Władze Niemiec będą pod przymusem zabierać nieruchomości, aby przeznaczyć je dla napływających uchodźców

Kategorie: 

Źródło: twitter

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce władze Niemiec rzeczywiście będą wywłaszczać własnych obywateli z ich domów celem osadzenia w nich nielegalnych imigrantów. Totalitarne pomysły są tłumaczone przepełnieniem w ośrodkach dla uchodźców oraz nadchodzącą zimą.

 

Gdyby jeszcze pół roku temu ktoś przewidywał, że na początku października Europę będzie zalewać islamska nawała, a Niemcom będą konfiskowane domy i budynki gospodarcze, aby ich tam umieszczać, nikt by nie uwierzył. Jednak właśnie taki scenariusz zarysował się u naszych zachodnich sąsiadów.

 

Każdego dnia na teren Niemiec przybywa kolejne 10 tysięcy uchodźców zwabionych wcześniej przez nierozsądne wypowiedzi Angeli Merkel. Zanim jednak Niemcy zorientowali się co się z nimi dzieje było już za późno. Teraz nie są w stanie nawet rozlokować tych wszystkich młodzieńców wykrzykujących żwawo w dowolnej sekwencji - Money, Money, Germany, Angela Merkel, Germany good i inne hasła. W związku z tym i zaordynowaną odgórnie miłością do tych młodych islamskich mężczyzn, teraz niemieckie władze pogwałcą prawo własności, aby ofiarować im obiecane darmowe mieszkania lub w ogóle darmowy dach nad głową.

 

Dotychczas takie potraktowanie prawa do dysponowania swoją własnością znane były jedynie z ustrojów komunistycznych i totalitarnych. Trzeba przyznać, że w świecie zachodu wywłaszczanie celowe jest czymś nowym. Mimo to nie widać specjalnych protestów. Wręcz przeciwnie padają stwierdzenia, że nowe złodziejskie przepisy dotykają mitycznych bogaczy.

 

Niemcy muszą jednak pamiętać, że święte prawo własności to podwalina wolności i jeśli jakiś rząd rozporządza już ich pieniędzmi z podatków, teraz wyciąga ręce po ich nieruchomościami, to następny etap jest taki, że władza będzie się radykalizowała i zacznie tępić wszystkich myślących inaczej. Widzieliśmy już w XX wieku takie dziwne ideologiczne zaślepienia, które niestety za każdym razem kończyły się hekatombą wojenną.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Tak, jak mówiłem to już kilka

Tak, jak mówiłem to już kilka razy...czas dyplomacji i polityki się skończył dla zwykłych ludzi, jedyne co mogą zrobić niemieccy obywatele, to wziąć za mordę rząd i powiesić przed ich bundestagiem, a potem poprosić wojsko o zrobienie czystki w ich kraju i wyplenienie tego islamskigo dziadostwa, podobnie powinni zrobić obywatele innych krajów. Zapakować na statki i samoloty i won z kraju do swoich śmierdzących bliskowschodnich nor.
Tak naprawdę to żaden problem, przecieżto zwykły prymitywny islamski motłoch, a wszyscy tak się trzęsą i boją, oni potrafią tylko krzyczeć, demolować i palić samochody, a kilka serii z broni mzynowej zrobiłoby porządek. Wybiliby kila setek tego śmiecia i potem poszłoby gładko, brudasy same pakowałyby się na statki do domu. Ważne, żby nie okazywać litości i strzelać bez ostrzeżenia w każdej sytuacji i zaraz byłby porządek.
Pozazdrościć amerykańcom, że mają dostęp do broni, oni kiedyś też dojdą do granicy wytrzymałości i wtedy pokażą tym na górze jak się robi porządek.

