Islamscy uchodźcy stali się nową rasą panów w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemcy mają taką dziwną przypadłość, że raz na kilkadziesiąt lat rozpętują piekło w Europie. Zawsze też dzieje się to w imieniu jakiejś szalonej ideologii zakładającej wyższość jednych ludzi nad drugimi. Nie inaczej jest obecnie z kryzysem imigracyjnym, który dotknął Europę po niemądrych wypowiedziach niemieckiej Kanclerz Angeli Merkel, która wezwała do gigantycznej islamskiej migracji na nasz kontynent.

 

Nikt do końca nie wie o co chodzi Niemcom z wywoływaniem tak wielkiego kryzysu. Jedni sugerują, że to głupota niemieckich polityków i sytuacja po prostu wymknęła się spod kontroli, a Merkel nie chce teraz przyznać się do błędu. Jest to założenie najbardziej optymistyczne, bo wyklucza spisek. Każda następna hipoteza jest dużo bardziej niepokojąca.

Jeden z najbardziej prawdopodobnych celów przyjmowania na socjal milionów młodych islamistów jest minimalizacja roli chrześcijaństwa, swoiste rozpuszczenie go w Islamie. Dzieje się to też na innych polach, na przykład przez działania pana Bergoglio, jezuity podającego się za papieża Franciszka, który wygasza katolicyzm swoimi szaleńczymi postępowymi pomysłami.

 

Inna teoria zakłada, że tak zwani "uchodźcy" są nowymi ulubieńcami marksistów, których nie brakuje wśród rządzących w UE. Nowoczesna komuna od dawna ma problem ze znalezieniem klasy robotniczej, którą dałoby się wyzwolić. Proletariusze jednak nie chcą się już łączyć więc, aby przetrwać z ideą wymyślono tak zwany marksizm kulturowy.

Rolę proletariatu zastępczego zaczęły grac feministki i pederaści. Nagle okazało się, że podstawowymi problemami społeczeństwa jest zmiana płci, gender study i inne lewackie debilizmy. Obserwując obecną postawę lewaków można odnieść wrażenie, że mają nowy proletariat zastępczy - uchodźców.

 

Widać, że nielegalni imigranci mają obecnie specjalny status, nadludzi. Automatycznie podludźmi są obywatele europejskich krajów. Dowodów na specjalny status imigrantów jest bez liku. Dość wspomnieć ostatnie wypadki z masowymi molestowaniami kobiet przez grupki islamistów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Zapewne po naciskach władz, niemieckie i europejskie media, przez kilka dni ukrywały skalę agresji seksualnej. Ukrywano masowe rozboje, ukrywa się gwałty, a islamistów je popełniających traktuje się w sądach tak jakby nie byli oskarżani o ciężkie przestępstwa tylko o kłusownictwo.

Specjalne traktowanie islamistów zostało jakoś nieformalnie zinstytucjonalizowane. W Szwecji wydano specjalne polecenie policji tego kraju, że wszelkie przypadki rozbojów, morderstw i gwałtów dokonywanych przez islamistów mają być utajniane. Na dodatek "uchodźcy" ubiegającym się o azyl w Szwecji mogą prowadzić samochody bez prawa jazdy i to nawet przez 2 lata. Od pierwszego dnia przyznania szwedzkiego obywatelstwa taka osoba ma rok na zrobienie szwedzkiego prawa jazdy. Teraz można tylko czekać na to jak wystrzelą słupki ze statystykami wypadków. Oczywiście nie będzie wolno mówić otwarcie kto je wywołuje bo polityczna poprawność tego zakazuje.

W Niemczech z kolei nazywający się ewangelickim pastorem, bawarski polityk partii CSU, będącej koalicjantem rządzącej CDU, zabłysnął pomysłem na rozwiązanie problemu napuchniętych jaj, na które się skarżyli żądni seksu młodzi islamiści. Zaproponował aby z podatków opłacić dla nich prostytutki.

 

Takie przykłady ewidentnego szaleństwa pojawiają się każdego dnia. Niektórzy chyba nawet gdy będzie im już odżynana lewacka głowa będą, nadal będą to jakoś usprawiedliwiać i ślepo bronić tych nowych "ubermenschów" jakimi nagle stali się islamscy nielegalni imigranci. Fakty są takie, że przyjechały już miliony chętnych na pieniądze i mieszkanie bez pracy. Doprawdy trudno zrozumieć dlaczego Niemcy najpierw przez dekadę blokowali dostęp do swojego rynku pracy dla Polaków, a teraz przyjmują na socjal miliony islamistów, który nie będą się nigdy integrować.

