Na skutek gołoledzi drogi w Holandii zamieniły się w lodowiska

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Podczas zimy często dochodzi do tego, że na drogach pojawia się oblodzenie i nie ma w tym oczywiście nic dziwnego. Jednak gdy warstwa lodu skuła większość dróg w Holandii, okazało się, że mieszkańcy zamiast biadolić nad tym jak jest niebezpiecznie znaleźli zdumiewające zastosowanie dla takiej aury.

 

Gołoledź oznacza zwykle horror na drogach i podobnie było i tym razem, zwłaszcza, że lód pokrył niemal całe terytorium Holandii, ale w tym słynącym z tradycji łyżwiarskich kraju od razu znaleziono zastosowanie dla ekstremum pogodowego.

 

Na czarne, ale pokryte warstwą lodu drogi, zaczęli wychodzić wyekwipowani w łyżwy ludzie, którzy jeździli po nich jak po lodowisku. Wielu Holendrów przyznawało, że była to nieoczekiwana frajda, a na dodatek doskonały sposób na poruszanie się po niebezpiecznych bez takiego ekwipunku drogach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

____________________________________________________

"Rym cym cym z dupy dym"     F. Kiepski

Portret użytkownika Cezar

Najpierw zadajmy pytanie

Najpierw zadajmy pytanie gdzie w holandi mieszkasz,w ktorym landzie jestes,na polnocy blisko moza polnocnego to moze sie takie lodowisko zrobic. Za dobrych czasow jak pracowalem w holandii i bylem kolo venlo to nawet i potrafil spasc snieg i bylo nieraz z rana okolo minus 10,ale to bylo jeszcze przed zydowskim ociepleniem klimatu.

"Tam gdzie pojawi się żyd, tam jest odwieczny konflikt interesów"

Portret użytkownika Barbara

Ta informacja jest po to, byś

Ta informacja jest po to, byś przestał narzekac. Abyś w tym, na co nie masz wpływu zobaczył coś pozytywnego. Gololedz? Super. Można założyć łyżwy i poszalec. Dla mnie frajda. Nie umiesz jeździć na lyzwacb? Naucz sie. Jasne, że dla niektórych nie jest to latwe. Wykorzystasz z kilka dni, tygodni albo następnej zjmy. Zdrowo, przyjemnie. Nie narzekaj. Jutro zaświeci słońce i rozpuści lod. A dziś korzystaj ze wspaniałej zabawy. Powodzenia

Portret użytkownika Mrtehace

Mam 22 lata i od 4 lat

Mam 22 lata i od 4 lat pracuje. Zarobilem na rolki za 169 zl i buty zimowe za 279 zl. Chodze w nich czwarta zimę. Mam nadzieje ze nie rozleca się w tym roku i uzbieram do grudnia na pare łyzw.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj