Chrześcijańskie patrole w Anglii rozwścieczyły islamistów

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Wielkiej Brytanii powstają organizacje, które otwarcie wzywają do stawienia czoła postępującej islamizacji na wyspach. Jedną z nich jest BritainFirst promująca chrześcijański światopogląd i otwarcie sprzeciwiająca się ekspansji wyznawców Allaha. Wzorując się na islamistach i ich słynnych patrolach w celu nękania "niewiernych" organizacja przygotowała własne patrole chrześcijańskie i przeszła w asyście policji przez islamskie dzielnice.

 

Bardzo szybko zaczęła się objawiać agresja islamistów i to obydwu płci. Mężczyźni byli agresywni względem demonstrantów z krzyżami, a policja nie robiła na nich wielkiego wrażenia. Mimo to można było odnieść wrażenie, że gdyby nie obecność stróżów prawa uczestnicy chrześcijańskiego patrolu zostaliby pobici, a może nawet zabici.

 

Jeden z islamistów zapytał wprost czy BritainFirst robi tą demonstrację, ponieważ są zazdrośni, że oni przejmują Wielką Brytanię. A armia inwazyjna cały czas na Wyspy Brytyjskie dociera i to już nie tylko przez Calais, ale też przez inne porty. Wielu z tych młodych islamistów, którzy koczują w tej chwili w oczekiwaniu na transport do Anglii, otwarcie mówi, że jadą do rodzin i do znajomych. Działacze BritainFirst starają się przynajmniej zwrócić na to uwagę.

 

Proces islamizacji Wielkiej Brytanii jest właściwie nieuchronny. Jakiś odpór mogą mu dawać diaspory hinduistyczne również żyjące na wyspach. Jednak przyrost naturalny islamistów jest tak duży, że rzeczywiście zaczynają przejmować kolejne dzielnice brytyjskich miast, zmieniając je na swoją modłę. Nie ma mowy o integracji islamistów w społeczeństwie, to tylko bajki opowiadane przez ideologów. To co widzimy na zachodzie to raczej zorganizowana imigrancka okupacja i rodzaj religijnej wojny hybrydowej obliczonej na zniszczenie chrześcijaństwa, w której trakcie rządzący w UE liczą przy okazji na podkopanie podwalin europejskich państw narodowych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika eva11

a co dal upadek pierwszego

a co dal upadek pierwszego babilonu?
czy ktos kiedys pomyslal,co dal potop,rozwalenie jerozolimy,czy babilonu?
co daly te wszystkie niby przepowiedziane zaglady,
co ma dac teraz kolejna zaglada ludzkosci w ktora tak wierzycie?
przeciez nic sie nie zmieni po za zmniejszeniem liczby ludnosci!
bo przeciez obiecany raj na ziemi na ktory czekaja jehowi nie nastapi,bo ludzie dalej beda tacy jacy sa,
nie wiem czy znajdzie sie setka ,ktorzy postepuja jak Bog przykazal?
nie uzbieracie tak wielu chyba?
i co odnowa to samo,przybedzie ludzi i za tysiace lat znowu kataklizm,bo znowu beda tacy jak teraz,
to bajki jedynie czy nie widzicie tego?
to nie Bog czyni te wasze kataklizmy,a my sami!
bo Bog dobrze wie,ze to w niczym nie pomoze!
cos tu chyba jednak nie pasuje,dlaczego to tak dlugo trwa i nie widac zmian w niczym,
 

Portret użytkownika tubylec

No to łączmy się ..

No to łączmy się .. chrześcijanie biorą krzyże, mohery biorą parasolki, charis bierze miecz ducha, reszta wedle upodobania, każdy coś tam znajdzie .. i napierda..my! Tylko ciapatych a nie siebie nawzajem.

Portret użytkownika gdyby przyszedł

Gdyby Jezus przyszedł teraz,

Gdyby Jezus przyszedł teraz, to znalazł by swoich. Oni nie rzucają się w oczy, bo nie walczą na tym swiecie z innymi, ale ze złem.
Masz rację, nie jest ich wielu.
"Ciasna jest brama i wąska droga do zbawienia.
Szeroka prowadzi na zatracenie".
Zbliża się godzina 24.00, czyli północ, środek nocy. Jezus zapowiedział, że wtedy przyjdzie.

Portret użytkownika 432hz

  No to teraz wiem dlaczego

 
No to teraz wiem dlaczego ciapate nie garną się do Polski. Co wieś to krzyż a w małych miejscowościach krzyż co wyjazd z miasta. I jak sie w takiej Polsce poruszać bez oglądania krzyża czy wizerunku Jezysa. A co zrobić z koćciołami kiedych dzwony kilka razy dziennie wzywają wiernych i przypominają o znienawidzonej wierze. Przecież to jakiś HORROR! dla muzułmanina!.
 
 
 
 

Strony

Skomentuj