Dzięki nowej ustawie niemiecka policja będzie mogła wchodzić do domów aby ocenić, czy nadają się dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Niemcy przekraczają kolejne granice absurdu. Władze tego wielokulturowego państwa nie zezwalają na krytykowanie uchodźców, za co grożą poważne kary - w tym między innymi możliwość odebrania dzieci rodzinom. Teraz dowiadujemy się o specjalnym projekcie ustawy, który umożliwi policji wkroczenie do czyjegoś mieszkania w celu dokonania oceny, czy będzie on nadawał się dla uchodźców.

 

Może się wydawać, że informacja o tej ustawie jest nieprawdziwa. Nic bardziej mylnego - została ona już zaproponowana Kancelarii Senatu a w mediach panuje typowa dla takich sytuacji cisza. W przypadku gdyby projekt został zatwierdzony, policja otrzyma możliwość wkroczenia do czyjegoś mieszkania aby sprawdzić jego "przydatność" dla uchodźców.

 

Oznacza to nic innego jak to, że władze będą mogły odbierać mieszkania Niemcom i oddawać je w ręce imigrantów. Nie dość, że dostają wszelkie możliwe zapomogi, między innymi finansowe, to jeszcze otrzymają mieszkania kosztem właścicieli.

 

Oficjalnie projekt ustawy ma zwalczać bezdomność, ale skoro imigranci przejmą cudze mieszkanie, dokąd pójdą jego właściciele? A może zostaną oni zmuszeni przyjąć uchodźców do siebie do domu? Jest to wręcz niesamowite do czego posuwają się władze Niemiec aby pomóc przyjezdnym z Bliskiego Wschodu.

 

 

Źródło: http://www.bz-berlin.de/berlin/kolumne/plante-mueller-das-eindringen-in-privatwohnungen

Na podstawie: http://ndie.pl/projekt-ustawy-w-niemczech-policja-wkroczy-do-domu-aby-sprawdzic-przydatnosc-dla-uchodzcow/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika oko-lica

Pierdoly jakies. Znam osobe,

Pierdoly jakies. Znam osobe, ktora chce wynajac caly dom dla uchodzcow, wydzwania do nich raz w tyg. i oni tego domu nie chca! Wyremontowany dom na wsi z wszelkimi wygodami i standartem, ktory moze pozazdroscic nie jeden Niemiec i Polak! To swierny bisnes dla niektorych i wcale nie jest tak, ze nie ma lokum. Cos musza pierdzielic zeby wilk byl syty i owca cala. Poprostu nie chca miec dla nich miejsca, a jak to przejdzie to bedzie to tzw. martwy przepis. No chyba ze beda ich umieszczac dalej w salach gimnastycznych.

Portret użytkownika coligamenoVerati

Przydałaby się jakaś

Przydałaby się jakaś weryfikacja zamieszczonej tutaj informacji. Bo jeżeli nie jest prawdziwa to powiadam gówno po trzykroć daje tego typu posiew. Zakładając prawdziwość newsu..: Powie mi kto jak to jest, że w kraju, który stara się być najbardziej opiniotwórczy odnośnie uchodźców, których zaprasza do niego jego "głowa", podejmuje się najwięcej głupich decyzji nakręcających na nich opinię jego społeczności paradoksalnie radykalizując ją? Droga wydaje się być prosta... Sprowokowani obywatele sprowokują coś niebezpiecznego czego pozornie właśnie w ten sposób próbuje uniknąć rząd - bo innego powodu takich działań nie dostrzegam. Z dystansem odnosząc się do rzekomych planów NWO dochodzę powoli do wniosku, że klaruje nam się tutaj właśnie coś w ten deseń. Wielka radykalizacja społeczeństw

Jutro zmienię wszystko

Portret użytkownika 777

Mamy kolejne cztery lata po

Mamy kolejne cztery lata po ostatnich oszukanych wyborach w 2015 roku gdzie TAJNIACKO przepchnięto PSL ledwo ponad próg i Nowoczesnych bankstetów, a także zrobiono coś by przepchnąć z zawyżonym wynikiem PO ! Cztery lata pracy na wszystkich fronatach by przywrócić Polakom rozum i by zagłosowali za cztery lata w taki sposób byśmy mieli w sejmie i senacie 70 albo 80% POLAKOW mogących zmienić konstytucję, należy tak zabezpieczyć ordynacje wyborczą by nikt nigdy nie mógł już oszukać wyborów ! jakieś 3 albo 4 zabezpieczenia których nie będzie można przejść oszustom wyborczym plus możliwość sprawdzenia swojego oddanego głosu już po wyborach, tak byśmy mieli wgląd w swoje głosowanie !!! choć to będzie trudne to jest do wykonania ! Należy stopniowo upublicznić wszelkie afery PO-PSL i SLD na przestrzeni ostatnich 20 lat ! Pokazać jak wiele zagrabili majątku jak wielkie mają posiadłości i skąd wzięli na to pieniądze oraz ile wyprowadzili do rajów podatkowych, należy zrobić takie prawo prasowe by nie mogli karać za ujawnianie afer i przekrętów polityków ! To na dobry początek !!!

Strony

Skomentuj