 

Może to wyraz antysłowiańskiego rasizmu. Nie wiadomo czy obecna sytuacja w jakiej stanęła UE to tylko szaleństwo nieodpowiedzialnych polityków czy też wręcz metoda osiągnięcia ostatecznego celu, którym może być dokonanie wielkich zmian w Europie. To mogłoby nie być możliwe bez odpowiednio dużego kryzysu.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika perunvit

Odpiszę z właściwego konta

Odpiszę z właściwego konta (miałem problem z hasłem)
 
 
Adam Weishaupt - tak, jeśli mówimy globalnie. Ja nawiązałem do naszego europejskiego problemu. Dzień, w którym Victor Hugo zasadził dąb w Guernsey jest tym symbolicznym dniem i punktem odniesienia.
 
 

 
 
Pomysłów na "zjednoczenie" Europy - jak doskonale wiemy było więcej. Wynikały jednak z zapędów mocarstwowych poszczególnych państw, narodów lub tez względów ambicjonalnych postaci, których na przestrzeni wieków nie brakowało. 
 
 
 
Wracając do Hugo, powinienem we wcześniejszym poście choćby wspomnieć o filozofii synarchii opracowanej przez Alexandre Saint-Yves d'Alveydre. To są podwaliny pod obecny twór europejski, w pewnych elementach zakulisowy, ale coraz bardziej zauważalny.
 
 
O koncepcji Nowych Stanów Zjednoczonych można by popełnić spory elaborat...
 
 
Włożę jednak kij w mrowisko i przedstawię alternatywną (choć z założenia spójną z poprzednią) koncepcję Unii.
 
 
Czasy nam nieco bliższe, Europa federalna. Dalekosiężnym planem nazistów (używając terminologii właściwej powinien napisać inaczej) było uczestnictwo w tej federacji i co oczywiste - przewodzenie nią. Brzmi znajomo? Założeniem miało być objęcie rządów poszczególnych państw przez ugrupowania narodowosocjalistyczne lub faszystowskie. Patrząc na ostatnie z grubsza 60 - 70 lat coś nie poszło, prawda? Nie, nieprawda. 
 
 
Słusznie zauważyłeś, że najpierw kreuje się problem, a potem się go rozwiązuje. W tych działaniach warto mieć jednak poparcie ludu. Tylko jak, skoro wciąż jeszcze żywe są wspomnienia po nazistach, faszystach... 
 
 
Odpowiedź jest nie tyle prosta, co zawiera się w niej majstersztyk. Na zasadzie inwersji. Gdyby powiązać fakty, ostatnie kilkadziesiąt lat to genialna wręcz myśl założycieli. Stworzyć pozory dobrobytu (materialnego), niszczyć duchowo, tłoczyć zewsząd idee tolerancji, wolności, demokracji. Promować wręcz wynaturzenia, zboczenia i wprowadzać degenerujące przyzwolenia, a z czasem i prawa. Doprowadzić do rozwarstwienia społeczeństw, w kontrolowany sposób dzieląc na "oni" i "my". Kiedy ta maszyna złapie obroty wystarczy wsypać tonę piasku (np nachodźców) i co się stanie/dzieje? Co widać po sondażach? Które ugrupowania zyskują?
 
 
Oczywiście tego nie da się, a wręcz nie można wprowadzić gwałtownie. To musi się odbyć w kontrolowany sposób. Dla tego celu zachowuje się  zachowanie fasadowe, a w tym samym czasie zaczną i już giną ludzie. Europa zaczyna być dopiero (tak, dopiero) brana gwałtem i przemocą. Moim zdaniem na wiosnę i lato ruszy to na niespotykaną skalę. Wszystko jednak pod kontrolą... możnych tego padołu.
 
 
Reakcja społeczeństw w obliczu tych wydarzeń jest prosta do przewidzenia. Nastąpi zwrot w wiadomą stronę. A że "po drodze" zniknie ileś tam % ludności, to tylko na rękę. To dość prosta linia do przejęcia władzy przez grupy nacjonalistyczne, a błędem jest myśleć, że będą działać z osobna. Pod jednym butem będą.
 
 
Tutaj rzuca się jeszcze jedna sprawa, gdzieś zasłyszana. Nie pamiętam źródła, ale finalnie to co się dzieje w Niemczech ma z założenia odwrócić mentalnie o 180 stopni społeczeństwo niemieckie. 
 
 
My słowianie musimy się jednoczyć i działać wspólnie, w imię jednej idei.

"To be... "

Portret użytkownika Takitam

Zapewne nie jest to "błędna

Zapewne nie jest to "błędna polityka" tylko bezbłędnie i logistycznie przeprowadzana akcja militarna. Makrela jest tu tylko marionetką poruszaną przez wysoko postawionych mocodawców. Pytanie, to czy jest zastraszona czy jakoś przekupiona ???. Nie tak dawno na tym portalu pisałem o przekazach medialnych które bezbłędnie i jasno tłumaczą całą tą sytuację, ale większość ludzi bardzo sceptycznie podchodzi do tego typu spraw - a wystarczy tylko przeczytać i przeanalizować te przekazy, i wszystko układa się w naprawdę logiczną całość. Co do "imigrantów", to nie imigranci tylko regularna armia młodych i zdrowych ludzi z totalnie wypranym mózgiem. A pranie tych mózgów trwa od wielu pokoleń, więc cała ta akcja została już bardzo dawno zaplanowana - a teraz nastał czas jej realizacji. Młody arab od kołyski jest uczony bezwzględnej walki z "niewiernymi" a bronią potrafi się już posługiwać w wieku 10-12 lat. Na tym portalu znalazłem ciekawy "kodeks" który ma wbity od małego w łeb każdy z tych przybyszów - pozwolę sobie go tu  zacytować:
"Oto idee muzułmanina:
1. szczególny zaszczyt to zabijać dla islamu a zwłaszcza zginąć za islam,
2. oddać wszystkiego Allahowi,
3. nikt powyższych punktów 1 i 2 nie kwestionuje
4. żydzi to nie są ludzie, przeklęci przez „boga” i niektórzy z nich zostali przemienieni w małpy, muzułmanie gardzą nimi i chcą ich zabić,
5. muzułmanie chcą też zabić każdego chrześcijanina i ogólnie niemuzułmanina
6. muzułmanie gardzą każdym niemuzułmaninem, każdym niewierzącym tak buddystą czy ateistą,
7. cały świat ma być zislamizowany,
8. świat nie muzułmański to „Dom wojny” – dar al harb
9. świat gdzie oficjalną religią jest islam to „Dom islamu”, „Dom pokoju” – dar al islam,
10. każdy prawy islamista ma dążyć do zislamizowania Niemiec, Francji, Europy i świata, aby spełnić żądania Mahometa,
11. koran to objawienie boga które przybyło przez Mahometa i jest ono ostateczne i obowiązujące dla wszystkich ludzi w każdym czasie, niezmienne i nie do zreformowania,
12. każdy muzułmanin zobowiązany jest zwalczać jakąkolwiek krytykę treści koranu,
13. każdy który wypełnia swoją muzułmańska wiarę w 100% ma się modlić, przestrzegać praw religijnych i zabijać aby wykonać całe prawo islamskie,
14. za mienie i krew na drodze Allaha ma prowadzić świętą wojnę na różne sposoby jak podkładanie bomb, prowadzenie wojen, a także aby być sprytnym używając najpierw pokojowych środków,
15. jeśli jest militarnie słabszy to to ma wejść „tylnymi drzwiami” aby rozpowszechniać idee islamu w społeczeństwie,
16. Mahomet był prorokiem „boga”, posłańcem, wybrańcem, to co robił ZAWSZE było słuszne, obojętnie co się myśli czy czuje np. gdy kobiety były gwałcone czy jakieś miasto lub kraina odbijane – wtedy to było święte, bo prorok tak zrobił i nakazał,
17. gdy ktoś krytykuje islam, Mahometa – ten jest winny najcięższego grzechu przez swój deficyt ludzkiego zachowania, to nie jest uzasadniona krytyka, tego nie wolno robić, nie wolno o nic pytać,
18. gdy koran mówi „zabij” obowiązkowo masz zabić,
19. każdy kto porzucił islam MUSI być zabity,
20. jeśli muzułmanin bierze swoją wiarę na poważnie tj. gdy będzie robił co powiedział Mahomet i co jest napisane w koranie to wtedy będzie wojownikiem boga (Allaha) gdyż to jest częścią jego wiary,
21. idź i zabij niewierzącego – taki rozkaz jest w koranie, bez żadnej filozofii zrozumiałe dla każdego,
22. jestem taki, bo tak mam być, bo Allah tak chce i niech nikt nie pyta mnie dlaczego, koniec jakiejkolwiek dyskusji w tym temacie".

Portret użytkownika Prawdziwek

Thule- bestia z otchlani

Thule- bestia z otchlani powraca, brudna armia juz jest w europie.
Zapytacie poco odpowiedz jest prosta musza dokonczyc to w czym przeszkodzili alianci .
Chodzi mianowicie o wymordowanie wszystkich slowian.

Portret użytkownika rochel57

Lewaków należy obowiazkowo

Lewaków należy obowiazkowo likwidować bez ostrzeżenia. Zablokować kasę dla muslimów i bambusów. Wtedy bez wsparcia darmochy wyniosa sie sami. Opornym zaś skutecznie pomożemy. Przzecież nie może kikuset półgłówków, czubków i debili w imię swojej umysło-intelektualnej miernoty rozwalić cały Świat. Ruszmy wszyscy w Europie, a wydusimy ich gołymi rękami. Skoro oni mogą "siła razy gwałt", to w czym My mamy się oszczędzać ?

Rochel57

Portret użytkownika inzynier magister

To  zdanie admina jest

To  zdanie admina jest kluczowe !!! "Doprawdy trudno zrozumieć dlaczego Niemcy najpierw przez dekadę blokowali dostęp do swojego rynku pracy dla Polaków, a teraz przyjmują na socjal miliony islamistów, który nie będą się nigdy integrować."
 
Pamiętam jaki robiono rwetes u szwabów jak miano przyjąć Polaków do pracy ! Jakie to etapy przejściowe robiono dla Polnisze robotnisze ! Szok !!! To wygląda na spisek by niszczyć wszystko co normalne i co chrześcijańskie ! Za tym jest jakiś diabelski plan ! Na dodatek wzięli sobie za marionetkę polskojezycznego mapeta Tuska ! Sługę szwabów ! Takich tusków jest w unii kołchozniczej na pęczki ! A telewizjach polskojęzycznych pełno innych zdrajców ! Jak rozpoznać masonerię w środowisku polityków ? Bardzo prosto wystarczy czekać na próby uchwalania pederastycznych ustaw ! Ostatnio uruchomili nowoczesną banksterkę petruszenki by ten krzyczał za ustawami dla pedałów ! Wyszło w ten sposób na jaw że nowocześni banksterzy od petruszenki są sorosowo opłacanymi sługami masonów lucyferian ! Trzeba silnej modlitwy chrześcijan polskich na różańcu do Maryi i Jezusa by odbić te czary !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika oort

Nie suchajecie kleru i tego

Nie suchajecie kleru i tego heretyka! Z swoje zwodnicze słowa odpowie na sądzeie przed Bogiem! Maria mu nie pomoże!
 
Dekalog1
 
20
1 Wtedy mówił Bóg wszystkie te słowa: 2 «Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 
3 Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! 4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. 
7 Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy2
8 Pamiętaj o dniu szabatu, aby go uświęcić39 Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. 10 Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. 11 W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień szabatu i uznał go za święty. 
12 Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie. 
13 Nie będziesz zabijał. 
14 Nie będziesz cudzołożył. 
15 Nie będziesz kradł. 
16 Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek. 
17 Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony4 bliźniego twego, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego». 
18 Wtedy cały lud, słysząc grzmoty i błyskawice oraz głos trąby i widząc górę dymiącą, przeląkł się i drżał, i stał z daleka. 19 I mówili do Mojżesza: Mów ty z nami, a my będziemy cię słuchać! Ale Bóg niech nie przemawia do nas, abyśmy nie pomarli!20 Mojżesz rzekł do ludu: «Nie bójcie się! Bóg przybył po to, aby was doświadczyć i pobudzić do bojaźni przed sobą, żebyście nie grzeszyli». 21 Lud stał ciągle z daleka, a Mojżesz zbliżył się do ciemnego obłoku, w którym był Bóg
 
 

Strony

Skomentuj