"Uchodźcy" masowo przemycają do Niemiec broń, narkotyki i dzieci

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Szokujące doniesienia wskazują, że fali imigrantów wcale nie możemy nazywać ludźmi którzy uciekają przed konfliktami zbrojnymi z Bliskiego Wschodu, ale właśnie wybierają się na wojnę. Mamy po prostu do czynienia z regularną inwazją muzułmanów, którzy przemycają do Niemiec, a być może nawet do całej Europy broń, narkotyki oraz nieswoje dzieci.

 

Udo Ulfkotte powiedział dla Epoch Times, że rozmawiał z czeskimi, niemieckimi, austriackimi i słoweńskimi służbami bezpieczeństwa, politykami oraz świadkami którzy potwierdzają iż "uchodźcy" przemycają broń oraz narkotyki. Jednocześnie nikt nawet nie odważa się by skontrolować i przeszukać "imigrantów", gdyż może się to wiązać z trudnymi do przewidzenia konsekwencjami (oskarżenie o rasizm, prowokacja itd.). Niemieckie służby szacują, że w przeciągu ostatnich miesięcy do kraju przemycono nawet milion sztuk broni.

 

Składy z bronią udało się również znaleźć w noclegowniach, gdzie przebywali "imigranci". W większości należała ona do osób, które po prostu zniknęły i prawdopodobnie opuściły Niemcy. Strach pomyśleć do czego przygotowują się przyjezdni, którzy mają pełne poparcie władz i polityków UE.

 

Media często pokazują zdjęcia "uchodźców" z dziećmi. Okazuje się, że te dzieci najwyraźniej nie należą do nich i również są przemycane, najprawdopodobniej w celu ich późniejszego wykorzystania seksualnego. Służby otrzymały te informacje od samych dzieci które zostały porzucone, a gdy zostały przesłuchane odpowiedziały, że podróżują z ludźmi których nawet nie znają.

 

"Uchodźcy" traktują je przedmiotowo i wykorzystują je do przekroczenia granicy a gdy nie są już im potrzebne lub gdy zachorują, są po prostu porzucane. Nie wiadomo nawet skąd pochodzą te dzieci. Przeprowadzenie otwartego śledztwa w tej sprawie będzie niezwykle trudne gdyż panuje totalna cisza medialna. Wiemy jednak, że kryzys imigracyjny jest w rzeczywistości inwazją na nasz kontynent a armia muzułmanów, określana w mediach jako "fala imigrantów", najwyraźniej przygotowuje się do wojny.

 

 

Źródło: http://www.epochtimes.de/politik/europa/unterdrueckte-wahrheit-fluechtlingsstroeme-waffen-und-kinderhandel-a1283953.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu

loading...


Komentarze

Portret użytkownika taght

To nie są fakty to jest

To nie są fakty to jest zwykła paranoja, wiekszość ludzi na tym portalu od 2008 roku żyje w wiecznym przekonaniu że to już koniec już tuż tuż i lata lecą dalej nic się nie dzieje, a oni dalej swoje, terroryści, końce świata wojna atmowa fukushima apokalipsa i tak w kółko macieju a jak jak żyłem tak żyje i jest raz lepiej raz gorzej czyli co? czyli nic.

Portret użytkownika <M>

Ja też traktowałem te

Ja też traktowałem te wszystkie informacje o "koncach swiata" w stylu wybuchach na Sloncu czy uderzeń meteorytow z przyslowiowym "przymruzeniem oka", lecz to jest cholernie realne - nie takie imperia jak UE upadały wlasnie nie broniąc swoich granic... To jest MASA ludzka... i ta MASA jest zagozeniem... Przybyszow z obcej nam kultury... 

Portret użytkownika tak jasne

typowe lewackie Paplanie !

typowe lewackie Paplanie ! mojemu znajomemu urodziło się dziecko pogratulował bym mu ale ? Pierwsze słowa to takie - moje dziecko bedzie walczyło z Prawicą , Pisem , itp - a ten pan to kiedyś zwolennik PO a dziś Nowoczesnej Tego Rumuna Ptetru - wiec jest problem - jaki wychwycił ten Brevick na Utoya - iż dzieci mają mieć swój wybór jak żyć a nie Prać im umysły LEWACKIM GÓWNEM !

Portret użytkownika black

Już wklejałem newsy na czacie

Już wklejałem newsy na czacie na temat poruszony w artykule.Uważam ,że takie wiadomości powinny byc nagłaśniane by można było sie dowiedzieć czym tak naprawdę jest ten exodus.Polecam również Opinie prof.Wolniewicza na ten temat.Nie możemy siedzieć cicho i przyglądać się jak na naszych oczach zmieniają Europę w śmietnik świata.

Portret użytkownika Akamai

Nie wiem co o tym sądzić.W

Nie wiem co o tym sądzić.W necie roi się od dezinformacji.Ktoś chce zasiać w naszych sercach strach.To pewne.Udo Ulfkotte 25 lat wiernie służył siłom zła i nagle się nawrócił,ryzykując życie swoje i swojej rodziny? Ludzie się tak łatwo nie zmieniają. Jak ktoś był sprzedajną gnidą przez tyle lat to raczej się nie zmieni. Ale trudno też zaprzeczyć faktom.Zalew Europy masą młodych i silnych muzułmanów w wieku poborowym trwa.Z dostępem do broni też chyba nie mają problemu,bo dary płyną z wielu państw, a w skrzyniach z darami czasem broń i amunicja.Zamieszki w Niemczech przybierają na sile.Ludzie mają już dosyć uchodźców.A każdy Imam powie,że ich celem jest wprowadzenie Islamu na całym świecie.Więc nie wygląda to dobrze.Teraz mamy spokój,ale na wiosnę szlak przerzutowy ma prowadzić przez Polskę.Pamiętajmy, że jesteśmy najczystszym etnicznie krajem w Europie.I komuś się to bardzo nie podoba.Nie dajmy się więc sprowokować.I z całej mocy popierajmy wszystkie siły przeciwne przyjmowaniu emigrantów.Niech Bóg ma nas w swojej opiece.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj