Kolejny islamski atak terrorystyczny w USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Radykalni islamiści na całym świecie chwytają za broń i zaczynają atakować przedstawicieli innych wyznań. Wczoraj zamachu dokonano nie tylko w Hurghadzie w Egipcie, ale również w Filadelfii w Stanach Zjednoczonych gdzie islamista oddał aż 13 strzałów w kierunku policjanta w oznakowanym radiowozie.

 

Za oceanem takie zachowanie bywa nazywane - suicide by cop- ale napastnik jakoś uszedł z życiem. Przebieg zdarzeń był dramatyczny. Do siedzącego w samochodzie policjanta podszedł mężczyzna w charakterystycznej islamskiej białej sukmanie i zaczął do niego strzelać krzycząc Allahu Akbar.

 

Aż trudno uwierzyć, że 33 letni policjant został trafiony tylko 3 razy i to w ramię, a na dodatek zdołał jeszcze postrzelić napastnika, który został chwilę potem zatrzymany. Islamista na przesłuchaniu stwierdzi, że jest wojownikiem Państwa Islamskiego i działa w imieniu Islamu.

Zamachu dokonano za pomocą skradzionej w 2013 roku z policyjnego magazynu broni, co jest kuriozum samym w sobie. Ośmiesza to też próby Baracka Obamy, pozbawienia Amerykanów prawa do posiadania broni. Po prostu terroryści zawsze ją zdobędą a rozbrojeni obywatele będą dla nich tylko łatwiejszym celem ataków.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika prawdaoj

PIS musi wytrwać tą nagonkę,

PIS musi wytrwać tą nagonkę, JESTEŚMY Z WAMI, NARÓD JEST Z WAMI !!! WYTRZYMAJCIE !!!!!
 
A to co się działo w Niemczech i innych krajacjh UE, te ataki na kobiety gwałty i pobicia kobiet to wiadać, jacy są to ludzi co tam przyjechali to nie są uchodzcy tylko dzicz, mordercy i gwałciciele, oni są przyzwyczajeni, że to tak jak u nich w kraju niewolnictwo seksualne sobie robią. Rząd Niemiec musi przyjąć bardzo ostre kary dla uchodzców z Syriii i ogólnie bliskiego wschodu, za ataki seksualne i pobicia, np. kastracją bądz kamieniołomy 20 lat, ciężkich prac, powini wprowadzić także baty np. 50 batów i 10 lat więzienia. Inaczej nic z tego nie będzie. Myslę, że niemieckie bojówki zrobią porządek tam jak władza nie potrafi inaczej sie nieda. To jest skandal i śmiech z Niemiec na skale światową, chcieli ukryć to wszystko przed światem i narazić własnych obywateli, to jak oni się nie liczą z swoim ludem, to ja nie ufam takim ludzim, nie ufam UE ani Niemcom.

Portret użytkownika 85r

Uwaga pisowskie 1000 zł. na

Uwaga pisowskie 1000 zł. na dziecko przez pierwsze 60 tygodni i 500 zł. przez kolejne lata będzie lepem na imigrantów z krajów 3 świata, którzy bardzo często imigrują po zasiłki.

W NIEMCZECH ZASIŁEK WYNOSI 750 ZŁOTYCH !!! Po uwzględnieniu różnicy cen jedzenia, paliw i mieszkania wyjdzie na to, że Polski zasiłek będzie miał taką samą wartość nabywczą jak niemiecki. Także jak widać może nas czekać wariant Szwedzki, Angielski i Francuski.
Powinniśmy domagać się od PISU, żeby zasiłek prawnie przysługiwał dopiero Polakom, którzy od 10 lat mieszkają w Polsce. W ten sposób unikniemy imigracji zarobkowej, a tym samym kolonizacji naszego kraju za nasze pieniądze.

 

Portret użytkownika XaX

Za to w massmediach np na

Za to w massmediach np na onecie zaczynają dziać się dziwne rzeczy, powoli coraz więcej komentarzy negatywnych dla lewaków caczyna mieć negatywny stosunek ocen zaś pro lewicowe i nienawistne dla PiS zaczynają mieć dodatni ... Albo ludziom odpierdziela i propaganda przynosi skutek albo manipulują ocenami i komentarzami aby zrobić wrażenie niechęci do PiS... Boję się że nasz rząd może pod naporem lewactwa nie wytrzymać i w końcu dopną swego.

Portret użytkownika iwona marek

Chcialabym wam przedstawic ta

Chcialabym wam przedstawic ta strone ...http://shop.selfhealing.nl/contents/de/d13.html
Te krople powinien kazdy w domu miec.Mam je i uzywam gdy sa potrzebne.
Kiedy sie zranisz to jedna jedyna kropelka na rane nawet trudnogojaca sie rane wystarczy.W 15 minutach rana sie goi i znika.
Wiem ze sa drogie ale ja ma te buteleczke od dwoch lat i niezuzylam nawet polowy.
Powiadam wam to wspaniala mixtura od edgara caysa.Naprawde wart miec w domu.
Mozna tagze uzywac doustnie rozcienczone z woda.

Strony

Skomentuj