Potężny wybuch w chińskiej fabryce chemicznej w prowincji Hunan

Kategorie: 

Źródło: Internet

W ostatnich miesiącach w Chinach dochodziło do bardzo tajemniczych eksplozji, które za każdym razem miały miejsce w fabrykach chemicznych. Sprawa była tak zagadkowa iż chciałoby się powiedzieć, że incydenty te raczej nie były dziełem przypadku. Teraz pojawiła się kolejna informacja o wybuchu, która tym razem miała miejsce w południowowschodniej prowincji Hunan.

 

Jak podają lokalne chińskie media, wczoraj w fabryce chemicznej w mieście Lengshuijiang najpierw wybuchł pożar, po czym doszło do wielkiej eksplozji. Na początku nie podawano informacji o ofiarach a według najnowszych doniesień, nie ma żadnych strat w ludziach ani nikt nie został ranny.

 

Sytuacja jest już opanowana a strażacy ugasili pożar. Ponownie brakuje informacji na temat możliwych przyczyn najnowszej eksplozji. W pobliżu zniszczonej fabryki rozpoczęto monitorowanie powietrza aby ustalić czy doszło do jego skażenia.

Źródło: Twitter

W zeszłym roku w Chinach doszło do wielu wybuchów w fabrykach składujących chemikalia. Choć władze miały rzekomo prowadzić śledztwo w tej sprawie, przyczyny tych eksplozji pozostają nieznane. Pierwszy i jednocześnie największy wybuch, który zapoczątkował całą serię, miał miejsce w mieście Tianjin we wschodnich Chinach. Jego energię oszacowano na 21 ton TNT a fala uderzeniowa była odczuwalna w odległości 10 kilometrów. Zginęło wtedy ponad 100 osób a co najmniej 700 zostało rannych.

 

Podobne incydenty miały miejsce również w amerykańskich zakładach chemicznych. W październiku w miejscowości Pasadena w Teksasie miały miejsce dwie eksplozje. Również i tej sprawy rzekomo nie udało się wyjaśnić. Czy jesteśmy zatem świadkami toczącej się wojny między Chinami a USA?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika UPAdlina

usmańskim gnidom pali się pod

usmańskim gnidom pali się pod dupami i działają bardzo nerwowo, ale i Chiny i Rosja wiedzą, że los szatanów jest przesądzony. Wystarczy cierpliwie poczekać, a na żałosne prowokacje odpowiadać podobnie, ale bez przesady, bo właśnie o rozpętanie wojny chodzi usmanom, jednak jak zawsze chcą to zrobić tak, zeby nie było na nich.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika GalAnonim21Wieku

Już bo sie posrasz z tym

Już bo sie posrasz z tym projektem. Weź pocztaj chłopie czym faktycznie miał by być i pomysl czy zrzucenie takiego rdzenia z orbity wywołalo by taki popierdółkowaty wybuch + czy nikt by tego nigdzie nie wychwycił. Oszołomstwo na tym portalu sięga momentami zenitu...

Portret użytkownika excar

Pamiętacie może informację o

Pamiętacie może informację o zniknięciu amerykańskiego satelity "meteorologicznego"?
W Rosji była kiedyś sytuacja że zaczęły płonąć lasy w okolicach silosów atomowych. Przypadkowy spacerowicz(kłusownik?) zauważył kilka nowopowstałych punktów zapalnych w wysokich trawach. Jak przywiał wiatr z dymem dało się zauważyć promień z nieba, niewidoczny na obszarze wolnym od dymu. A potem szatanom rąbło się manko z satelitami. Oficjalnie to Chiny mają broń podobno umożliwiającą potencjalne zestrzelenie satelity. Ale ja raczej podejrzewam że odpowiedzialność za te wybuchy ponosi  żydowska Vkolumna w Chinach. Tym bardziej że oni tam są zintegrowani i nie do odróżnienia od tubylców. Coś jak ta operacja CIA i Mosadu w w Europie w latach 80tych.Akty terroru niby jakieś "czerwone brygady" i tym podobne głupstwa,służące eliminacji niewygodnych ludzi i zabezpieczeniu interesów USA.

Portret użytkownika Mojeimię44

Widać teraz jaką bronią

Widać teraz jaką bronią dysponują szatany zjednoczone i jacy są mściwi. Zawsze płonie jakaś fabryka jak Chiny zrobią coś co zagrozi Amerykańskiej gospodarce. To nie przypadek! Oni mają jakąś broń satelitarną z mikrofalami czy coś na podobę. Podpalają i tyle!

Portret użytkownika achiles

To okrutna zemsta, za to, że

To okrutna zemsta, za to, że CHIŃCZYCY dożynają szatańskie obligacje i finanse oszukańcze. Ale to tak jak z dzikusami, którzy obecnie są w SYRII GROMIENI, przez lotnictwo FEDERACJI i DZIELNYCH SYRYJSKICH ŻOŁNIERZY WSPOMAGANYCH DOBROWOLCAMI IRAŃSKIMI I Z HESBOLLACHU. Zagnane szczury w KĄT szamoczą się i skaczą i tak teraz się obecnie dzieje z szatańskimi ostatnimi podrygami. To musiało zaboleć, jak od początku tego roku, a mamy dziś dopiero 10.01 w dziwny sposób bogaczom tym razem, a nie tylko MALUCZKIM wyparowało 1.5 BILIONA $ szmacianych. 

Głosuj za
1

Strony

Skomentuj