Lewicowa aktywistka, w imię poprawności politycznej, nie zgłosiła zbiorowego gwałtu

Żródło: 123rf.com

Polityczna poprawność wydaje się często nowoczesną formą cenzury. Jednak wiele wskazuje na to, że ten totalitarny lewacki wymysł jest czymś dużo gorszym i wręcz służy do siania terroru. Okazało się właśnie, że młoda działaczka z lewicowej organizacji "No borders" została brutalnie zgwałcona we Włoskim mieście Ventimiglia, przez kilkunastu murzynów z obozu dla uchodźców. Mimo wielkiej traumy, jej kompani doradzili jej, aby nie zgłaszała przestępstwa na Policji ze względu na aspekt rasowy, "dla dobra sprawy".

 

W głowie się nie mieści, że upadająca europejska cywilizacja doprowadziła do tego, że brutalne morderstwa i gwałty są tuszowane, byle tylko w mediach nie mówiono o fali przestępczości jaką niosą za sobą do Europy tak zwani uchodźcy. Co innego jednak gdy ktoś zostanie okradziony, ale gdy kilkunastu murzynów gwałci przez kilka godzin kobietę, która wierzyła, że można im pomóc, to tuszowanie tego można nazwać jedynie w nieparlamentarnych słowach.

 

Zgwałconej kobiecie "wytłumaczono", że jeśli zgłosi gwałt media zrobią z tego oręż, który spowoduje zniweczenie ich planów popierania świata bez granic. Aktywiści przekonali 30 latkę do milczenia, ale tylko przez miesiąc. Rany duchowe były zbyt wielkie i sprawa zobaczyła światło dzienne mimo prób tuszowania. Dzisiaj piszą o niej wszystkie włoskie media.

 

W sierpniu tego roku we Włoszech miał miejsce podobny zbiorowy gwałt dokonany na szefowej ośrodka dla uchodźców. Fala oburzenia jaka przelała się wtedy przez media została szybko wyciszona. Młodzi muzułmanie są wychowywani w kulturze, w której kobiety są niemal towarem. Środowiska lewackie zamiast wyrażać swoje oburzenie takim nierównościowym podejściem, wydają się wręcz akceptować fakt, że islamista, gdy puchną mu "jaja" po prostu gwałci napotkaną niewierną, a gdy przypadkiem w potrzebie jest kilkudziesięciu młodych chłopów dochodzi do gwałtu zbiorowego.

 

Przecież równe tragiczne zdarzenia miały miejsce w 2012 roku w Szwecji. Jedną z pracownic ośrodka dla uchodźców, 29 letnia matka dwójki dzieci, została zwabiona do pracy i przez 7 godzin gwałciło ją 12 młodych islamistów z Afganistanu, a w miedzyczasie dziesiątki mężczyzn wiwatowało widząc jak postępuje się z niewierną i wyzywało ją. Niekiedy gwałciło ją jednocześnie trzech oprawców. Upodlona kobieta do dzisiaj dochodzi do siebie psychicznie, a jej stan psychiczny jest tak poważnyo, że jeździ na wózku inwalidzkim.

 

Co z tym dramatem zrobiły szwedzkie władze? Skazano 7 z 12 gwałcicieli, a w mediach skwapliwie usuwano jakiekolwiek informacje, które mogłyby sugerować, że przestępcy należą do jakiejkolwiek mniejszości narodowej. Polityczna poprawność każe Szwedom zgadzać się na brutalne gwałty na swoich kobietach. I czy takie samobójcze skłonności społeczeństwa nie kwalifikują go do tego, aby ta islamska armia inwazyjna po prostu wzięła sobie to czego chce?

 

Fala gwałtów na europejskich kobietach nie jest przecież niczym nowym i sądząc po niedawnych narzekaniach młodych islamistów, którym brakuje seksu chyba należy się spodziewać, że to się dopiero rozkręca. Wygląda na to, że bez względu na skalę przestępstw, których dopuszczają się u nas muzułmańscy przybysze, media będą nadal konsekwentnie tuszowały informacje o tym co robią ci islamscy efebowie i jak postępują z kobietami traktując je gorzej niż my zwierzęta.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika observer

Idea demokracji narodziła się

Idea demokracji narodziła się w starożytnym Sumerze. Siadaj, dwója. Wszystkie pisma święte są manipulacją umysłów. Widzisz to tylko lewo-prawym i dlatego takie masz lęki.

Portret użytkownika tak jasne

ty też masz coś z kanali :)

ty też masz coś z kanali Smile że zawzięcie bronisz ludzi łamiących prawo  robiącym krzywdę innym - oczywiscie nie jesteś Hajteram Kopaczowej czy innym kupionym oszołomem - wiec poprostu masz Kanalo-faszysto- idioto fobię a ja się dobrze bawię jak czytam takie wypociny czowieka o ilorazie buraka( to take warzywo ) aczkolwiek nie myślę żeś tak czerwony ze złości i zyrop leje ci się co miesiac miedzy nogami - po prostu żle tego nie odbieraj ja poprostu akceptuje cię takim tępym jak cię Lewaki Zrobiły Biggrin

Portret użytkownika observer

Jesteś zacietrzewiony jak

Jesteś zacietrzewiony jak pawian i nie składasz do kupy klocków. Jeżeli będziesz nadwyrężał umysł na wymyślaniu wyzwisk i przymiotów to nie starczy koncentracji na istocie sprawy. Nic ci nie da twoje nadawanie na innych. To jest nagonka. Żeby ci było łatwiej się połapać, składasz sobie wszystko w uproszczeniach. Dlatego aby czuć, że to wszystko sobie rozkminiłeś, potrzebujesz wyrównań: czarne-białe, prawicowiec-lewicowiec itp.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Globalistycznym światem

Globalistycznym światem niestety observerze rządza lewaki... To lewctwoi promuje zboczenia i centarlizację władzy, z pozbawianiem praw człowieka, jaka obecnie na świecie jest umacniana...
No a Zydzi to są prawdziwe kanalie, w prawie, ideologii i stosowaniu.

Portret użytkownika observer

"lewaki", "lewactwo" to są

"lewaki", "lewactwo" to są słowa wydmuszki. Nic nie znaczą. Nie ma takich organizacji ani nikogo kto by się z tym utożsamiał. Takie uproszczenia nie są dobre bo robisz sobie nadzieję, że znasz wroga którego usunięcie załatwi problem. Nie musisz tego rozumieć, ale nie w tym miejscu leży problem.

Portret użytkownika Pacal

Efebowie. Dobre sobie. Widzę

Efebowie. Dobre sobie. Widzę ze starorzymska europejska zasada prawna "chcącemu nie dzieje się krzywda" została także wynaturzona bo zabpewne oną asekurancko zasłaniają się europejskie sądy. Dotąd tak było wyłączniew Islamie ze zgwałcona/zgwałcony sam winien sobie tego. Czyli prawo islamskie w swoim najgorszym aspekcie wydaje się być coraz bardziej kompatybilne dla istniejących jeszcze europejskich systemów prawnych. Czy rysuje się na horyzoncie jakiś zwiastun końca tej kary, jaka na Europę  spadła? Pragnę to dostrzec bo pomimo wszystko tą Eurtopę jakoś kocham, to nadal jest moje miejsce a poza tym, nie widzę dla siebie i dla podobnych mi, innej jakjiejś perspektywy, nie wierzę ze Islam coś zmieni na lepsze alejuż teraz czy\ują teylkoswad trujacych spalenizn pobyłym. Na takz niszczonym gruncie nie wiem co dobrego i czy wyrośnie. Ten tekst dedykuję rozmaitej maści napuzonym i bezmyślnym hejterom. Ich postawa jest znakiem tego czasu również. Czy mogą do tego co napisałem coś doc\dać? czy stoją ponad tymi wszystkimi wydarzeniami i czują sie bezpieczni? Czy nie czas mądrale przypomnieć wartosci i nasze korzenie, po prostu rzucić się do kolan Nasdzej Ucieczki Grzeszników, tym aktem nawrócić się wołając dla naszej Ojczyzny o pomoc? Kogo jeszcze pycha swiatowa nie osllepiła zupełnie, jak to potrafi, niech tak czy podobnie uczyni. Szanuję każdą wiarę, byle dobrą i uczciwą.

Portret użytkownika MDAW

Wiecie co, jak czytam o tych

Wiecie co, jak czytam o tych "uchodzcach" to az sie we mnie gotuje, a do szalu doprowadza sam fakt ze rzadzacy maja gleboko w d***e nasze zdanie i obawy.  To nie jest przypadek, to misja przeciwko bialym. Nazywaja nas rasistami, ksenofobami itd. Ale czy oni nie sa rasistami wobec nas ??? czy oni nas szanuja ?? NIE szanuja nasze prawa ??? NIE szanuja wartosci europejskie ?? NIE. To z jakiej paki my mamy sie przed nimi klaniac ??? A co to bogowie ?? Juz nie dlugo zacznie sie wojna, bo europejczycy psychicznie nie zniosa takich nowinek jak artykul powyzej.  A rzady odpowiedzialne za ta cala zaraze, zawina wrotki i uciekna jak myszy w poplochu. 
Uciekli przed wojna?? Tam im zle, przyjechali do raju i chca zrobic to samo co u siebie. Paranoja 

Portret użytkownika tosia

  Nie, nie szanują! Wczoraj

 

Nie, nie szanują! Wczoraj Premierka mówiła do mnie , do Polki z której żyje z telewizorni "ona", bo nie podzielam jej poglądów. To jest stary jak świat sposób skłócania ludzi, żeby można było swoje nieczyste interesy załatwiać, odwracać uwagę i dzielić, dzielić dzielić ...... Nie dzielmy się, bo nas szybciej rozwalą!

 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Żydów wszyscy nienawidzą. To

Żydów wszyscy nienawidzą. To normalne. Ale chrześcijan??
...No to tez normalnre, bo to dalej żydowska religia

Strony

Skomentuj