Rosyjska nowa torpeda nuklearna może wywoływać fale tsunami niszczące przybrzeżne miasta

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rosjanie poinformowali przypadkiem (a może celowo), że pracują nad nową bronią, która będzie w stanie niszczyć przybrzeżne miasta za pomocą generowanych sztucznie wielkich fal tsunami. Zdolne do tego mają być miniaturowe torpedy z napędem, które są w stanie przedostać się niezauważone przez systemy ochrony krajów takich jak USA.

 

Nowa broń będzie zawierać głowicę nuklearną o dużej mocy, która eksplodując wytworzy ogromne fale tsunami, które zniszczą wszelką infrastrukturę na wybrzeżu, dodatkowo wywołując jego skażenie radioaktywne. Analitycy wojskowi twierdzą, że wizja takich ataków jest niepokojąca, ponieważ wykrycie torped zdolnych do wytworzenia tsunami będzie bardzo trudne.

 

Okoliczności w jakich świat dowiedział się o budowie nuklearnej torpedy są bardzo dziwne. Tajny plan został ujawniony, rzekomo przypadkiem, przez rosyjską państwową telewizję. Pokazano nawet zbliżenie przedstawiające prezydenta Putina przeglądającego tajne dokumenty z opisem “Oceaniczny System Wielozadaniowy: Status-6”. Doprawdy trudno uwierzyć, że informacja ta dotarła do światowej opinii publicznej przypadkiem. Bardziej prawdopodobnie wydaje się, że należy to odbierać jako ostrzeżenie.

 

Tego typu torpeda, uzbrojona w głowicę o sile 100 megaton TNT może wyprodukować fale tsunami o wysokości nawet 500 metrów, które mogą wniknąć setki kilometrów w głąb terytorium wroga. Amerykanie zwracają uwagę, że aż 39% mieszkańców ich kraju żyje w społecznościach w okolicy wybrzeża, dlatego kilka takich ataków indukowanego tsunami, może doprowadzić do unicestwienia dużej części populacji Stanów Zjednoczonych.

 

Nowa rosyjska broń ma za zadanie ominięcie wszelkich dostępnych obecnie sposobów przeciwdziałania atakom rakietowym takim jak radarowe systemy wspomagające kierowanie antyrakiet. Poza tym dochodzi element zaskoczenia, bo jakkolwiek lecące rakiety można śledzić i jakoś im przeciwdziałać, to z ukrywającymi się w głębinach torpedami nie będzie już tak łatwo, a ich ewentualna detonacja wywoła potężne zniszczenia infrastruktury, cywilnej i wojskowej, a na dodatek doprowadzi do poważnego skażenia radioaktywnego, co wyłączy te obszary z możliwości szybkiej odbudowy i reindustrializacji.

 

Jako ciekawostkę można dodać, że istnieje całkiem duży krąg osób wierzących w teorię spiskową wedle której słynne trzęsienie ziemi Tohoku z 11 marca 2011 roku też było wywołane sztucznie przez broń podobną do tej, której istnienie nieopatrznie potwierdziła Rosja. Nawet jeśli w tym przypadku nie było to wywołane sztucznie, to przynajmniej daje pojęcie o tym z czym można się liczyć na wypadek użycia tej technologii do siania zniszczenia.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

"Rosjanie poinformowali

"Rosjanie poinformowali przypadkiem (a może celowo), że pracują nad nową bronią, która będzie w stanie niszczyć przybrzeżne miasta za pomocą generowanych sztucznie wielkich fal tsunami. "

- nie liczyłbym na to IŻ DOPIERO PRACUJĄ...... ten sposób zabijania rozwijany jest od dziesięcioleci.....

I nie tylko uSSa ma zdecydowanie nadmorską populację. Inne nazistowskie/ żydowskie bambostany także. To "ujawnienie" było ostrzeżeniem bo trudno sobie wyobrazić "próbę" takiej broni i to bez ofiar. Zwłaszcza iż fale tsunami wystąpiłyby na wszelkich okalających morze/ ocean brzegach.

Portret użytkownika Zenek :)

" Putin bombarduje „linie”

" Putin bombarduje „linie” cystern z ropą, która wymieniana jest na uzbrojenie dla terrorystów. Syjonaziści w zamian bombardują linie elektryczne na Krymie!

„Stan nadzwyczajny na Krymie. Bez prądu zostało 1 milion 800 tysięcy mieszkańców Krymu. Przerwa w dostawach to skutek wysadzenia linii przesyłowych na terytorium Ukrainy w obwodzie chersońskim.” "

>> Odpowiedz
" Najciekawsze jest to, że Broń przeciwlotnicza i przeciwpancerna używana przez kozojebców z I$$IL została wyeksportowana via Ukraina przez firmę żydowską w Polin. Mówię żydowską bo zarejestrowało ją 3 żydów, jeden z Polin i dwóch z Ukrainy.

Nie muszę przypominać, że Rosjanie są wściekli za zestrzelenie pasażerskiego liniowca z Odessy co uwidaczniają nam poprzez operację „odpłata”. Ukraina już ma pełne gacie, a z Polin na razie nic nie słychać."

O tych "rakietach" było głośno przy ich "złomowaniu", takim całkowicie UDAWANYM BEZ POZBAWIENIA ICH ZDOLNOŚCI BOJOWYCH a pochodzą one ze stanu Polinowskich Wysługiwaczy (w skrócie WP) żydonazistowskiemu reżimowi iSSraelskiemu (patrz ich "ćwiczenia" w WYPĘDZANIU AUTOCHTONÓW). Tak więc się nie zdziwcie jak coś jeszcze "zezłomowanego" wypłynie w posiadaniu czy to żydobanderowskiej czy ISILowej wersji żydowskich terrorystów, możliwe iż i ich "globtroterowej" wersji (natowska ksywa "uchodźcy z syrii) zasponsorowano semtex, sarin i inne kontenery z bronią do wywoływania celowych aktów żydowskiego terroru w całej Europie. Tak więc jak coś "wybuchnie w Polsce" to sztab - darczyńcy terrorystów jest przy pewnym placu we warsiafce. Tam wiecujcie poparcie w podzięce za swoich "rozerwanych" członków rodzin. Tam też można składać topole i inne wieńce.

Portret użytkownika sloma

Pomyslcie gdzyby ludzkosc

Pomyslcie gdzyby ludzkosc porzucila wojne to za 10 lat na ziemi mielibysmy wizje STAR TREKA
ale to dwie rzeczywistosci w tej prawdopodobnie ludzie byli na ksiezycu 50 lat temu? i to koniec.
Cos mnie sie wydaje ze rzeczywistosc nie jest taka jaka nam sie probuje przedstawic.
 

Portret użytkownika tom1410

Wygląda na to żę

Wygląda na to żę przepowiednia Ojca Klimuszki i ostrzeżenia Matki Boskiej o wojnie się sprawdzą. Ojciec Klimuszko mówił ponadto o rakietach spadających do morza i wywołujących ogromne fale które zniszcza Europę.
Nawracajcie się bo czas przyjścia Pana jest bliski!

Portret użytkownika LordOfTheBots

I dobrze. Za to co planują i

I dobrze.
Za to co planują i właśnie realizują należy im się tylko jedno → całkowite zmiecenie z powierzchni Ziemi.
To, co obserwujemy na Bliskim Wschodzie oraz Europie to też ich sprężynka. A cel jest banalnie prosty, choć nie dla wszystkich oczywisty. Poniżej pewien cytat, który powinien rzucić nieco światła:
„Naszym celem jest imigracja do Europy 1 500 000 Murzynow i Arabow rocznie w celu stworzenia w Europie jasnobrazowej rasy ludzi o przecietnym IQ 90, wystarczajaco inteligentnej zeby pracowac, ale zbyt glupiej, zeby cokolwiek zrozumiec” - Thomas P.M. Barnett (amerykański geostrateg militarny)
https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_P._M._Barnett

Portret użytkownika Xerxes

Żałosne, zamiast bawić się w

Żałosne, zamiast bawić się w tworzenie coraz to nowych narzędzi mordu powinni zająć się czymś dla zwykłych ludzi ... No ale czego spodziewać się po Rosji, oni wszystko co tworzyli było pod cele wojskowe, nigdy nic dla przeciętnych ludzi nie zrobili -.-.

Portret użytkownika U_P_Adlina

tak xerxes, ty byś chciał

tak xerxes, ty byś chciał żeby twoi żydo-usmańscy panowie nie mieli takich przeciwników jak Rosja czy Chiny tylko bezbronne narody które mogliby bezkarnie pacyfikować, a tu dupa panie xerxes. Żydo-usmańce muszą tolerować takich, którzy mogą zamienić ich grajdół w nuklearny popiół. I dzięki Bogu, że tak jest.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Xerxes

A czy to że nie popieram

A czy to że nie popieram Rosji musi oznaczać z automatu że popieram USA? NIE,  zrozum że jest jeszcze neutralność. Nie popieram ani Rosji ani USA bo to jednakowe bagno które zrobi wszystko dla włądzy.

Portret użytkownika Xerxes

Co ty bredzosz? Klaus to inny

Co ty bredzosz? Klaus to inny użytkownik ... Widzę że na tym portalu panuje jedyna poprawna linia myślenia czyt, kochaj Rosję nienawidź całej reszty ... Ludzie to że ktoś ie lubi Rosji nie oznacza że z automatu popiera USA, ogarnijcie się z tego zaślepienia miłością do Rosji. Ani USA ani Rosja nie są naszymi sojusznikami, jak mówi pewne powiedzenie Supermocarstwa nie szukają sojuszników a jedynie wasali.

Strony

Skomentuj