Portret użytkownika achiles

Pamiętajcie, żeby starać się

Pamiętajcie, żeby starać się zawsze trafnie zdefiniować, tego prawdziwego ( ZAKULISOWEGO ) sprawcę, który za tym wszystkim, co jest obecnie ZŁEM, NA PLANECIE ZIEMIA, SIĘ UKRYWA. Merkel, Holand, Obama, Tusk, Szulc, Junker, Baroso, Van Rumpey i wielu wielu innych są jedynie sługusami swoich PANÓW PRAWDZIWYCH, SZMACĄ SIĘ NA MASOWĄ SKALĘ ZA OLBRZYMIE SUMY SREBRNIKÓW, iluzoryczną władzę i zaszczyty, ale to są nadal tylko i wyłącznie KUKIEŁKI TYCH, KTÓRZY NAPRAWDĘ LUDZKOŚCI STRASZNIE ZAGRAŻAJĄ i w każdej chwili, mogą zostać wymienieni . A tymi prawdziwymi ZŁA WCIELENIAMI SĄ CI CO OPISANI, SĄ PONIŻEJ, NO I JESZCZE PARU, W tym i Soroz :
"Programista" skupia się w dyskusji na takich szczegółach, jak wartość procentowa majątku Rotszyldów, odniesiona do zasobów reszty świata, co jest z gruntu fałszywym podejściem do sprawy.
Mają na tyle majątku, aby zapewnić sobie kontrolę nad procesami zachodzącymi w świecie, a ich udział w tym aspekcie nie maleje, lecz wrasta.
Łączny majątek tej rodziny szacowany jest na 500 bilionów dolarów i to w polskim znaczeniu tej liczby - 10 do potęgi 12. 
Taki majątek zapewnia kontrolę nad dowolnym aspektem światowej gospodarki. 
Obecnie obserwujemy odejście od demokratycznych metod zarządzania społeczeństwami i przechodzenie w stronę dyktatur, stosujących - jak na razie - metodę "miękkiej" kontroli. 
Jeżeli @Programista jest rzeczywiście programistą, zdaje sobie sprawę, że na serwerach kilku amerykańskich firm - Microsoft, Google, Facebook, Apple, znajdują się bardzo szczegółowe dane osobowe większości światowej populacji - szczegóły antroposkopijne (zdjęcia), stan majątkowy, zainteresowania, krąg socjalny, najbliższa rodzina i preferencje seksualne. 
Te dane na razie nie są wykorzystywane do bezpośredniego krzywdzenia ludzi, ale potencjalnie mogą być i to jest niepokojące.
JKM kiedyś powiedział - spisy powszechne były zawsze przeprowadzane przez władców, którzy chcieli nałożyć nowe podatki. 

Społeczeństwom podsuwa się bzdety, w rodzaju sfingowanego ataku na WTC, aby jeszcze bardziej zaostrzyć kontrolę.
Prezenter radiowy, Bill Cooper w audycji z 28.IV.2001 roku przewidział, że dojdzie do ataku i zostanie o niego oskarżony Osama bin Laden. 
https://www.youtube.com/watch?v=4vSM_7LP6sk

Jaki jest w tym udział Rotszyldów? 
Niewątpliwie kluczowy. Trzeba pamiętać, że po zrealizowaniu celu majątkowego, w psychice ludzkiej pojawia się kolejny etap - władza. 
I o nią tu chodzi.

Portret użytkownika danielov

dopóki ludzie siedzą cicho to

dopóki ludzie siedzą cicho to władza sobie pozwoli na wszystko. Tu trzeba wyjść na ulice i zrobić rozpier*** !!! i tę grande w rządach pogonić pałami i poszczuć owczarkami niemieckimi. 
 
inaczej tego nie da sie załatwić. 

Portret użytkownika 777

Stopniowo dla wszystkich

Stopniowo dla wszystkich staje się widoczne, jaki los zgotowali sobie Niemcy, przyjmując bezmyślnie setki tysięcy imigrantów. Tam, gdzie uciekinierzy się masowo pojawiają, tam natychmiast wzrasta przestępczość, grunty i domy tracą wartość, a obywatele - cierpliwość. Notowania rządu spadają, a niezniszczalna do tej pory Angela Merkel zaczyna się obawiać o swoją polityczną przyszłość.

Musimy się modlić za wybory żeby wygrał ONR i inne narodowe partie i ugrupowania ! Modlitwa do Maryi Dziewicy i Jezusa Miłosiernego może nas uratować przed fałszerstwami i przed najezdzcami islamskimi przebranymi za uchodzców ! Do tego jest teraz bardzo ciężka sytuacja na synodzie biskupów w Rzymie ! Przeczytajcie sobie bardzo interesujący artykuł w internecie o synodzie, szok jak nic ! tytuł tego artykułu to "Gdy ujrzycie chmurę podnoszącą się na zachodzie" No po prostu dzieją sięrzeczy niebywałe w Europie !!! zobaczcie tego mema

Portret użytkownika cezary

tu nie ma co komentować tam

tu nie ma co komentować tam powinno wejś uzbrojeni policjanci zabrac telefony i sprawdzic nagrania . osrodek powinien byc natychmiast otoczony a liczba tam przebywających osób zredukowana o 1/4  / i to powinna być max liczba ocób muzułmiańskich reszta ze 150 nie muzułmanie / wprowadzic restrykcyjne prawo . burda - zbiorowa odpowiedzialnoś c  i odstawienia do kraju pochodzenia . 

Portret użytkownika edek

Początek będzie miał miejsce

Początek będzie miał miejsce w Europie.
Wasz system bankowy stanie się przyczyną, a Niemcy po raz kolejny zaangażują się w tę tragedię, tak jak to wydarzyło się przy dwóch poprzednich okazjach.
Kiedy to się rozpocznie, nastąpi upadek ocalenia gospodarki i katastrofa ta dotknie Grecję, z wielkimi reperkusjami dla Francji.
Bliski Wschód będzie również zaangażowany w wojnę – wraz z Izraelem i Iranem – Syria zaś odegra poważną rolę w upadku Egiptu.
Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, lecz nie żeby cię przestraszyć, ale żeby przekazać ci pilną prośbę, aby w tym czasie modlić się za Europę.
Z powodu wojny i braku pieniędzy duża część zbiorów będzie stracona, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej Pieczęci, oznaczającej głód.....
data 6 maja 2012r.
http://ostrzezenie.net/wordpress/2012/05/16/druga-pieczec-trzecia-wojna-swiatowa/
 

Portret użytkownika Kaulibaly

    "Łatwiej jest okłamać

 
  "Łatwiej jest okłamać wszystkich ludzi, niż pojedyncze jednostki przekonać do prawdy"  Mark Twain.
Szukajcie prawdy, a prawda Was wyzwoli. 
Jak naprawdę wygląda planeta ziemia, bezczelnie pokazuje nam to logo ONZ. Wystarczy samemu sprawdzić.
  Nie jest to kula.  Pozdrawiam tych którzy obudzą się za snu zafundowanego przez agencję NASA.

Portret użytkownika Takitam

Wczoraj byłem na zakupach w

Wczoraj byłem na zakupach w Locknitz, to małe przygraniczne miasteczko niemieckie parę kilometrów od przejścia granicznego w Lubieszynie. Mieszka tam i pracuje wielu Polaków. Na ulicach wiele kilkunastoosobowych grupek "gości", a właściwie już mieszkańców - nowe zimowe kurtki i buty, szaliki i ciepłe wełniane czapki. Wyraźnie było im zimno - niektórzy mieli nawet założone rękawiczki choć było + 13' C. , ale co to będzie w grudniu :-).Pani Merkel wyraźnie zadbała o wszystko, niektórzy mają nawet nowe rowery. Obserwowałem reakcje pracowników dużego sklepu, nerwowe spojrzenia za okno a ochroniarze wyraźnie przerażeni. Zachowanie tych grupek bardzo butne - pewne siebie i bardzo głośne prawie dwumetrowe byki, kobiet ani dzieci nie widać. Radości w oczach Niemców raczej nie dostrzegłem, za to dla nas Polaków byli wyjątkowo mili. Za jakiś czas i do nas TO trafi...

Portret użytkownika zaduma

Słusznie już we wrześniu uczą

Słusznie już we wrześniu uczą się noszenia czapek i rękawiczek, Do grudnia zdołają przystosować się do europejskiej kultury odzieżowej. Burki "na cebulkę" mogą nie wystarczyć, choć zimy opuściły nas wiele lat temu. Niesłusznie natomiast, protestowali przeciwko tamtejszemu żarciu. Ono nie było "złe". Ono było niemieckie.

Portret użytkownika Zenek :)

Dla żydostwa każdy powód jest

Dla żydostwa każdy powód jest dobry by mogli "na niego "KRAŚĆ CUDZE "MAJĄTECZKI" ". Tak to już jest z tymi biblijnymi bandytami, że jak "nie ma powodu" to go sobie z jerozolimy ściągną tak jak jest z tymi "falami żydowskich terrorystów/ emigrantów" BO CELEM tych hitler juden JEST ZABRANIE BIAŁEJ RASIE WSZYSTKIEGO CO MA wraz z PÓŹNIEJSZYM JEJ WYMORDOWANIEM NA OŁTARZACH MOLOHA zwanego także jehowa czy jahwe.

I niech nikogo nie zwodzi ONZ'towy bełkot o "ZRÓWNOWAŻONYM ROZWOJU ŚWIATA" zwany Agendą 2030 bo jej celem NIE JEST ŚWIATOWY DOBROBYT a przerobienie każdego zakątka świata w SUDAN gdzie bandy żydowskich bandytów będą terroryzować zdetechnicyzowanych niewolników tak jak to pokazano w takich "Mad Maxach". To jest cel elit - DLA NICH RAJ a dla RESZTY PIEKŁO GŁODU.

A lewackim judaszom gratuluję wydawania swoich Abli na ukrzyżowanie. Demony w piekle wprost się już was nie mogą doczekać "wybrańcy", niach, niach, niach. I na pewno tam traficie bo nie ma już na Ziemi takiej kabały jaka by was przed tym, wierne gollumy biblijnego nazizmu, uchroniła bo ona zdechła, tak jak was maschiach, skamlając o litość TEGO KTÓRY (PODOBNO) NIE ISTNIEJE. BOGA jaki ma z was zwyczajnie UBAW. Z tego prężenia fantomowych muskułów. Z tego tworzenia fałszywych opozycji biblijnych itd ... byle tylko ZWIEŚĆ ureligijnionych ŚLEPCÓW bo i tak was spłucze BIBLIJNY POTOP. Taki trochę innego rodzaju niż ten właśnie, w postaci mas żydowskich terrorystów, zafundowany Europie. Ale WSZYSTKO W SWOIM CZASIE, WKRÓTCE.......;p

Strony

Skomentuj