W tym roku, Niemcy mogą przyjąć ponad 1,5 miliona imigrantów

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się jak wielu imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu "szturmowało" Europę w tym roku. Okazuje się bowiem, że wszystkie poprzednie statystyki były bardzo mocno zaniżone. Według poufnego raportu, Niemcy mogą przyjąć w 2015 roku nawet 1,5 miliona uchodźców, czyli niemal dwa razy więcej niż wcześniej zakładano.

 

Jak donosi gazeta Bild, tylko w czwartym kwartale Niemcy mogą przyjąć około 900 tysięcy imigrantów - każdego dnia nawet 10 tysięcy ludzi może przekraczać granicę. Poprzednie szacunki zakładały "tylko" 800 tysięcy uchodźców w przeciągu całego roku. Liczba 1,5 miliona prawdopodobnie wciąż jest zbyt niska. Tymczasem według niedawnych szacunków ONZ, których absolutnie nie należy traktować poważnie, w całym 2015 roku do Europy ma przybyć pół miliona azylantów. 

 

Inwazja na Europę najwyraźniej odbywa się na znacznie większą skalę. Niemieckie władze źle oszacowały napływ imigrantów a jak podaje Bild, muszą teraz przygotować się na ewentualne "załamanie się systemu zaopatrzenia". Obecnych już w kraju uchodźców należy wyżywić i zapewnić im zakwaterowanie, a tymczasem do Niemiec przybywają kolejni ludzie.

 

Uchodźców którzy dotarli już w tym roku na nasz kontynent prawdopodobnie możemy liczyć w milionach, a skoro Niemcy tak chętnie przyjmują ich do siebie to można spodziewać się, że przyszły rok będzie pod tym względem jeszcze gorszy. Każdy z nich, który zdoła osiedlić się w tym kraju, z czasem będzie chciał ściągnąć do siebie również swoją rodzinę. Kanclerz Niemiec Angela Merkel zapowiadała, że nie zrezygnuje z pomocy dla imigrantów.

 

 

Źródło: http://www.reuters.com/article/2015/10/04/us-europe-migrants-germany-numbers-idUSKCN0RY0UY20151004

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika wsciekła

inaczej , niemcom nie

inaczej , niemcom nie przeszkadza smród własnych spalin , tylko to ze sie w tak głupi sposób wydało to ze sami ten smród tez produkuja tyle ze o wiele wiekszy...
teraz nie maja argumentu do tego by zmuszac innych do zaprzesatania czegokolwiek..i to ich boli ..bardzo boli...od wieków chcieli byc ta rasa superludzi...tyle ze wyłazi z nich zwykła ludzka niedoskonałosc...

Portret użytkownika Adax

Te 1,5 miliona nalezy

Te 1,5 miliona nalezy pomnożyć przez co najmniej 6, gdy po półrocznym pobycie będzie im przysługiwało prawo do łączenia rodzin. Tak więc mówimy o liczbie ok 9 milionów, i to tylko z puli tegorocznej!

Portret użytkownika pamiec

Kto głosuje na PO-PSL i SLD?

Kto głosuje na PO-PSL i SLD? Skoro nikt nie chce imigrantów, nawet w Niemczech, a w miediach mainstreamu czytamy, że ludzie witają imigrantów chlebem i solą oraz prezentami? Kto kupuje Gazetę Wyborczą? Dlaczego Gazeta Wyborcza w Urzędach Miast dla urzędników za nasze pieniadze jest głównym dziennikiem? Piętnujcie urzędników, którzy zamawiają Gazetę Wyborczą! Rozprawmy się raz na zawsze z takimi mediami lewackimi jak RMFFM (niemieckie), Gazeta Wyborcza, TVN, Radio Zet (francuskie), Antyradio (francuskie), Interia (niemieckie), WP (francuskie), Onet (niemieckie), Newsweek, Eska, TOK FM itp. po prostu przestaqńcie na nie wchodzić, bo zyskują na reklamie, przestańcie je wspierać. Czytamy tylko prawicowe media. Takie jak: "W sieci", "Niezależna", "Gazeta Polska", "Nasz Dziennik".

Portret użytkownika achiles

TAK, TAK, niezależna, w

TAK, TAK, niezależna, w sieci, tv republika, to takie same śmiecie antypolskie, jak wyborcza, czy tvn, TYLKO OD INNEGO PANA DOSTAJĄ SREBRNIKI I DLA INNEGO PANA, CZYLI SZATANA ZZA OCEANU I Z BANDEROSTANU SŁUŻĄ. Manipulując NASZĄ OPINIĄ PUBLICZNĄ i poruszając niewygodne tematy, dla tej strony SZMATŁAWEJ. ZŁO JUŻ TAK MA, ŻE UDAJE ZŁEGO I DOBREGO POLICJANTA, a w rzeczywistości, obie strony robią, dla JEDNEGO I TEGO SAMEGO SZERYFA. 

Portret użytkownika logiczny

Za klapki smoleńskie to też

Za klapki smoleńskie to też bym cię skasował. Wszyscy wiedzą, że tam był zamach, że były eksplozje w powietrzu, nawet Cezary Gmyz wygrał sprawę w tej sprawie z Rzeczpsopolitą, która to gazeta wpisała sie w propagandę Platformy Oszustów i Laska za nasze pieniądze wciskając nam kity z MAKu. Już PO się wycofuje z propagandy Laska, bo jest semiszna z tym rozbiciem samolotu o spróchniałą brzozę, i teksty w stylu "ląduj dziadu", czy "tak lądują debeściaki". Coś takiego mółg wymyślić chory z nienawiści, lewacki umysł Palikociarni. 

Portret użytkownika prawicowy liberalny

Niezależna nigdy nie

Niezależna nigdy nie ocenzurowała mojego komentarza. Musisz być jakimś komuchem keri. Moje komenty porzechodziły na niezależna zawsze i wypowiadałem się za takimi sprawami jak:
1) Zlikwidowanie ustawy o broni i amunicji oraz art. 263  kodeksu karnego.
2) Zlikwidowanie lewackich mediów.
3) Twierdziłem, że Żydzi stracili okazję siedzieć cicho, gdy chcieli naszego złotego pociągu.
Keri musi być z tobą coś nie tak skoro cię cenzurują. Może wyczuli, że jesteś rosyjską V kolumną w Polsce? Tez bym takie ocenzurował bez podanai przyczyny i dał wręcz bana na wieki wieków amen. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika keri

W każdej komisji wyborczej

W każdej komisji wyborczej musi być zrobione zdjęcie wyników wyborów przez członka komisji lub osobę, która będzie miała do tego uprawnienia. Potem będzie mozna podliczyć wyniki z wszystkich komisji niezaleznie od podawanych oficjalnych wyników.

Strony

Skomentuj