Dania przyjmie ustawę, która pozwoli odbierać wartościowe przedmioty imigrantom jako spłatę za ich pobyt

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W ostatnim czasie w Danii prowadzono debaty nad nową ustawą, która wywołała niemałe oburzenie wśród środowisk lewicowych. Rząd proponuje odbieranie uchodźcom pieniędzy oraz wartościowych rzeczy aby spłacić w ten sposób ich pobyt w ośrodkach na terenie kraju.

 

To oczywiste że większość tzw. imigrantów przybywa do Europy aby żyć na koszt podatników. Jednak Dania postanowiła to zmienić i zamierza wprowadzić w tym celu specjalną ustawę, co najprawdopodobniej sprawi, że uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu będą unikać tego kraju jak ognia. Władze przekonują, że przyjezdni nie mogą żyć w Danii za darmo.
 

Jak dowiadujemy się z przekazów medialnych uzgodniono, że imigrantom będzie można odbierać przedmioty jeśli ich wartość będzie wynosiła ponad 10 tysięcy duńskich koron (około 1,500 dolarów). Ponadto, przyjezdni będą mogli mieć przy sobie pieniądze w wysokości od 3 do 10 tysięcy duńskich koron. Rząd nie będzie jednak odbierać rzeczy prywatnych oraz tych o wartości sentymentalnej jak np. pierścionki zaręczynowe. Wcześniej sugerowano aby zabierać im wszystko oprócz rzeczy prywatnych, ale propozycja ustawy została złagodzona pod naporem krytyki.

 

Nowe przepisy mają wejść w życie już w przyszłym miesiącu. Premier Danii Lars Løkke Rasmussen zapowiada ze będzie w dalszym ciągu zaostrzał politykę imigacyjną. Należy dodać, że Dania sąsiaduje z Niemcami i Szwecją - są to państwa najbardziej otwarte dla tzw. imigantów.

 

 

Źródło: http://www.ft.com/cms/s/0/420a9b5e-b946-11e5-a7cc-280dfe875e28.html#axzz3x7vOAHey

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Niezmiernie dziwi mnie fakt,

Niezmiernie dziwi mnie fakt, że to włąśnie lewica sprzeciwia się odbieraniu nielegalnym imigrantom pieniędzy i wszelkich, wartościowych rzeczy. To jakieś kuriozum! Przecież nie kto inny, jak właśnie lewica, to bolszewicy, a właśnie bolszewicy bazują przede wszystkim na odbieraniu wszystkiego tym ,którzy coś mają. Co to za lewica, która nie chce odbierać !? To jakaś podróba lewicy! Dziadzio Lenin przewraca się chyba w mauzoleum na takie wieści o podłym zachowaniu jego bolszewików w Danii!

Portret użytkownika Zenek :)

" Imigranci w Calais

" Imigranci w Calais zaatakowali autobus w którym przewożono dzieci – rzucali w szyby kamieniami i metalowymi prętami, w wyniku czego wybito szybę autobusu. Jedno dziecko tak wystraszyło się ataku, że doznało epilepsji.

imigranci atakują dzieci Europejczyków
Dzieci wracały z wycieczki we Włoszech. Atak miał miejsce w poniedziałek w godzinach porannych.

Ataku dopuścili się imigranci z obozu we francuskim Calais, którzy koczują w pobliżu tunelu, aby przedostać się do Anglii. Obecnie w Calais przebywa około 7 tysięcy imigrantów.

Dzieci ocalały jedynie dzięki temu, że autokar był wyposażony w podwójnie klejone szyby, które zatrzymały rzucane przez imigrantów kamienie i metalowe pręty. Cud, że żadne z dzieci nie zostało ranne – mówią organizatorzy."

(onet)

A NA ULICACH 5 KOLUMNA WRZESZCZĄCA "WIĘCEJ GEJROPY, WIĘCEJ GWAŁTÓW, WIĘCEJ ZAMACHÓW DLA BIAŁYCH DZIECI".....

TO ODERWANI OD KORYTA NAZIOLE W MASKACH "DEMOKRATÓW"...... ORGANIZUJĄ SWOJE JESZCZE BRUNATNE MARSZE..... BO NIEDŁUGO ZACZNĄ I CZARNE Z PORTRETEM SWOJEGO gejFUHRERA.... 4 RZESZY..... TYLKO DOJEDZIE TU JESZCZE ZE 2 mln ICH TERRORYSTÓW..... tfu... "SYRYJSKICH IMIGRANTÓW"... DLA SKUTECZNIEJSZEJ RZEZI..... BIAŁYCH PODLUDZI ZWANYCH GOJAMI.....

TO CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE TO "PREZENT".... OD (mitologicznych) "BOGOBOJNYCH, DOBRYCH ŻYDKÓW"... DLA WAS.... TAKIE "ŻYCZENIE WASZEJ ŚMIERCI"..... REALIZOWANE RĘKAMI MURZYNÓW I ARABÓW...... ICH BRACI Z GOGOWO-MAGOGOWEGO PRZYMIERZA..... UPADŁYCH I PRZEKLĘTYCH.....

Portret użytkownika Zenek :)

"1. Intelektualny upadek.

"1. Intelektualny upadek. Panaceum na wszystko w UE to limity, kwoty, przydziały, dotacje, ulgi rabaty, dopłaty. Do tego mechanizmu dotyczącego produkcji rolnej i bydła włączono tez ludzi w postaci migrantów.

2. Merkel popełniła błąd polityczny otwierając niekontrolowany proces wędrówki ludów przez Europę i powodując chaos. Konsekwencje są nie do przewidzenia.
3. Pytanie zasadnicze. Dlaczego płacą 5000 Euro/osobę za miejsce w łajbie skoro nasza kultura jest zdegenerowana, obyczajowość grzeszna, religia bluźniercza i obraża Allaha, a prawa człowieka Koran. Dlaczego nie wybiorą sąsiednich krajów bliższych kulturowo. Nie bądźmy naiwni - chodzi tylko pieniądze. Nie będzie żadnej integracji ponieważ wymaga przede wszystkim dobrej woli, wysiłku mentalnego, dobrej edukacji, nauki języka, poznania kultury, etyki i obyczajów społecznych gospodarza. W skrócie Europa musi, a oni jak zechcą. Praktyka pokazuje gettoizację islamu. Patrz Szwecja.
4. W Brukseli myślą że cały świat wygląda jak Bawaria z dochodem 40 tys. Euro na głowę i zasiłkiem 1300 Euro. Dlatego każą wszystkim budować mieszkania socjalne dla emigrantów. W Polsce średnia oczekiwania na takie mieszkanie wynosi 7 lat, nierzadko 15 lat.
5. Złamanie ustaleń z Dublina przez Niemcy. Azyl przydziela pierwszy bezpieczny kraj, uchodźca nie ma prawa decydować w jakim kraju zamieszka. Polityka migracyjna jest sprawą każdego kraju, a nie UE. Ta ludzka masa to de jure nielegalni emigranci. A słowami Merkel to afrykańska klasa średnia.
6. Eksperci od pomocy są zgodni - takiej masie ludzkiej nie można pomóc skutecznie na dłuższą metę, poza wodą i zupą. Najtańsza i najefektywniejsza pomoc, to ta najbliżej ich miejsca zamieszkania. Merkel stworzyła iluzję milionom Afrykańczyków, którzy już są w drodze do UE, niektórzy zapłacą za to życiem. Zadam pytanie - ilu tłumaczy z arabskiego, pasztuńsiego, hindu narzecza suachili ma do dyspozycji Polska w służbach socjalnych w szkołach, sądach urzędach pracy czy policji?
7. W żadnym kraju służby bezpieczeństwa nie są przygotowane do kontroli i weryfikacji takiej ilości ludzi. Teraz terroryści zyskali zaplecze, w którym mogą się ukrywać i łowić frustratów. Za chwilę,za migrantami pojawią się również mułlowie, a bogate państwa Zatoki opłacą budowę meczetów, szkół koranicznych, domów wsparcia i kultury islamu. Wszystko poza kontrola państwa.
8. Dla Polaków niemiecki rynek pracy był zablokowany w UE przez ponad 10 lat. A teraz 800 tysięcy utrzymanków, bez znajomości jakiegokolwiek języka czy porządnego fachu, pomnożone przez 670 euro/osoba/miesiąc to nie problem. A za chwilę czeka nas łączenie rodzin.
9. Pytanie zasadnicze - Czym ubogacą Europę tysiące funkcjonalnalnych analfabetów (wg ONZ PISA-1, czyli w Polsce II kl podstawówki) z Darfuru, Erytreii, Albanii czy Afganistanu. Już mamy zamieszki wewnątrz schronisk i obozów. Ludzie, którzy żyli w środowisku wojny, tą wojnę przynieśli w głowach do miast Europy. Podziały plemienne, fanatyzm religijny, wojny etniczne, klanowe, państwowe, kasty oraz kultura przemocy i zbrodni honorowych i fatw nie znikną z głów wraz przekroczeniem granic UE i tak samo nie pojawią się tzw. wartości europejskie, wysoka kultura i etyka pracy czy szerzej humanistyczny uniwersalizm, którym się szczycimy.
10. Zadajmy proste pytanie - Jak zachowałby się świat islamu gdyby na ulicach Kairu, Algieru, Bejrutu, Damaszku, Bagdadu, Rijadu, Abu Dabi, Dohy, Chartumu pojawiło się setki tysięcy Europejczyków bez pieniędzy, wierzących chrześcijan lub homoseksualnych ateistów.
11. Na pytanie, kiedy islam przestanie zabijać wpływowy europejski mułła odpowiedział aż Europa i świat uzna, że "Nie ma boga nad Allaha, a Mahomet jest jego prorokiem... Słowem mamy dać wszystko i niczego nie wymagać, a w zamian może nie utną nam głów. Amen "

(onet)

Portret użytkownika Zenek :)

"Naszpikowany ładunkami

"Naszpikowany ładunkami wybuchowymi statek z syryjskim uchodźcami ma płynąć do Europy

​Państwo Islamskie chce przeprowadzić w Europie nowy zamach terrorystyczny na wielką skalę. Organizacja ta chce wysadzić w powietrze w jednym z europejskich portów statek wypełniony uchodźcami – alarmują francuskie media, powołując się na informacje rodzimych służb specjalnych."

całość
https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/13/francuski-wywiad-alarmuje-syryjski-statek-z-uchodzcami-wypelniony-kilkudziesiencioma-tysiacami-ladunkow-wy...

TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA "UBOGACANIE" EUROPEJSKIEJ KULTURY PRZEZ ŻYDÓW....

UBOGACANIE TERRORYSTAMI, ZAMACHAMI, ZBIOROWYMI GWAŁTAMI..... O WYZYSKU LICHWĄ CZY SKRYTOBÓJCZYM TRUCIU NIE WSPOMINAJĄC.....

Z CZYSTEJ KILKUTYSIĘCZNEJ "MIŁOŚCI" DO WAS.... ZAPISANEJ... KRWIĄ WASZYCH PRZODKÓW.... NA KAŻDEJ STRONIE TALMUDU CZY TORY....

dalej im czapkujcie, dalej wychwalajcie, dalej im "nieba nadstawiajcie" a którejś nocy przyjdą i do was..... PODERŻNĄĆ WAM GARDŁA...... bo żyjecie na ziemi ZBYT BOGATEJ W SUROWCE NATURALNE..... a to przecież ich "ziemia", chciwością w torze "zapisana".....

Portret użytkownika Zenek :)

"Szwecja: 15-letni Litwin

"Szwecja: 15-letni Litwin zamordowany przez 14-letniego

14-letni uchodźca z Syrii zamordował w poniedziałek 15-letniego Litwina. Był to odwet za to, że Europejczyk kilka dni wcześniej obronił (przed jego "zalotami" - dop.) koleżankę.

Zdarzenie miało miejsce w Szwecji. Arminas, bo tak miał na imię 15-latek, postanowił pomóc dziewczynie, którą napastował syryjski uchodźca. Napastnik musiał ustąpić, lecz kilka dni później postanowił zemścić się na swoim rówieśniku. W poniedziałek 11 stycznia, 14-latek pchnął nóż w serce Litwina odbierając mu życie.

Warto wspomnieć, że jedna z największych szwedzkich gazet pierwotnie poinformowała o tym zdarzeniu. Później jednak w niewyjaśnionych okolicznościach news zniknął ze strony internetowej. (bo co będą straszyć jewrejogejskich Eloji - dop.) "

(https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/13/15-latek-zamordowany-nozem-przez-14-letniego-syryjskiego-imigranta/)

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika zyx

Zabierać ludziom przedmioty

Zabierać ludziom przedmioty warte więcej niż1500dolarów?!
Po pierwsze:bardziej debilną i złodziejską ustawę to wymyslić mógł co najwyżej pewien rudy zdrajca.
Po drugie: kto to będzie wyceniał? wystawią na ebayu?
Po czwarte:nie prościej i bardziej logiczne jest usunięcie cioci merkel wraz zeskorumpowanymi politykami i zabranie IM wszystkiego co jest warte więcej niż 1500 dolarów (wliczając łapówki i prezenty)?

 

Skomentuj