Unia Europejska chce wprowadzić specjalny podatek na młodych islamskich mężczyzn, którzy chcą pieniędzy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemcy pokazali ostatnio w bardzo jasny sposób, że to oni rządzą Unią Europejską. Doszło nawet do tego, że zaprosili do Europy hordy islamistów, a gdy zorientowali się, że przyjeżdżają tu miliony ludzi wymusili na innych krajach członkowskich przyjęcie określonej liczby tak zwanych uchodźców. Teraz jeszcze okazało się, że mają być oni utrzymywani między innymi z naszych pieniędzy.

 

Obecnie rządzący opowiadają bajki jakoby to mityczna Unia miała zapłacić za pobyt młodych mężczyzn w wieku poborowym. Początkowo nie było jasne czy będzie to 6 tysięcy euro jednorazowo czy też powstanie jakiś mechanizm finansowania przymusowych imigrantów. Szybko jednak okazało się, że to samorządy mają płacić na utrzymanie beztrosko sprowadzonych islamskich młodzianów.

 

Spodziewając się oczywistego oporu na takie dictum postanowiono udoskonalić plan grabieży. Obecnie uzgodniono podobno przepchnięcie dodatkowego podatku na uchodźców. Jak donosi gazeta Sueddeutsche Zeitung, Niemcy planują wprowadzenie w całej Unii specjalnego podatku, którego celem będzie pokrycie kosztów przyjęcia i integracji tak zwanych imigrantów z Afryki i z Bliskiego Wschodu.

 

Ze strzępów informacji jakie udało się wydobyć od naszych oprawców podczas wystąpień na świecie, wynika, że pieniądze "Allaha", których oczekują roszczeniowi młodzi islamiści mają pochodzić albo z podwyżki podatku VAT albo z nałożenia nowych obciążeń na paliwa. Nasi okupanci nawet nie kryją tego, że chcą przejąć te pieniądze aby rozdawać je w Europie, albo na Bliskim Wschodzie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Won

Kurrrrde no ale zobaczcie....

Kurrrrde no ale zobaczcie.... tyle milionów brudasów z ADHD sie do nas zjechało, to to wręcz super okazja żeby móc zrobić z nich niewolników Smile No wyobraźcie sobie że najniższe możliwe stanowisko dla białego to pilnowanie brudasa z karabinem za 2-3 tys miesięcznie, i to za pół albo 3/4 etatu. A wszystkie roboty za głodowe pensje po 12-16 godzin dziennie niech robią brudasy, płacąc podatki po 90%, a biali 2-3%. I wtedy by się okazało że nagle nam europejczykom żyje się dobrze. Takie obrócenie zagrożenia o 180 stopni, bo jeszcze na korzyść w postaci siły roboczej. I wtedy oczywiście uszczelnić granice Europy, ale żeby kozolubcy nie uciekali, tylko skoro już tu są to niech robią dla białych. Powiedzieć im że taka wola Allaha żeby byli robolami dla nas i że jak nie będą sie podporządkowywać to nie będzie dziewic w zaświatach tylko dzikie knury. Oczywiście możnaby im też laserami hologramy porobić na niebie (takie małe BLue Beam) że tam allah brodaty przemowe do nich sadzi że tam mają robić dla nas i tyle Smile Bo ta antycywilizacja wątpie żeby wiedziała co to laser albo hologram Smile

Strony

Skomentuj