nam podniesienie zasiłków dla uchodźców do poziomu niemieckiego. Gdyby się tak stało będzie to oznaczać, że Polacy realnie, staliby się wtedy obywatelami drugiej kategorii w rzekomo własnym kraju.
 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lila

Ale wy jesteście tego PEWNI,

Ale wy jesteście tego PEWNI, że oni dostaną te 500zł na dziecko? Bo pamiętam dokładnie, oglądałam konferencję Szydło kiedy wyraźnie powiedziała, że ten dodatek należał się będzie tylko POLSKIM rodzinom i że imigranci będą mieli osobne programy. Nie widzę nic na ten temat na innych prawicowych stronach, lewicowym nie wierzę. Jeśli to okaże się prawdą, to by znaczyło że premier kłamała ludziom w żywe oczy... można znać źródło tej informacji?

Portret użytkownika Pulsar

@Lila Dopóki nie ma

@Lila
Dopóki nie ma zatwierdzonej ustawy przez Sejm i Senat z podpisem Prezydenta RP, to nikt niczego nie dostanie, - ani my, ani oni.
W projekcie ustawy pisze jak byk, iż należy się ona też cudzoziemcom, gdy spełnią określone wymagania.
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/druk.xsp?nr=216
W uzasadnieniu do ustawy napisano tak:

Quote:

2. Osoby uprawnione do świadczenia wychowawczego
Świadczenie wychowawcze, podobnie jak inne świadczenia o charakterze społecznym, przysługiwać będzie obywatelom Rzeczypospolitej Polskiej oraz innym osobom, którym na podstawie przepisów wspólnotowych oraz umów międzynarodowych przyznane zostały analogiczne do posiadanych przez obywateli prawa w zakresie świadczeń społecznych. Jednocześnie ustawa warunkuje prawo do świadczenia wychowawczego od zamieszkiwania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez okres, w którym świadczenie to ma przysługiwać, chyba że przepisy o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego lub dwustronne umowy międzynarodowe o zabezpieczeniu społecznym stanowią inaczej.

Wyraźnie zaznaczono zwrot "oraz innym osobom", o ile te będą zamieszkiwać na terytorium RP.

Portret użytkownika Waldorfus

Patriota frajer w państwie

Patriota frajer w państwie Polska

„(...)Gdyby się tak stało będzie to oznaczać, że Polacy realnie, staliby się wtedy obywatelami drugiej kategorii w rzekomo własnym kraju.” – napisał Admin

Polacy już dawno są obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju. Żeby osoby które nie są ubezpieczone mogły skorzystać z przysługującej im konstytucyjnie, bezpłatnej opieki medycznej, bezpłatnego leczenia, muszą starać się – czekając na zgodę – na uzyskanie specjalnego pozwolenia z opieki społecznej. Nie jeden z tych – Polaków – zdążył już przez ten czas umrzeć. A inni, ci którzy nagle ulegli wypadkowi, będąc zmuszeni do pożyczenia pieniędzy na leczenie, już tych pieniędzy z powrotem nie uzyskają. Decyzja z opieki społecznej o przyznaniu zgody na bezpłatne leczenie, nie uznaje rachunków zapłaconych przed udzieleniem zgody na leczenie.

Tak obecnie jest w tym państwie polskim: niektórzy chorzy jego obywatele czekają już na komorników, aby oprócz resztek zdrowia, odebrał im jeszcze resztki ich majątków. Pozostali, zdążyli już po umierać; osobiście znałem jednego z nich; wiem z jakiego powodu umarł.  

Inwestycja...
Chyba – do diabła: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-moskwie-pokazuja-film-obama-w-roli-diabla#comment-303209 – nietrudno sobie wyobrazić jak w tym „cywilizowanym” kraju – Polska, ludzie umierają min, pozbawieni realnego prawa do bezpłatnej opieki medycznej, a PiS-owski rząd, rozdaje w tym czasie 500 zł na drugie i kolejne dziecko bogatym wartościowym Polakom.

Tak obecnie wygląda inwestycja w ludzi p. premier Beaty Szydło, w kraju Polska: jednych się – jak na razie – dofinansowuje, a tych już niepotrzebnych – eksterminuje. Oto jest nowa zachodnia cywilizacja PiS-u.

Ja zaczynam się już bać, być patriotą w tym kraju – Polsce...

P.S.: Wczoraj, w PiS-owskich mediach, słyszałem na temat, już nie odebrania, ale obniżenia rent i emerytur byłym SB-kom, UB-kom, PRL-owskim wojskowym. Będę dokładnie obserwował – o ile procent – praworządna i sprawiedliwa PiS-owska władza obniżyła te świadczenia; tym nierzadko – bandytom i mordercom. A wszystkim którzy chodzą składać kwiaty pod pomnikami ofiar reżimu komunistycznego w Polsce, zanim przy kolejnej uroczystości złożą kwiaty, oddadzą hołd ofiarom, żeby byli tak do końca uczciwymi, radzę też to zrobić – drodzy patrioci. I zastanowić się; z jakiego powodu PiS, nie zrobił tego już w 2005 roku; gdy wtedy uzyskał swoje „pięć minut”; nie zrobił tego, skazując tym samym, tych którzy – realnie – walczyli z reżimem komunistycznym, na upokarzającą biedę i szyderstwo ze strony – niekiedy ich dobrze sytuowanych sąsiadów z za miedzy – ubeków.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika dąb

Czytam te wypociny i widzę że

Czytam te wypociny i widzę że nikt się nie pofatygował sprawdzić informacji . Admin zapewne czerpie wiedzę z GW TVN i radia Zet. Imigranci dostaną 500 zł jeżeli będą chcieli pozostać w Polsce tzn. jeżeli po 1,5 roku pobytu w Polsce  wystąpią o uzyskanie karty stałego pobytu  to dopiero wtedy czyli będą znać język , pracować i płacić podatki. Pomijam to , że do tego czasu najpierw muszą być przyjęci i pomijam to że mam nadzieję że będzie referendum . Czyli droga do tego żeby dostali 500 zł jest daleka , a z drugiej strony jeżeli przyjmie się chrześcijan to jestem za. Widzisz adminie ile nienawiści dzięki tobie tu się oznajmiło ? jesteś zadowolony że czerpiesz uwagę na to co robisz ze złych emocji ?  W tym artykule niczym się nie różnisz metodami od mediów walczących z przejawami polskości , patriotyzmu. A mogłeś zaznaczyć te przesłanki o których ja tu napisałem i artykuł byłby obiektywny .  

Portret użytkownika Pulsar

@dąb Pitolisz sam nie wiesz o

@dąb
Pitolisz sam nie wiesz o czym.
Ustawa niby oparta jest na starych przepisach o cudzoziemcach, - z dnia 12 grudnia 2013 r. o cudzoziemcach (Dz. U. poz. 1650, z późn. zm.).
Zwróc uwagę na zwrot - "z późn. zm." - tj. z późniejszymi zmaianami.
Dlatego, niby czytając tekst projektu ustawy o świadczeniu wychowawczym ma się wrażenie że obcokrajowcy są mocno obostrzeni by dostać ten zasiłek, gdyż do tej pory w Polsce trudno jest dostać azyl, ale się to zmienia, a tekst ustawy jest mylący.
Podano w ustawie odnośnik prawny w Art. 1 Ust. 2 pkt 2 ppkt C:

(Dz. U. poz. 1650, z późn. zm.2))

2) Zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2014 r. poz. 463 i 1004, z 2015 r. poz. 1274, 1607 i 1767 oraz z 2016 r. poz. 65.

Czytałeś te zmiany?
Tak się po cichu zmienia prawo.
Jesteś naiwny jak dziecko. Wystarczy w nocy przegłosować małą nieznaczącą poprawkę do jakieś ustawy i mamy przechlapane. Nie na darmo Sejm "produkuje" ustawę za ustawą, byś się nie połapał o co chodzi w gąszczu ustaw. Dodajmy że jest to narazie PROJEKT a nie gotowa ustawa, i wszystko można jeszcze w nią wcisnąć i przegłosować.

Portret użytkownika Robin Hood

Proszę pomyśleć co by się

Proszę pomyśleć co by się stało w Polsce gdyby Polacy w tym roku nie rozliczyliby się z podatku, kasa panstwowa zostałaby pusta, ozywiście trzeba wcześniej wypłacić wszystkie pieniądze jakie macie w bankach, ponieważ myślę a raczej jestem pewien, że rząd zablokuje wasze konta bankowe i zasili nimi kasę państową. Ten rząd niczym się nie różni od poprzedniego rządu, onia wszyscy  grają do tej samej bramki. Rozumiem Was i  też liczyłem, że coś zmienią, ale to jest tylko zmiana szat i otoczki politycznej. Skoro oni polecieli sobie z Narodem i przez tyle lat okradali Polski Naród i nadal nie pracują na rzecz Polski i Polaków,  niech sobie rządzą.  W takiej sytuacji rząd zostanie z ręką w nocniku i co dalej, co będą w stanie zrobić, pozamykają wszystkich, nie ma takiej możliwości,  tak więc w jaki sposób i czym będą płacić islamistom "uchodżcom". Będą zmuszeni do zajęcia jakiegoś stanowiska, czy są z nami, czy przeciw nam. Proszę Pańswa swoje życie musimy wżąć we własne ręce, nie liczcie na nikogo, nikt nam nic nie da i nikt za nas życia nie przezyje. Nasze życie zależy tylko od nas samych. "politykom już dziękujemy"

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ładne. Tylko to by dało

Ładne. Tylko to by dało jakieś skutki. Rozwaliło by ten pasożydniczy system. Zmusiło do przemyśleń. Przestać im płacić dobrowolne podatki. (Tak tak podatki są DOBROWOLNE bo nie ma paragrafu, który zmusza do ich płacenia. Wolna wola. Płaci każdy kto chce należeć do tego zbrodniczego systemu. Gdyby niewolnicy przestali płacić to ten diabelski system by się rozpadł gdyż pasożyd musiał by poszukać sobie jakiegoś uczciwego zajęcia.)

Portret użytkownika Pesymista

    Ja wielokrotnie na tym

 
 
Ja wielokrotnie na tym portalu pisałem o różnych zagrożeniach, ze strony
Rządzących, żeby ludzie wreszcie obudzili się, i coś z tym zrobili,
gdyż siła jest w ilości ludności, i jeżeli nie przyzwolą na ich bestialskie
zagrywki, to nikt społeczeństwu nie może się sprzeciwić.
Ale nieeee ! tutaj zaglądający patrzeli na nazwę mojego Nicka
" Pesymista", a nie na to co napisałem, wszyscy, albo większość
widziała we mnie zagrożenie, gdyż pesymista, to jak sama
nazwa wskazuje, jest to psychol, który troluje i mówi od rzeczy,
i nie należy brać go na poważnie.
Ale nikt nie zwrócił uwagi że ten Pesymista, udziela się dla
ludzi, aby dostrzegli powagę tej sytuacji która jest na świecie.
Dla jednego z wielu przykładów podaje poniżej link :
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pierwsze-zarazenie-ebola-terenie-europy-psychoza-strachu-w-madrycie
Wiele osób tak samo jak ja próbowało otwierać innym oczy, i tak samo
spotkało się z atakami tak zwanych inteligentnych ludzi,
z tym że ta ich inteligencja z biegiem czasu staje się głupotą
gdyż gdy wydarzenia światowe które zaczynają postępować
na sile, ci inteligentni optymiści zaczynają dostrzegać zagrożenia,
wtedy kiedy jest już za późno, ktoś mi zarzuci, a co ty
zrobiłeś żeby to powstrzymać ? Ja próbowałem o tym pisać,
ale nikt nie brał tego za Fakt, a wręcz przeciwnie podkładane
miałem kłody w postaci prostackich docinek, i porad w postaci
odmiany mojej osobowości.
Co teraz zrobisz Optymisto który tkwił w
zaślepieniu swej głupoty i upartości twardego karku, 
staniesz się "Pesymistą" ? czy " realistą "?  który przejrzał na oczy,
kiedy jest już za późno...!!! a może dalej będziesz widzieć światełko
w tunelu ? wejdą ciapaci do kraju i zaczną terroryzować ludność
to zakończą się optymistyczne poglądy, a światełko zgaśnie raz na
zawsze...

Portret użytkownika marek76

Proponuję poczytać o ustawie

Proponuję poczytać o ustawie 1066,jest to ustawa ,która mówi że jesli sa jakies niepokoje spoleczne,masy zagrazaja funkcjonowaniu państwa,wówczas obce wojska i obca policja moga do nas wejsc aby pomoc zaprowadzic porzadek.Dodam ze mogliby uzywac ostrej amunicji,a podpisal taka ustawe poprzedni prezydent(BK)

Portret użytkownika cezary

powinno być przyjęte prawo

powinno być przyjęte prawo emigracyjne np takie jakie jest w Danii , i jeszcze obwarować to tym że nie ma pozwolenia na łączenie rodzin jeśli osoba chcąca tu pozostać nie pracuje , okres karencji max 3 -4 lata od podjecia pracy . stosować takie samo polskie prawo w stosunku do emigrantów jak do polaków w sprawie benefotów . ale maja przestrzegać prawa w Polsce .  

Portret użytkownika Niewolnik1979

U nas to nie przejdzie.

U nas to nie przejdzie. Ludzie ich rozszarpia za te pieniadze, a jak to brudasy maja w zwyczaju, beda chodzic i sie szczycic faktem, ze posiadaja polowe wiecej niz inni. Bezdomni w polsce nie maja co liczyc na zadne pieniadze, a teraz panstwo przestanie nawet ich karmic z braku srodkow. Ludzie beda musieli isc i odebrac gwalcicielom islamskim to
co im sie prawnie nalezy. To nie rzady czy UE stanowia prawo, oni tylko powinni pilnowac jego egzekwowania, placac zasilki nielegalnym imigrantom beda to prawo lamali. Zamiast protestow ludzie pojda o krok dalej, mam nadzieje. Pozdrawiam

Strony

Skomentuj