Komisja Europejska może zawiesić Węgry w prawach kraju członkowskiego UE?

Kategorie: 

Źródło: Facebook

W mediach gruchnęła "łamiąca wiadomość". Komisja Europejska zezwoliła na specjalną inicjatywę obywatelską, której celem jest rozpoczęcie postępowania, które może doprowadzić do zawieszenia Węgier w prawach państwa członkowskiego Unii Europejskiej. Taka sankcja skutkowałaby pozbawieniem prawa głosu w Radzie UE.

 

Aby akcja się udała konieczne jest zebranie miliona podpisów obywateli UE w przynajmniej 7 krajach Unii. Przyczyna tej dziwacznej akcji jest ostatnia twarda postawa Węgier w sprawie polityki migracyjnej, która bardzo się nie podoba popełniającej spektakularne samobójstwo liberalnej, lewackiej Europie.

 

Zabawne jest to, że ta sama UE, która tak bardzo krytykuje rzekomo strasznego prawicowca Viktora Orbana, uzgodniła na ostatnim szczycie właściwie powielenie polityki migracyjnej Węgier na całą Unię Europejską. Zastosowane przez Węgrów środki polegające na zamknięciu granic i zaostrzeniu przepisów, sprawdziły się, ale to nie przeszkadza eurokratom w krytykowaniu węgierskiego przywódcy.

Warto też zadać sobie pytanie czy wyjście ze struktur UE byłoby rzeczywiście czymś tak strasznym jak malują to propagandowe media. Jak wyliczyli redaktorzy z portalu Piens.pl, statystyczny Polak w latach 2007-13 wydał średnio 1606 zł rocznie tylko po to, aby otrzymać 1368 zł tak zwanych "środków unijnych". Matematyka jest jednak nieubłagana i widać, że po zsumowaniu wszystkich kosztów odzyskania tych wpłaconych w formie składki pieniędzy jesteśmy na takiej operacji średnio 238 zł stratni rocznie.

 

Mimo to mało kto w ogóle rozumie, że jest to szwindel obliczony głównie na oddziaływanie propagandowe. I tak bardzo niewiele osób rozumie skomplikowane zależności finansowe potrzebne do pozyskania tych rzekomo darmowych funduszy, więc bez problemu można oblepiać wszystko niebieskim znaczkiem z gwiazdami i ciemny lud wierzy, że ktoś coś im dał, a fakt, że powstał też wielki dług, który trzeba spłacić jest zupełnie nieistotny.

Zapewne podobnie wygląda bilans funduszy pozyskanych przez Węgry więc groźby lewaków z UE brzmią nieco groteskowo. Może nawet lepiej byłoby stać się w obecnej sytuacji unijną awangardą i widać już, że między Węgrami a Polską stawia się coraz częściej znak równości jeśli chodzi podejście do polityki i neokolonializmu.

 

W ostatnich miesiącach władcy UE pokazali wielokrotnie swoje odrażające oblicze. Pojawiły się groźby względem niepokornych krajów i przedmiot niezgody, którym jest polityka przyjmowania jak leci, tłumu "poborowych ISIS" zwanych nieco na wyrost uchodźcami. Warto w tym momencie przypomnieć, że to właśnie z powodu kryzysu migracyjnego Unia Europejska może upaść jak Imperium Rzymskie. W tych okolicznościach zawieszenie w prawach członka UE Węgier może być nie tyle sankcją, co wybawieniem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

idiota...i w dodatku

idiota...i w dodatku masochista...:))
Samotny idiota, który nie ma się do kogo odezwać, bo wszyscy go odrzucili i jedyne gdzie może się wyżyć w swoim zaślepieniu pijanego alkocholika-idioty to tolerancyjne ZnZ...

Portret użytkownika inzynier magister

Cała unia masońsko

Cała unia masońsko nadzorowanej władzy jest strasznie oszukańcza. Na każdym kroku kłamią i tworzą prawo specjalnie skomplikowane by potem oszukiwać i robić tak by wyszło na korzyść masońskiej garstki.
Unia Europejska dziełem masonerii 2/2 dr Stanisław Krajski ważny film !
https://www.youtube.com/watch?v=PcTZ_7j2RKQ
Wystarczy popatrzeć na starszych panów którzy twierdzą że mają jakiś mandat władzy unijnej, że są oddzieleni od rzeczywistości ludzi normalnych, a dodatkowo pokazują co chwila ich magiczne znaki którymi dają sygnały innym agentom NWO, ta mafijan szajka chce wprowadzić do innych zdrowych państw terorystów oraz islamistów by rozwalić kraje narodowe, a w to miejsce chcą budować zboczeńskie systemy anty ludzkie co to mają niszczyć chrześcijaństwo i doprowadzić do upadku całą cywilizację chrześcijańską !

W Polsce jest podobnie garstka starszych tajnych agentów przebranych za członków Trybunału NWO chce tak majstrować przy prawie żeby PiS i Kukiz nic nie mogli zrobić, żeby wyszło że jest zastój i do niczego się rząd nie nadaje, a potem społeczeństwo się zdenerwuje i powie że to łajzy. Tą bandę co to niszczy Polskę i zabiera nam nadzieję trzeba szybko usunąć od władzy a w ich miejsce powołać Polaków chcących  dobra do rodaków, by odbudować kraj w ruinie ! Szajka masonów chce zabrać Polakom dusze i tak zaczarować żeby ogłupiały Naród wyjeżdżał na przymusowe roboty do unii kołchozników co już zwariowali od masońskich pederastów na wysokich stołkach.
dr Stanisław Krajski - Współczesne postacie satanizmu
https://www.youtube.com/watch?v=Uq8GHS4d3bo

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

100% poparcia Maximus !!

100% poparcia Maximus !! Zbudowane przez lewaków “państwo sędziowskie” pokazuje pazurki, gdy zagrożono układowi. Nie ogląda się na prawne wartości lecz chce nakazami rządzic Sejmem, Prezydentem, a nawet manipulowac opinią społeczną. Śmieszno i straszno !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj