Zamachy terrorystyczne we Francji zbliżają nas do jednego Światowego Rządu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Ostatnie wydarzenia we Francji są wielką tragedią ale nie wolno zapominać kto naprawdę za tym wszystkim stoi. Oczywiste jest to że podczas zamachów zginęli niewinni ludzie, ale europejskie rządy bardzo chętnie wykorzystają sytuację i strach wśród mieszkańców tego kontynentu.

 

Na początku roku islamiści uzbrojeni w karabiny maszynowe szturmowali redakcję magazynu Charlie Hebdo. Władze wielu państw świata były oburzone, gdyż atak był rzekomo wymierzony w wolność słowa - co z tego, że redakcja wydawała kontrowersyjne rysunki, które wyraźnie oburzały muzułmanów.

 

Kilka miesięcy później, władze przyjęły ustawę powszechnie określaną jako "francuski Patriot Act". Miało to być rzekomo ważne uaktualnienie, które pozwoli chronić kraj przed potencjalnymi terrorystami. Ustawa ta umożliwia służbom stosowanie różnych metod szpiegowskich wobec obywateli a także gromadzenie informacji na ich temat bez nakazów sądowych.

Mamy zatem doskonały przykład który pokazuje jak to wszystko działa - pojawiło się zagrożenie od terrorystów, więc należy zwiększyć inwigilację obywateli i wmówić im że to dla ich bezpieczeństwa. Tylko czy "francuski Patriot Act" coś zmienił? Niestety nie. Kilka dni temu dokonano kolejnego ataku i zginęło o wiele więcej ludzi niż podczas styczniowego zamachu.

 

Czego zatem możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości? Rząd we Francji, a być może nawet w innych europejskich krajach, zatwierdzi nowe przepisy które zezwolą na jeszcze większą inwigilację ludzi. Terroryści z tzw. Państwa Islamskiego, czyli organizacji zbrojnej która powstała w bardzo tajemniczy sposób poprzez rzekome wspieranie syryjskiej "opozycji", dokonają kolejnego zamachu, niekoniecznie we Francji, ale rezultat będzie taki sam. Im bardziej krwawe zamachy, tym chętniej ludzie zgodzą się oddać swoje podstawowe prawa 

 

Aby utworzyć jeden światowy rząd, musiałoby nastąpić pewne porozumienie między największymi mocarstwami na świecie. Chodzi o zjednoczenie sił do walki ze wspólnym wrogiem. Obecnie to właśnie radykalni islamiści z ISIS określani są jako zagrożenie dla pokoju i to na całym świecie. Warto dodać, że zarówno władze Rosji jak i były doradca ds. bezpieczeństwa USA oraz zwolennik NWO Henry Kissinger są zdania, że Zachód i państwa Wschodu powinny rozpocząć współpracę.

Skoro Państwo Islamskie jest sztucznym tworem a w internecie pojawia się coraz więcej dowodów na to wskazujących, to dlaczego Rosja rzekomo stojąca w opozycji do USA nie mówi o tym publicznie? Jeśli te dwa mocarstwa rzeczywiście kopią piłkę do jednej bramki, zjednoczenie najprawdopodobniej nastąpi. Może to tego dojść, gdy islamiści dokonają jeszcze większego zamachu, który wstrząśnie całym światem.

 

Gdy nastąpi wspólna walka z ISIS możemy się dowiedzieć, że prawdziwa potęga terrorystów jest niedoszacowana. Kolejne krwawe ataki w Europie i/lub w Rosji spowodują, że strach przed islamistami stanie się bardzo powszechny. Ostatecznie, gdy szpiegowanie ludzi stanie się rzekomo czymś niewystarczalnym, pojawi się skuteczne rozwiązanie - utworzenie jednego światowego rządu, który rozwiąże wszystkie problemy trapiące ludzkość, łącznie z terroryzmem, ale uzyska totalną kontrolę nad całym światem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika eva11

zastanawia mnie dlaczego

  • zastanawia mnie dlaczego jedynie wyznawcy new-age maja wylacznosc na przedstawianie spraw z wiekszym procentem zblizenia do faktycznych wydarzen?

jest wielu ludzi widzacy niezanie od wyznania,czy wiary.
jedynie religia new-age i wyznawcy ufo prowadza blogi gdzie przeplata sie prawda z falszem,reszta to tylko falsz
czy to taki lep na muchy?czy to tez jest zaplanowane?
na takich blogach mozna pisac co sie chce nie zamyka nikt tych stron,nie atakuje prowadzacych....
wielu ludzi zostalo uciszonych,a newagowcow nie ucisza sie nigdy
i nie pisze o naukach prawdziwie uduchowionych ludzi o stronach gdzie czlowiek moze odnalezc to co utracone przez wieki,
a o tych blogach gdzie wymieszani magicy z ananukami,dusza z dupa i cala reszta,
 
oznajmiam,ze nie jestem wyznawczynia ,,matki boskiej,, i nie modle sie do figurek
i przepraszam za dziwny wyglad komenta,ale cos mi tu sie poprzestawialo,ale musze wyslac aby naprawic...........
 
 

Portret użytkownika Medium

@eva11, czy tym samym

@eva11, czy tym samym zostałam zaliczona przez Ciebie do wyznawców New Age?
Widzisz, nie chcę być jakimkolwiek wyznawcą, dlatego mam zasadę niewchodzenia w żadne niebezpieczne kręgi, przy czym rozeznania nie dokonuję w myśl zasad katolickich.
 

eva11 wrote:
i przepraszam za dziwny wyglad komenta,ale cos mi tu sie poprzestawialo,ale musze wyslac aby naprawic...........
Ech, przez całe życie trzeba się uczyć, by za światem choć w części nadążyć. 
 

Portret użytkownika achiles

A jak widzą sytuację Rosja I

A jak widzą sytuację Rosja I Chiny?

Rosja przyglądała się wraz z innymi, jak NATO przesuwało się w kierunku rosyjskiej granicy, było to naruszenie ugody, którą zawarli Regan i Gorbaczow.

Rosja przyglądała się wraz z innymi, gdy USA odstąpiły od Porozumienia o rozbrojeniu i tworzyły tarczę antyrakietową. (Czy ta tarcza będzie w ogóle funkcjonować, nie ma żadnego znaczenia. Sensem i celem tarczy jest przekonać polityków i opinię publiczną, że Ameryka jest bezpieczna/pewna.)

Rosja przyglądała się wraz z innymi, jak Waszyngton zmieniał w swojej doktrynie wojskowej rolę broni nuklearnej z „broni odstraszającej” na „nadającą się do prewencyjnego ataku”. A teraz Rosja musi codziennie wysłuchiwać i przeżywać potok kłamstw z zachodu, jak wasale Waszyngtonu z Kijowa w rosyjskiej Ukrainie mordują cywili – „terrorystów” w języku Waszyngtonu. W działaniach wykorzystuje się przy tym broń taką jak biały fosfor, ale z zachodu nie podnosi się nawet najlżejszy protest.

W 25 rocznicę rzekomych wydarzeń na Placu Boskiego Pokoju w rosyjskiej części Ukrainy przeprowadzono ataki powietrzne ciężkiej artylerii na domy i mieszkania. Równocześnie Waszyngton i jego lokaje oskarżali Chiny o coś, co się nie odbyło.

W międzyczasie wiemy, że nie było żadnej masakry na Placu Tiananmen. Było to kolejne kłamstwo Waszyngtonu – dokładnie jak przypadek w Tonkinie, broń masowego rażenia Saddama Husseina, ataki z użyciem broni chemicznej Assadu, bomby atomowe Iranu i tak dalej.

To zadziwiające: świat żyje w fałszywej rzeczywistości, utkanej z kłamstw Waszyngtonu.

Film Matrix pokazuje zgodnie z prawdą, jak wygląda życie na zachodzie. Ludzie żyją w nieprawdziwej rzeczywistości, którą tworzą dla nich ich władcy. Garstka ludzi wyrwała się temu złudnemu światu i pracuje teraz nad tym, by poprowadzić ludzkość ponownie ku rzeczywistości.

Oni ratują Neo, jednego który dysponuje mocą wyrwania ludzi z ich fałszywej rzeczywistości. Przywódca rebeliantów Morfeusz wyjaśnia Neo: Matrix jest systemem, Neo. Ten system jest naszym wrogiem. Co jednak widzisz, gdy poruszasz się wewnątrz tego systemu? Biznesmenów, nauczycieli, adwokatów, stolarzy. Mentalne projekcje ludzi, których próbujemy ratować. Zanim do tego dojdzie, ludzie ci będą jeszcze wciąż częścią systemu a to czyni ich naszymi wrogami.

