Aspartam zmienił nazwę na taką, która kojarzy się z naturalnym słodzikiem

Kategorie: 

Sztuczne słodziki zwłaszcza Aspartam posiadają złą reputację głównie przez badania pokazujące, że powodują raka. Prawdopodobnie z tego powodu korporacja Ajinomoto, największy na świecie producent Aspartamu ponad rok temu zmieniła jego nazwę na lepiej brzmiącą AminoSweet.

 

Pomimo zbieranych latami dowodów wskazujących na to, że Aspartam jest niebezpieczną toksyną pozostaje on w użyciu w wielu produktach na całym świecie. Zyskuje nawet nowe zastosowania mimo przypadków pokazujących neurologiczne uszkodzenia mózgu, guzy rakowe, zaburzenia endokrynologiczne i inne przypadłości.

 

Większość konsumentów jest zupełnie nieświadomych tego, że Aspartam został wynaleziony, jako medykament, ale ze względu na swoją słodkość został przetransformowany w dodatek do jedzenia. Teraz ten surowiec jest przemianowany na lepiej brzmiącą nazwę AminoSweet. Czasami w pożywieniu określany bywa również kodem E951.

 

Źródło: http://www.naturalnews.com/028151_aspartame_sweeteners.html

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika jasiek

Hahaha! Przytocz jedno

Hahaha! Przytocz jedno dodatkowe badanie, poza ostatnim - włoskim, które udowadnia szkodliwość aspartamu, dziecko! Dopiero pierwsze badanie poszło teraz do WHO, które jest w miarę wiarygodne w kwestii szkodliwości aspartamu - wszystkie poprzednie to ogłupianie przez media:DGówniany artykuł niewiarygodnego laika:)

Portret użytkownika Anajka

Zajmowałam się aspartamem w

Zajmowałam się aspartamem w 1997roku (!) Pracowałam wtedy w big farmie. Już wtedy dysponowaliśmy badaniami dokumentujacymi powstawanie guzów mózgu na skutek zwiększonego spożycia...napojów gazowanych słodzonych tą substancją.
Twoja wiedza jest żadna, ale krzyczysz głośno. A pewnie w tamtych czasach zaczynałeś podstawówkę. Więcej pokory i otwartego umysłu życzę.

Portret użytkownika gwizdnywendrowca

W Polsce często używa się

W Polsce często używa się nazwy zamiast Aspartam  E951  nazwę substancja słodząca  to  samo świństwo. Tą truciznę dodaje się do 65% produktów spożywczych 5 lat temu zajmowałem się aspatamem  te procenty z roku na rok się zwiększają ,czyli list szkodliwych produktów spożywczych rośnie . Dla przykładu nawet do śledzi przetworzonych na różne sposoby czy to marynowane czy po grecku czy w zalewach mają w sobie to świństwo ale gama produktów jest obszerna , czytajcie co kupujecie bo inaczej dokładacie sobie nie świadomie gwóźdź do trumny. Podstawą zdrowego życia jest zdrowa żywność z upraw ekologicznych. Radzę też zainteresować się RANDAPEM i jego karencją bo rolnicy w Polsce leją to pod uprawy bez opamiętania wolna amerykanka nikt w praktyce nad Tym nie ma kontroli. Jeżeli kogoś interesuje w tych zwariowanych czasach  znieczulicy i wyzysku uprawa roślin jadalnych na bio-polimerach  to służę pomocą. Bez oprysków chemicznych nawozów tylko na naturalnych pierwiastkach. Jak raz spróbujesz takich płodów nigdy nie sięgniesz po inne.ARTUR5 jeden wymienił AU-100 ale bardzo drogi ja opracowałem własny sposób przeniknięcia złota do wody fizjplogiczej i owiele tańszy.W duchu z wami życzliwe istotki Boże jestem.

Rozpoznaj znaki, jakie pozostawiłeś sobie schodząc na ziemię, a zrozumiesz swój sens istnienia i egzystencję na ziemi, oraz ujrzysz i zrozumiesz zamysł Boży

Portret użytkownika XyrfaX

Gdyby więcej ludzi miało

Gdyby więcej ludzi miało Twoją wiedzę, takie strony jak ta nie była by potrzebna Smile Gratuluje. Sam osobiscie wcinam złoto i krzem, w postaci suplementu Ki, jem regularnie od 2 sezonów, ale nie ukrywam tanie to nie jest, jestem ciekaw coś Ty wykombinował z tym złotem Smile ? Chętnie zrobię jakieś zamówienie u Ciebie. Pozdrawiam Serdecznie w Świetle i Miłości.

Portret użytkownika gwizdnywendrowca

Wyślij mi pusty list a pomogę

Wyślij mi pusty list a pomogę tylko i wyłącznie altruistycznie czyli za darmo nie interesuje mnie ziemska mamona. Rozpoznałem znaki swoje które pozostawiłem jako furtkę schodząc na ziemie jeżeli nie skorzystam z tych furtek i znaków za życia drugiej szansy już nie mam jak i wszyscy na ziemi co żyją w tym czasie przemian i transformacji. Mnie interesuje obecnie ziemia bo ją kocham jestem z nią bardzo mocno związany nie mam ochoty już doświadczać na innych planetach. Oni te etapy co my zaczynamy przechodzić mają już za sobą.  A ja chcę to odczuwać widzieć i doświadczać. Bo taki sobie założyłem plan schodząc na perełkę.( [email protected] ) Pozdrawiam duchem przemian i doświadczeń energetycznych  które zachodzą we wszystkich ,ale Ne wszyscy na to się otwierają.

Rozpoznaj znaki, jakie pozostawiłeś sobie schodząc na ziemię, a zrozumiesz swój sens istnienia i egzystencję na ziemi, oraz ujrzysz i zrozumiesz zamysł Boży

Portret użytkownika gość

Do słodzenia polecam Xylitol,

Do słodzenia polecam Xylitol, już tu wymieniony. Co to jest? Dla niewtajemniczonych to jest  sok brzozowy doprowadzony do formy krystalicznej. Bardzo słodki, co więcej mogą go stosować diabetycy jest pomocny w zwalczaniu próchnicy zebów. W smaku bardzo przypomina cukier, jest równie słodki i działa lekko odswieżająco i chłodząco w jamie ustnej. Można słodzić herbaty, używać do wypieku ciast [wysoki koszt ok 60-80 PLN za 1 kg :(].Zacząłem stosować od niedawna, kolega który używa od dawna twierdzi, że  psuje smak kawy - nie mogę tego potwierdzić ponieważ kawy niesłodzę. Z pewnościa jest to najlepsza i najzdrowsza alternatywa dla cukru białego i trzcinowego.

Portret użytkownika kana

plus jest to sok brzozowy

plus jest to sok brzozowy produkowany glownie z kukurydzy takze nazwa mylaca na wstepie. dodatkowo nie powoduje prochnicy i ulatwia wchlanianie np wapnia, wiec jest polecany dla ludzi z osteoporoza, ale tak jak juz wspomniano - z umiarem plus potrzebny jest proces adaptacji dla organizmu, nalezy zaczac go przyjmowac stopniowo

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