Na skutek gołoledzi drogi w Holandii zamieniły się w lodowiska

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Podczas zimy często dochodzi do tego, że na drogach pojawia się oblodzenie i nie ma w tym oczywiście nic dziwnego. Jednak gdy warstwa lodu skuła większość dróg w Holandii, okazało się, że mieszkańcy zamiast biadolić nad tym jak jest niebezpiecznie znaleźli zdumiewające zastosowanie dla takiej aury.

 

Gołoledź oznacza zwykle horror na drogach i podobnie było i tym razem, zwłaszcza, że lód pokrył niemal całe terytorium Holandii, ale w tym słynącym z tradycji łyżwiarskich kraju od razu znaleziono zastosowanie dla ekstremum pogodowego.

 

Na czarne, ale pokryte warstwą lodu drogi, zaczęli wychodzić wyekwipowani w łyżwy ludzie, którzy jeździli po nich jak po lodowisku. Wielu Holendrów przyznawało, że była to nieoczekiwana frajda, a na dodatek doskonały sposób na poruszanie się po niebezpiecznych bez takiego ekwipunku drogach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

____________________________________________________

"Rym cym cym z dupy dym"     F. Kiepski

Portret użytkownika Cezar

Najpierw zadajmy pytanie

Najpierw zadajmy pytanie gdzie w holandi mieszkasz,w ktorym landzie jestes,na polnocy blisko moza polnocnego to moze sie takie lodowisko zrobic. Za dobrych czasow jak pracowalem w holandii i bylem kolo venlo to nawet i potrafil spasc snieg i bylo nieraz z rana okolo minus 10,ale to bylo jeszcze przed zydowskim ociepleniem klimatu.

Portret użytkownika Barbara

Ta informacja jest po to, byś

Ta informacja jest po to, byś przestał narzekac. Abyś w tym, na co nie masz wpływu zobaczył coś pozytywnego. Gololedz? Super. Można założyć łyżwy i poszalec. Dla mnie frajda. Nie umiesz jeździć na lyzwacb? Naucz sie. Jasne, że dla niektórych nie jest to latwe. Wykorzystasz z kilka dni, tygodni albo następnej zjmy. Zdrowo, przyjemnie. Nie narzekaj. Jutro zaświeci słońce i rozpuści lod. A dziś korzystaj ze wspaniałej zabawy. Powodzenia

Portret użytkownika Mrtehace

Mam 22 lata i od 4 lat

Mam 22 lata i od 4 lat pracuje. Zarobilem na rolki za 169 zl i buty zimowe za 279 zl. Chodze w nich czwarta zimę. Mam nadzieje ze nie rozleca się w tym roku i uzbieram do grudnia na pare łyzw.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj