W tym roku, Niemcy mogą przyjąć ponad 1,5 miliona imigrantów

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się jak wielu imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu "szturmowało" Europę w tym roku. Okazuje się bowiem, że wszystkie poprzednie statystyki były bardzo mocno zaniżone. Według poufnego raportu, Niemcy mogą przyjąć w 2015 roku nawet 1,5 miliona uchodźców, czyli niemal dwa razy więcej niż wcześniej zakładano.

 

Jak donosi gazeta Bild, tylko w czwartym kwartale Niemcy mogą przyjąć około 900 tysięcy imigrantów - każdego dnia nawet 10 tysięcy ludzi może przekraczać granicę. Poprzednie szacunki zakładały "tylko" 800 tysięcy uchodźców w przeciągu całego roku. Liczba 1,5 miliona prawdopodobnie wciąż jest zbyt niska. Tymczasem według niedawnych szacunków ONZ, których absolutnie nie należy traktować poważnie, w całym 2015 roku do Europy ma przybyć pół miliona azylantów. 

 

Inwazja na Europę najwyraźniej odbywa się na znacznie większą skalę. Niemieckie władze źle oszacowały napływ imigrantów a jak podaje Bild, muszą teraz przygotować się na ewentualne "załamanie się systemu zaopatrzenia". Obecnych już w kraju uchodźców należy wyżywić i zapewnić im zakwaterowanie, a tymczasem do Niemiec przybywają kolejni ludzie.

 

Uchodźców którzy dotarli już w tym roku na nasz kontynent prawdopodobnie możemy liczyć w milionach, a skoro Niemcy tak chętnie przyjmują ich do siebie to można spodziewać się, że przyszły rok będzie pod tym względem jeszcze gorszy. Każdy z nich, który zdoła osiedlić się w tym kraju, z czasem będzie chciał ściągnąć do siebie również swoją rodzinę. Kanclerz Niemiec Angela Merkel zapowiadała, że nie zrezygnuje z pomocy dla imigrantów.

 

 

Źródło: http://www.reuters.com/article/2015/10/04/us-europe-migrants-germany-numbers-idUSKCN0RY0UY20151004

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika Rodak

Powodzenia  Niemcom  w

Powodzenia  Niemcom  w  przyjmowaniu  najeźdźców  na  swoim  terenie, a  co  na  to  zwykli niemieccy  obywatele ?  Będą  się  spokojnie  przyglądać  jak  niszczy  im  sie  panstwo ?

Portret użytkownika Kimbur

Jeśli niemiecki rząd źle

Jeśli niemiecki rząd źle szacuje to albo jest rządem durniów (w co wątpię), albo jest rządem zabójców kultury Europy i państw narodowych.
Dla każdego trzeźwo myslącego wniosek z napływu młodych i silnych islamistów jest jeden - to wroga armia, która wywoła w Europie straszną wojnę!

Portret użytkownika G2M3

No właśnie to co napisałeś

No właśnie to co napisałeś jest moim zdaniem istotne. Gdyby oni to robili z głupoty to trudno, może z chaosu zrodzi się coś co to naprawi. Niestety też wątpię, że to durnie. Oni wiedzą jaki jest cel, a my nie.
Moim zdaniem migracja ludności (finansowana przez USA) oraz atak na VW to dwie poteżne rakiety wymierzone w Niemcy za ciepłe stosunki z Rosją. Chodzi mi o politykę energetyczną, w tym sprzedanie strategicznych magazynów gazu. To będzie miało olbrzymie znaczenie dla relacji pomiędzy Rosją, a EU (strefa wpływów USA).  Nie rozumiem natomiast czemu główną bronią USA w tym sporze jest kanclerz Merkel, w szczególności nie rozumiem dlaczego Niemcy się na nią godzą. W końcu ktoś wybiera... Trochę jak u nas. ale u nas też nie rozumiem...
 

Kimbur wrote:

Jeśli niemiecki rząd źle szacuje to albo jest rządem durniów (w co wątpię), albo jest rządem zabójców kultury Europy i państw narodowych.
Dla każdego trzeźwo myslącego wniosek z napływu młodych i silnych islamistów jest jeden - to wroga armia, która wywoła w Europie straszną wojnę!

 

Portret użytkownika 777

W niedzielę mieszkańcy Calais

W niedzielę mieszkańcy Calais wyszli na ulice, by protestować przeciw imigrantom zalewającym ich miasto. Francuzi chcieli powiedzieć „dość” dzikim obozowiskom imigrantów ich roszczeniom.Sprzeciw Francuzów wywołał nie tylko sam kryzys imigracyjny i kolejne przypadki szturmowania Eurotunelu. Protestowali także przeciwko żądaniom socjalnym wysuwanym przez przybyszów i stowarzyszeniom wspierającym nielegalnych imigrantów.Manifestację zorganizował „Kolektyw zezłoszczonych mieszkańców Calais”. Doszło do niej, choć rada miasta chciała spacyfikować wszelkie przejawy niezadowolenia. A mer Calais – Natacha Bouchart – zakazała jej organizowania.Postawa władz lokalnych wpłynęła na część mieszkańców, ale w proteście udział wzięło i tak 500 osób. Manifestacja rozpoczęła się na plaży, mieszkańcy przeszli następnie ulicami miasta. Prezentowali m.in. hasła „SOS Calais w nieszczęściu” i „Stop nielegalnej imigracji”.: http://www.pch24.pl/mieszkancy-calais-protestowali-przeciwko-inwazji-imigrantow,38583,i.html#ixzz3nhTPf1Ht
 
u nas honoru bronią wspaniali Polacy z ONR !

Zbigniew Stonoga jebany żydowski TVN kłamie
https://www.youtube.com/watch?v=XdWNxoOB2Wk

Portret użytkownika achiles

NIEMCOM PRZESZKADZAJĄ, NASZE

NIEMCOM PRZESZKADZAJĄ, NASZE kopalnie i węglem opalanie i do energii pozyskiwania, WIĘC KAZALI JE POZAMYKAĆ , podobnie, jak wcześniej NASZE STOCZNIE, a nie przeszkadzają im ŚMIERDZIELE VOLKSWAGENY, które to tak ŚRODOWISKO NATURALNE TRUJĄ, poprzez ich fałszowane dane EMISJI SPALIN. GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ I GDZIE TU LOGIKA?. Pytam retorycznie. 

Strony

Skomentuj