Musisz wiedzieć, że większość z nich nie jest jeszcze gotowa, by zostać odłączona. Wielu z tych ludzi jest tak dopasowanych i zależnych od systemu, że zrobią wszystko by go chronić.

Przeżywam to za każdym razem, gdy piszę tę kolumnę. Drogą mailową docierają protesty tych, którzy są bardzo zdecydowani by nie dać się odłączyć, a na stronach z komentarzami szaleją rządowe trolle. Nie wierzcie prawdziwej rzeczywistości – żądają – wierzcie fałszywej rzeczywistości.

Matrixem objęta jest nawet część obywateli Rosji I Chin, przede wszystkim ci, którzy zdobyli wykształcenie na zachodzie i są podatni na zachodnią propagandę. Ogólnie jednak te grupy obywateli znają różnicę między kłamstwem i prawdą. Problem Waszyngtonu polega na tym, że ta propaganda, która działa na ludzi zachodu, nie działa na rządy w Moskwie i Pekinie

Portret użytkownika Koper

   Rosja jest już

   Rosja jest już perfekcyjnie przygotowana do systemu identyfikacji ludności i obrotu bezgotówkowego poprzez wprowadzanie chipów pod skórę. Wyznaczona jest już od dawna firma która to wprowadzi i ustalona jest też data wejścia do użytku. Jedyne co jeszcze czeka ziemian to kolejna faza realizacji ustalonego planu czyli eskalacja zamachów łącznie z użyciem najcięższych argumentów, zastraszenie ludzi, groźba konfliktu z kosmitami, wszystko to celem wprowadzenia jednego rządu światowego. Czasów ostatecznych dożyje już nasze pokolenie, trzeba być ślepym lub nieukiem aby tego nie dostrzegać. Nas wszystkich to już czeka, zarówno tych wychwalających dobrobyt demokracji zachodniej, jak i tych naiwnych wierzących w dobre intencje wschodu. Obie strony grają role dobrego i złego policjanta w zależności od indywidualnej interpretacji, a obie strony realizują ten sam jeden cel globalny.
  Najbardziej przełomowym momentem będzie oficjalne ogłoszenie pokoju na świecie pomiędzy mocarstwami.
  Paradoksalnie światowe ogłoszenie pokoju przyniesie odwrotne skutki od oczekiwanych, ponieważ jak prawie każdy wie wkrótce po ogłoszeniu pokoju na świecie wybuchnie niespodziewanie 3 wś.
   Później wyłoni się jeden rząd z postacią obiecującą pokój czyli Antychryst lecz wielu ludzi zostanie zwiedzonych i mu zaufa.
   Nastąpi okres ucisku jakiego jeszcze świat nie widział.
Po tym okresie nastąpi Sąd Ostateczny. Dla wszystkich, dla biednych bogatych dobrych i złych. Dla mądrych i dla naiwnych. Dla tych którzy go oczekiwali oraz dla tych którzy w pogoni za pieniędzmi i władzą zapomnieli o moralności.
   Reasumując zamiast wierzyć że Rosja dzięki wojnie uratuje Syrię, lub że demokracja i tolerancja uratują świat, lepiej zawierzyć własnemu sumieniu i poprawić samego siebie. Ponadto jest wyraźnie napisane że Damaszek zamieni się w zeszkloną pustynię i nikt nigdy już tam owiec pasł nie będzie. To wiele wyjaśnia apropo obrony Syrii.

Portret użytkownika keri

Koper, po co nam opowiadasz,

Koper, po co nam opowiadasz, o żydowskich życzeniach, zapisanych w biblii? Tylko żyd może w nie wierzyć i ich niewolnicy, typu świadkowie bożka starotestamentowego.
Swiadkowie to samo co ty wypisywali w strażnicy (czasopiśmie) przed II wojną światową. Jak przyszła wojna, to świadkowie się ucieszyli. Tak są obrzydliwi i tak mają sprane mózgi.
 

Głosuj za
23

Strony

Skomentuj