Kolejna fala smug chemicznych nad Polską

Kategorie: 

W dniu dzisiejszym nasza redakcja została wręcz zasypana informacjami o pojawiających się nad Polską smugach pokrywających niebo regularnym wzorem siatki. Doniesienia są praktycznie z całego terytorium naszego kraju.

 

Jeden z internautów (jokenss) wykonał serię zdjęć i zagregował go do postaci krótkiego filmu. Widać na nim wyraźnie przemieszczające się nad Polską formacje smug w kształcie gigantycznej szachownicy.

Widok z Redakcji ZnZ we Wrocławiu - 17.11.2011

Czy jest to efekt zmieniających się warunków wilgotności w wyższych partiach atmosfery? A może jest to kolejny dowód na prowadzony w utajnieniu projekt geoinżynieryjny? Niestety nie pozostaje nam nic innego jak tylko obserwować te zjawiska licząc na to, że siatka smug jest tylko dyskomfortem wizualnym a nie wolno sączoną trucizną.

Widok z Redakcji ZnZ we Wrocławiu - 17.11.2011

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika julian

Jestem gościem na tej

Jestem gościem na tej planecie,z moimi ziomkami zmieniaymy atmosferę przed kolonizacją ziemi. robimy to od kilkunastu lat,dzieki waszym sprzedajnym politykom,kłamliwym mediom i spółkom lotniczym.trzeba ratować waszą planete przed zniszczeniem ,przed wami samymi.Nawet w tak prostej sprawie jak opryski chemiczne nie macie jednego zdania.bedziemy wam srać na głowę ,aż was wytrujemy,krok po kroczku wprowadzamy plan,nie bedziecie mieli nic nie skażonego,aluminium i bar jest juz wszedzie w wodzie powietrzu w w jedzeniu w waszych ciałach. szczególne podzieki dla kolegi SPOTTERA ,ten koleś wyśmiewa i krytykuje wasze spostrzeżenia na wszystkich polskich forach o temacie chemitrails np. Janusz Zzagórski Astromaria itp,straszy wyszydza, odpisuje sam sobie pod kilkoma nickami .od roku sledze spotter twoje wypowiedzi jesteś niezmordowany ty sprzedajny psie.

Portret użytkownika lija

 na wrszawa raz w tygodniu

 na wrszawa raz w tygodniu jest sloneczne niebiesie niebo a reszta dni chmury..wiec nie widac opryskow..aledzis sie przejasnilo po poludniem i smugi od razu wida cszerokei dlugie..a chmury ponizej sazre i wygldaly dosyc dziwnie...jak na to zeby mialy byc naturalne...i obserwuje to od pocad miesiaca..w kolko..nie am przewr chyba wtym pryskaniu 

Portret użytkownika spotter

Proponuję Ci powrót do

Proponuję Ci powrót do szkoły, bo można sobie język połamać czytając twoje wypociny....  Co ciekawe, to już nie jest pierwszy taki przypadek gdy "zwplennicy chmtrails" mają poważne problemy z poprwnym władaniem polszczyzny...  Często czytając blogi i fora o chemtrails można napotkać na katastrofalny język Polski.

Portret użytkownika seba

Nikt prawdy się nie dowie ;)

Nikt prawdy się nie dowie Wink Dla mnie to i tak eksperymenty, czy to chcą nas wytłuc, czy nas chronić. Czy to ekperymentują z atmosferą, czy ją badają, czy chcą taką utworzyć na innej planecie i w tym celu testy robione są na ziemi? Puste spekulacje, temat rzeka, ale poglądy ludzi to obserwujących są słuszne i jakby nie patrzeć łączą się w całość. Swoją drogą wybiegając tak naprawdę w niedaleką przyszłość, kiedyś braknie tutaj miejsca dla wszystkich, a Ziemia będzie bardzo zniszczona przez eksperymenty i prowadzone nauki, człowiek musi dużo napsuć zanim się nauczy, już taka natura nasza Smile Miejmy nadzieje że w tych czynach leżą dobre intencje człowieka Smile Pozdrawiam Administrację oraz wszystki Forumowiczów ZnZ.

Portret użytkownika Trzylwywtarczy

Osobiście nie mam jak

Osobiście nie mam jak udowodnić ani wiedzy ani kompetencji własnych.Więc nie będę się znów powtarzał że od strony technicznej , fizycznej to słabo z tym rozpylaniem by było. Tutaj pewne źródło opisujące ,,trujące” smugi z nieco innej perspektywy, nic nadzwyczajnego ale zawsze jakieś dodatkowe spojrzenie na sprawę:http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=5053 PS.Można przypuszczać różne rzeczy, ale warto było by odnośnie tego tematu uporządkować wiadomości i za każdym razem gdy się go podejmuje, wypunktować to co można na 100% wykluczyć .... bo w przeciwnym razie to jest bezsensowne bicie piany mające na celu jedynie podtrzymywanie ruchu na forum :D  

,,Trzy lwy w tarczy dwa srają jeden warczy"

Portret użytkownika pepe pan dziobak

hehe - ci piloci to

hehe - ci piloci to podstawieni agencji, Fundacja Nautilus jest opłacana przez NWO, a Ty to oczywiście sługus NWO. któremu płacą 100 zł albo obiecali odtrutkę za opublikowanie takiej kłamliwej strony ;-)Pozdrawiam rozsądnych, a nierozsądnym życzę powrotu do zdrowia!

Portret użytkownika spotter

Powiem ci więcej, jesteśmy

Powiem ci więcej, jesteśmy agentami którym płacą grubde tysiące PLN. Za 100 zeta to nawet bym nie pierdnął. Chłopie, kurwa mi osobiście płacą 20 tys. PLN miesięcznie żeby takich pajaców robić w bambucho ! Jak nam podskoczysz to naślemy na ciebie grupkę agentów, wpadną ci na kwadrat i zrobią takie przemeblowanie że heja ! Mówię ci, nie wychylaj się... buhahahahahahahahahahahaha O kurwa ale mam ubaw z tej głupoty ludzkiej ! O FUCK !!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem