Dzięki nowej ustawie niemiecka policja będzie mogła wchodzić do domów aby ocenić, czy nadają się dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Niemcy przekraczają kolejne granice absurdu. Władze tego wielokulturowego państwa nie zezwalają na krytykowanie uchodźców, za co grożą poważne kary - w tym między innymi możliwość odebrania dzieci rodzinom. Teraz dowiadujemy się o specjalnym projekcie ustawy, który umożliwi policji wkroczenie do czyjegoś mieszkania w celu dokonania oceny, czy będzie on nadawał się dla uchodźców.

 

Może się wydawać, że informacja o tej ustawie jest nieprawdziwa. Nic bardziej mylnego - została ona już zaproponowana Kancelarii Senatu a w mediach panuje typowa dla takich sytuacji cisza. W przypadku gdyby projekt został zatwierdzony, policja otrzyma możliwość wkroczenia do czyjegoś mieszkania aby sprawdzić jego "przydatność" dla uchodźców.

 

Oznacza to nic innego jak to, że władze będą mogły odbierać mieszkania Niemcom i oddawać je w ręce imigrantów. Nie dość, że dostają wszelkie możliwe zapomogi, między innymi finansowe, to jeszcze otrzymają mieszkania kosztem właścicieli.

 

Oficjalnie projekt ustawy ma zwalczać bezdomność, ale skoro imigranci przejmą cudze mieszkanie, dokąd pójdą jego właściciele? A może zostaną oni zmuszeni przyjąć uchodźców do siebie do domu? Jest to wręcz niesamowite do czego posuwają się władze Niemiec aby pomóc przyjezdnym z Bliskiego Wschodu.

 

 

Źródło: http://www.bz-berlin.de/berlin/kolumne/plante-mueller-das-eindringen-in-privatwohnungen

Na podstawie: http://ndie.pl/projekt-ustawy-w-niemczech-policja-wkroczy-do-domu-aby-sprawdzic-przydatnosc-dla-uchodzcow/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika coligamenoVerati

Przydałaby się jakaś

Przydałaby się jakaś weryfikacja zamieszczonej tutaj informacji. Bo jeżeli nie jest prawdziwa to powiadam gówno po trzykroć daje tego typu posiew. Zakładając prawdziwość newsu..: Powie mi kto jak to jest, że w kraju, który stara się być najbardziej opiniotwórczy odnośnie uchodźców, których zaprasza do niego jego "głowa", podejmuje się najwięcej głupich decyzji nakręcających na nich opinię jego społeczności paradoksalnie radykalizując ją? Droga wydaje się być prosta... Sprowokowani obywatele sprowokują coś niebezpiecznego czego pozornie właśnie w ten sposób próbuje uniknąć rząd - bo innego powodu takich działań nie dostrzegam. Z dystansem odnosząc się do rzekomych planów NWO dochodzę powoli do wniosku, że klaruje nam się tutaj właśnie coś w ten deseń. Wielka radykalizacja społeczeństw

Jutro zmienię wszystko

Portret użytkownika 777

Mamy kolejne cztery lata po

Mamy kolejne cztery lata po ostatnich oszukanych wyborach w 2015 roku gdzie TAJNIACKO przepchnięto PSL ledwo ponad próg i Nowoczesnych bankstetów, a także zrobiono coś by przepchnąć z zawyżonym wynikiem PO ! Cztery lata pracy na wszystkich fronatach by przywrócić Polakom rozum i by zagłosowali za cztery lata w taki sposób byśmy mieli w sejmie i senacie 70 albo 80% POLAKOW mogących zmienić konstytucję, należy tak zabezpieczyć ordynacje wyborczą by nikt nigdy nie mógł już oszukać wyborów ! jakieś 3 albo 4 zabezpieczenia których nie będzie można przejść oszustom wyborczym plus możliwość sprawdzenia swojego oddanego głosu już po wyborach, tak byśmy mieli wgląd w swoje głosowanie !!! choć to będzie trudne to jest do wykonania ! Należy stopniowo upublicznić wszelkie afery PO-PSL i SLD na przestrzeni ostatnich 20 lat ! Pokazać jak wiele zagrabili majątku jak wielkie mają posiadłości i skąd wzięli na to pieniądze oraz ile wyprowadzili do rajów podatkowych, należy zrobić takie prawo prasowe by nie mogli karać za ujawnianie afer i przekrętów polityków ! To na dobry początek !!!

Portret użytkownika Medium

Ja w dzieciństwie miałam

Ja w dzieciństwie miałam kilka snów, które do dziś pamiętam.
Jeden z nich powtarzał się w czasie, gdy chorowałam na anginę.
Był to sen o trójce psów idących na tylnych łapach, po ludzku ubranych. Jeden z nich był pudlem, modna wtedy była ta rasa. Uciekałam przed nimi, kryłam się jakiejś bramie.
Drugi sen, późniejszy, to sen, gdzie na podwórku nocą lądują ufoludki, a później po drabinach próbują dostać się do ludzkich mieszkań.
Ten pasuje do Twego snu.
Był jeszcze sen o księżycu, który na moich oczach rozpłynął się na trzy świetliste obiekty tworzące trójkąt równoboczny.
 
 

Portret użytkownika keri

Mnie się śniła międzynarodowa

Mnie się śniła międzynarodowa konferencja naukowa dotycząca języków.
Na konferecji przywitałam się z prezydentem Putinem, rozmawiałam z Miedwiediewem.
W czasie konferencji jeden Rosjanin wyszedł na środek z tygrysem, który wykonywał jego polecenia. Potem wziął tygrysa na ramię i zaczął iść po ścianie, doszedł do sufitu, a sufity w tej sali konferencyjnej były wysokie.
 
Piękny sen, może oznaczać przywództwo Rosji w działaniach narodów, które dojdą do rzeczy obecnie wydających się niemożliwymi.
Być może ten Rosjanin z tygrysem, to też wyobrażenie prezydenta Putina, gdyż przecież to ten przywódca otrzymał jakiś czas temu w prezencie tygrysa.

Portret użytkownika UPAdlina

po prostu ku..wa trudno w to

po prostu ku..wa trudno w to uwierzyć! To brzmi jak jakaś bajka. Co tu się do pyty dzieje? Albo Niemcy obalą siłą makrele i jej pomagierów, albo niedługo będą dymani we wszystkie otwory przez muslimów i jeszcze będą im za to płacić w podzięce za ten zaszczyt

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj