Według prasy po wyborach dowiemy się o 100 tysiącach imigrantów, których zgodził się przyjąć polski rząd

Kategorie: 

Źródło: twitter

Kojarzony z opozycyjną partią Prawo i Sprawiedliwość, tygodnik "W Sieci" opublikował tekst, z którego wynika, że premier Ewa Kopacz zgodziła się na przyjęcie przynajmniej 100 tysięcy islamistów. Przypomnijmy, że oficjalnie rządzący przyznali się do przyjęcia dyktatu Berlina w zakresie przyjęcia 12 tysięcy islamistów.

 

Zdaniem dziennikarzy powołujących się na anonimowe źródła w Komisji Europejskiej, wszystko jest już uzgodnione, ale zostanie to ujawnione dopiero po wyborach. Podobno prosili o to politycy aktualnie rządzący Polską, ponieważ obawiali się negatywnego odbioru społecznego przed wyborami. Znając dotychczasowe osiągnięcia warszawskiej ekipy jest to bardzo prawdopodobne.

 

Premier Kopacz zapytana dzisiaj wprost podczas konferencji prasowej czy to prawda, że ustalono przeniesienie do Polski 100 tysięcy islamistów i, że wiadomo nawet, w których ośrodkach i koszarach wojskowych będzie stacjonować ta muzułmańska armia inwazyjna, roześmiała się tylko stwierdzając, że to bzdury i walka polityczna.

Jednak gdy przeanalizuje się doniesienia medialne można z nich wyczytać, że w tym roku Unia Europejska została najechana już przez 1,5 miliona islamistów zatem "kwota" w wysokości 100 tysięcy nie wygląda absurdalnie i odpowiada procentowemu udziałowi, jaki przydzielono nam wcześniej. Gdy weźmiemy pod uwagę, że w ramach łączenia rodzin każdy z tych islamistów będzie mógł sprowadzić kilku innych, to zaraz okaże się, że zostaniemy "ubogaceni" przez UE nową mniejszością narodową rzędu setek tysięcy osób. Na dodatek w większości są to ludzie mocno roszczeniowi i bynajmniej nie przyjeżdżają do Europy pracować, ale raczej po prostu po pieniądze od frajerskich socjalistów.

 

Za dwa tygodnie wyborcy będą mogli podziękować rządzącej naszym krajem ekipę. Niestety polskie społeczeństwo cechuje się pamięcią jak statystyczna rybka akwariowa i bardzo szybko zapomina co zrobili mu jego polityczni oprawcy. Polacy wręcz lubią być oszukiwani i nie widzą problemu w tym, że rządzą nimi notoryczni kłamcy i oszuści.

Źródło: twitter

Ewa Kopacz zostanie zapamiętana jako swego rodzaju odwrotność Króla Jana III Sobieskiego. Zamiast próbować obronić skład narodowościowy naszego narodu, zezwoliła na stworzenie stałego mechanizmu, który pozwolił dawnym kolonialnym potęgom zwasalizować nas kompletnie i bez żenady wpychać do nas na nasz koszt ludzi, którzy chcą u nich socjalu, ale których oni nie chcą. To teraz będzie nasz problem.

 

Rządy Platformy Obywatelskiej zostaną z pewnością zapamiętane bardzo długo. Liczne nieszczęścia jakie spotkały nasz kraj w ich trakcie są swego rodzaju symbolem tych nowych czasów saskich, które niestety trwają. Dwa słowa podsumowują te 8 lat rządów - katastrofy i afery. Wpuszczenie do Polski setek tysięcy islamistów będzie wielką aferą, ale i pełzającą katastrofą, którą zostawi nam w spadku odchodząca na śmietnik historii PO.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika babinicz123

Ta sama opcja???? Czyli jaka?

Ta sama opcja???? Czyli jaka?  PiS od PO dzieli milion lat świetlnych. PO
Fakty mówią same za siebie. 25 przylożę sie do tego źe odsune zlodziei od koryta a zaden Lis, olejnik czy Krasko nie bedą dłużej niczym powska tuba robic ludziom wode z mózgu by chronic układ postkomuny z liberałami. Ty niestety zmarnujesz swój głos. 

Portret użytkownika Ulmus

Jesli zwycięży PiS - zajrzyj

Jesli zwycięży PiS - zajrzyj tutaj za rok, a będziesz mówił inaczej, gwarantuję Ci to. Wygra PiS - nastapią kosmetyczne zmiany nie mające wpływu na poprawę naszego bytu, zobaczysz.
Nie zmarnuję swojego głosu, bo poparcie dla opcji antysystemowych wciąż rośnie, jeśli nie teraz to za 4 lub 8, czy nawet 12 lat, kropla drąży skałę... Nie będę marnował głosu na PiS, PO, czy Petru (człek to Blacerowicza, a więc Sorosa).
Właśnie ludziom systemu zależy na tym abyś tak myślał, że PiS dzieli od PO milion lat świetlnych, rodzi się w Tobie nadzieja, a tak naprawdę - zostaniesz oszukany, zobaczysz.
Wsłuchałeś się w słowa Joachima Brudzińskiego, jednego z najbardziej zaufanych ludzi Jarosława Kaczyńskiego, wypowiedziane kilka dni temu? Jeśli nie, sprawdź sobie - szczecińskie radio. Powiedział między innymi:
"Taka koalicja, czyli już ten słynny PO-PiS, była wielką nadzieją na zmianę Polski. Szkoda że do tej koalicji nie doszło"
Powiedział też, że nawet w przypadku gdy będą mogli rządzić sami to - "PiS przyjmie wyciągniętą rękę Platformy Obywatelskiej". Wszystko jasne? To teraz idź i zmarnuj swój głos.

Portret użytkownika babinicz123

Taak kropla drazy skale. Za

Taak kropla drazy skale. Za 12 lat to  twoja zona bedzie nosic burke a ty bedziesz chodzic do meczetu jesli kopaczowa utrzyma sie przy wladzy.Bedzie za pozno! 
Zbyt wiele spraw sie teraz dzieje i trzeba pilnie zatrzymac naplyw kozoje..pcow do Polski Zeby to zrobic musimy odsunac PO od wladzy a nie planujmy co bedzie za 12 lat. 
Rzady PiSu w 2005-2007 to nalepszy okres jaki sie w 3 RP przydarzyl!
Nie marnuj glosu glosuj na PiS. Twoje dzieci beda Ci wdzieczne!

Portret użytkownika Medium

babinicz123 napisał: Za 12

babinicz123 wrote:

Za 12 lat to  twoja zona bedzie nosic burke a ty bedziesz chodzic do meczetu jesli kopaczowa utrzyma sie przy wladzy.
Obawiam się, że na odwrót od islamizacji Europy jest już za późno bez względu na efekt wyborów. Żaden Marian Kowalski, czy tym bardziej PO-PiS nic tu nie wskóra. Możemy najwyżej mieć wojnę.

Portret użytkownika Ulmus

Możliwa burka i meczety w

Możliwa burka i meczety w każdej dzielnicy to perspektywa 20-30 lat. Jest czas i umówmy się, islamiści nie mają szans z Polakami, między innymi dlatego nie chcą tutaj zostawać, raz, że socjal będą mieć kiepski, dwa - nasi kibice i nie tylko szybko zrobią porządek z nimi, gdy będą dymić. Wspieraj antysystem, nie daj się zwieźc pustym obietnicom.

Portret użytkownika annami

A nie mówiła publicznie ,że

A nie mówiła publicznie ,że ,,gazoport w lipcu " ?  A nie mówiła w polskim sejmie ,że przekopała ziemię na metr w Smoleńsku ? A nie mówiła ,że w 1 noc zrobili 96 sekcji ? I wielu jeszcze innych rzeczy nie mówiła publicznie ? Gdzie ty żyjesz ?

Strony

Skomentuj