Unia Europejska wykorzystuje terroryzm do przekształcenia się w superpaństwo

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
Ostatnie zamachy w Paryżu sprawiły, że Unia Europejska niespodziewanie "obudziła się". Niestety nie możemy tu powiedzieć, że nasi politycy są ślepi, gdyż wszystko to, co dzieje się w związku z napływem imigantów i terrorystów do Europy, zostało dokładnie zaplanowane. Teraz po prostu przyszedł czas na zrealizowanie pewnych planów.

 

Zagrożenie terrorystyczne sprawia, że ludzie zgodzą się na wszystko w obawie przed utratą życia swojego lub swoich bliskich. Jest to coś zupełnie normalnego - ludzie chcą żyć w spokoju, ale źli terroryści na to nie pozwalają. Niestety nasi rządzący sprytnie to wykorzystują i działają na prostej zasadzie - stwórzmy problem i wprowadźmy rozwiązanie.

 

Wielokulturowa Unia Europejska dosłownie przekształca się w superpaństwo, tzw. Stany Zjednoczone Europy. Terroryści z Państwa Islamskiego tylko ułatwiają zrealizowanie tego planu. Musi być przecież jakieś zagrożenie z zewnątrz aby wyjaśnić ciemnemu ludowi dlaczego zatwierdzenie nowych przepisów (ograniczeń) jest konieczne.

Unia Europejska planuje utworzyć jedną silną armię. Mieszkańcy naszego kontynentu zgodzą się na to, ponieważ musimy chronić się przed inwazją islamskich terrorystów. Dzięki tej armii będziemy mogli wzmocnić zewnętrzne granice UE. Układ z Schengen może ostatecznie upaść, ponieważ politycy zgodzili się także na wzmocnienie granic wewnętrznych oraz zaostrzenia kontroli dla wszystkich obywateli. Ewentualnie część krajów wchodzących w skład Schengen może zostać wykluczonych.

 

Skoro w Unii Europejskiej istnieje realne zagrożenie ze strony islamistów z ISIS, pojawiła się nawet propozycja utworzenia europejskiej agencji wywiadowczej. Stwierdzono, że współpraca pomiędzy wywiadem poszczególnych państw jest nieefektywna i należy stworzyć jedną agencję, która obejmowałaby całą UE.

 

Ostatnio coraz częściej mówi się także o konieczności ograniczenia dostępu do broni palnej. Unia Europejska, podobnie zresztą jak Stany Zjednoczone, chce zatem rozbroić społeczeństwo i pozbawić nas wszelkich praw. Kilka dni temu zatwierdzono już odpowiednie przepisy. Jest to oczywiście celowe - jak dobrze wiadomo, gdy broń jest legalna to każdy może wejść w jej posiadanie, lecz gdy dostęp do niej zostanie ograniczony, wtedy tylko terroryści będą mogli ją zdobyć. Jest to zresztą poprzedzone badaniami, że przestępcy mimo wszystko mogą zakupić broń palną na czarnym rynku.

Wszystko to składa się w niebezpieczną całość. Plany utworzenia superpaństwa o nazwie Stany Zjednoczone Europy nagle przyspieszyły. Politycy korzystają z tego, że społeczeństwo czuje się zastraszone przez terrorystów, których przecież sami wpuścili na nasz kontynent wraz z tzw. uchodźcami. Teraz zgrywają wielkich bohaterów i nagle postanawiają walczyć z zagrożeniem, które napływa do Europy nieprzerwanie od dłuższego czasu.

 

 

Źródła:

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-15-6110_en.htm

http://www.euractiv.com/sections/justice-home-affairs/verhofstadt-calls-creation-eu-intelligence-agency-319630

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/12008561/Schengen-at-risk-as-France-imposes-indefinite-border-controls.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika herold

O czym wy piszecie? Jaka

O czym wy piszecie? Jaka broń?! Psychtestów byście nie przeszli na kierowanie ciężarówką - czuby patentowane, a co dopiero na broń... Postrzelajcie sobie palcami albo z napletów. Dobrze, że istnieje internet i macie gdzie zamieszczać swoje urojeniowe wypociny, bo bez niego, pewnie odebralibyście sobie życie nie mogąc unieść jego ciężaru.

Portret użytkownika Zgadzamsie

Spokojnie oni wierzą we

Spokojnie oni wierzą we wszystko. Na tym portalu nie ma teorii spiskowej w która nie uwierzą. A jakby, któraś z teorii okazała się prawdziwa politycy by się przyznali itd to do niej by wymyślili jeszcze następna teorie. Ale się przynajmniej fajnie ich czyta fajnie poprawiają humor Smile

Portret użytkownika vito05

Kto sieje wiatr, zbiera

Kto sieje wiatr, zbiera burze. Kto mieczem wojuje od miecza ginie...itd Wiele takich Madrosci było od wieków przekazywanych ludzkości. Prawo karmy w buddyzmie. Słowa Jezusa : co posiejecie zbierać będziecie. A co ludzkość na to ? Ano nic, dalej pedzi na oślep w walce szczurów mysląc,że o to w zyciu chodzi i nie zważając na te prawa. Nic sie nie dzieje bez przyczyny, a każdy skutek tą przyczynę ma ! Każdy dostanie to co sam sobie zgotował. Kto siał dobro ; dobrem zostanie mu odpłacone . Kto zło - złem. Wszyscy dostaną sprawiedliwe !!!

Portret użytkownika Pseudonick

Dlaczego przestępca może

Dlaczego przestępca może zdobyć broń a obywatel nie? Czyżby obowiązywało wśród handlarzy bronią porozumienie według którego broń sprzedaje się tylko ludziom z półświatka? Pytam serio bo nigdy nie mogłem zrozumieć podstaw tego założenia. Jest ono absurdalne i według mnie powstało jako narzędzie psychicznego masochizmu, użalania się nad sobą. Na podobnej zasadzie co "bo prawo powinno być dla ofiar a nie przestępców" (najpierw udowodnij robaczku kto faktycznie kim jest hehe). 

Portret użytkownika Waldi

Nie wiesz, bo nie masz

Nie wiesz, bo nie masz wiedzieć, że broń palna, czarnoprochowa rozdzielnego ładowania z przed roku 1885, lub jej replika jest w Polsce legalna, i nie potrzeba na nią pozwolenia, (czyli rewolwery colt itp.) Możesz nawet nosić ją przy sobie naładowaną, i gotową do strzału, ale zabezpieczoną.

Portret użytkownika Mojeimię44

kochani. Już dawno było

kochani. Już dawno było wiadomo, że Europa do tego dąży. Jednak nigdy jej się to nie uda. Przyczyn jest pełno. Pierwsza najważniejsza to nie kto inny jak Brzeziński. Starzeje się syjonista a razem z nim starzeje się idea NWO. Wiadome jest nie od dziś że to właśnie Brzeziński jest w tej chwili guru NWO i to on jest najważniejszą osobą w tej teori jednego całego świata. A w co wierzy Brzeziński spójrzmy na film poniżej
https://www.youtube.com/watch?v=0xCa5WHUhEw
Brzeziński to demon w ludzkiej postaci a na jego rękach spływa krew milionów ludzi. Demon ten powinien być już dawno usunięty ale jako że Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy dołączy on już niedługo do tych bestii Babilonu które ma na swoich obrazach u siebie w biurze. Umrze ze starości. 
Wiadome jest to że świat będzie dążył do pojednania i że jeden globalny rząd jest nieunikniony. Jego kształt zależy teraz jedynie tylko od tego kto do zjednoczenia świata doprowadzi. Czy ludzie pochłonięci władzą od czasów pradawnych tzw. "upadłe anioły" czyli masoni, illuminaci różowo krzyżowcy czy anioły ludzkiej postaci tzw. " synowie człowieczeństwa" których u władzy chce widzieć sam Bóg? Różnica jest przeogromna a wiecie dlaczego? Dlatego, że ludzkość z czyśćca jakim jest w tej chwili dwubiegunowa ziemia (dobro i zło) może przekształcić się albo w piekło albo w raj. Narazie wygrywa piekło. Człowiek jest coraz bardziej zniewolony a sukcesy odnoszą tylko illuminaci oświeceni przez Boga a oddający (świadomie lub nie) pokłon Szatanowi.  Pamiętajcie tam gdzie nie ma trzeciego oka czyli tzw. Oka Horusa nie ma inwigilacji a tam gdzie jest ludzie są niewolnikami.
Chociaż sprawa jest bardzo poważna to ludzie sobie nie zdają sprawy jak bardzo to wszystko jest skomplikowane. Ja wiem że wygra ta strona która wierzy w ziemie obiecaną ale chciałbym żeby to było już. Nie chce mi się czekać kolejne 27 lat. tak jak mówi Vixen w piosence poniżej 3:26 tam gdzie nie ma oka jest kosmos.
https://www.youtube.com/watch?v=zmIn2U7fLi8&index=5&list=PLOb2q6-01iT9oSLmeXKXTA8nW-Ls4lKLj
Każdy z was powinien linkować portal zmiany na ziemi na innych portalach informacycjnych ponieważ tu jest wielu ludzi świadomych czego nie ma innych stronach. Reklamujmy zmiany na ziemi bo w ten sposób reklamujemy alternatywny punkt widzenia. 
 

Portret użytkownika Prawda boli

Święta naiwności! Plany

Święta naiwności!
Plany wprowadzenia NWO są realizowane od conajmniej 100 lat a teraz (dzięki postępowi naukowemu) wchodzą w końcową fazę.
Za NWO nie odpowiadają pojedyńczy ludzie tylko klany (rodziny) najbogatszych na świecie, tak więc w najgorszym przypadku finał NWO przesunie sie o kilka dziesięciolecie. Oni mają czas.

Portret użytkownika Mojeimię44

Symbolem NWO jest Brzezińki

Symbolem NWO jest Brzezińki więc każdy prezydent chodzi jak Brzexiński każe. Poczytaj sobie to dojdziesz do prawdy. Afganistan 2x, irak 2x, Syria itd to wojny wyreżyserowane przez Brzezińskiego. Owszem za tym stoją całe rodziny ale ich wodzem i głównym strategiem jest sam Brzeziński. Jego nienawiść do ludzi jest przeogromna.
https://www.youtube.com/watch?v=BdcYwg7xmIY
https://www.youtube.com/watch?v=lhtlBHqF36o
Ja nie mówię, że idea NWO umrze razem z Brzezińskim ale pokolenie Brzezińskiego odchodzi na tamten świat razem z Davidem Rockefelerem, Bushami itd. więc powoli będzie coraz bardziej widać zakłamanie tej idei. Chyba już jest coraz więcej ludzi którzy widzą co się dzieje. Idea kryzysu to też ich twór na którym się bezustannie bogacą. Nie przejmuj się Polska będzie wyczyszczona od masonów i illuminatów.
http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=439
Trzymaj kciuki za nowe pokolenie Polaków.
 

Portret użytkownika Pseudonick

Nostradamus nie przewidział

Nostradamus nie przewidział że Polski rząd to marionetki zachodu. W takim wypadku nie ma mowy o Polsce jako lokalnym mocarstwie. Co do powstania zwykłych ludzi - słyszał żeby w polsce skorumpowanego urzędasa pokrzywdzony przez niego obywatel wysłał do piachu? Polacy tylko płakać do kamery potrafią taka prawda. Jest jeszcze element narodowy ale ponieważ oni też w tym kierunku nic nie robią można śmiało przyjąć że tylko rozróby im w głowie a nie rygor konspiracyjny i groźba kary ostatecznej zamiast zawiasów i grzywny do spłaty w terminie bezterminowym heh Polska jest przeznaczona do skończenia przez wielkich tego świata i jedyne co możemy to znaleźć sobie bezpieczny azyl na przeczekanie zbliżającego się rozp#$rdolu. Zresztą nawet tutaj piszą że jak nie jesteś w gangu to ci handlarz broni nie sprzeda więc czy nibym odzyskamy kraj, widłami i śrutówką? :D 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj