Szwajcaria przygotowuje się na upadek Unii Europejskiej

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
Nie wykluczone, że inwazja imigrantów jaką obecnie doświadczamy na naszym kontynencie może spowodować wielki chaos na całym kontynencie a nawet upadek wielkiego quasi państwa, czyli Unii Europejskiej. Szwajcaria przygotowuje się na taką ewentualność.

 

W kraju tym odbyły się ćwiczenia wojskowe "Conex 15", w których wzięło udział 5 tysięcy żołnierzy oraz 500 pojazdów wojskowych. Scenariusz manewrów zakładał między innymi obronę granic Szwajcarii przed imigrantami oraz chaosem w sąsiednich państwach. Wzięto również pod uwagę możliwość upadku Unii Europejskiej. Wszystko to ma związek z inwazją uchodźców.

 

Warto zadać pytanie czy sytuacja w Europie rzeczywiście jest na tyle niebezpieczna, że poszczególne kraje powinny już przygotowywać się na ewentualny kryzys, lub nawet wojnę. Skoro robi to Szwajcaria, dlaczego pozostałe kraje nie miałyby brać z niej przykładu?

 

Należy dodać, że Szwajcaria nie jest w Unii Europejskiej i nie stosuje się do polityki bezmyślnego przyjmowania imigrantów jak leci, ale znajduje się w strefie Schengen. Skoro ten niewielki kraj w Europie Zachodniej przygotowuje się na najgorsze, powinniśmy potraktować to jako zły znak.

 

 

Źródło: http://www.zie.nl/profile/Ruptly/overige/Switzerland-Swiss-troops-parade-for-conclusion-of-doomsday-military-drills/fz9z86jfh5hf

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Czy dlatego Szwjcaria

Czy dlatego Szwjcaria  przygotowuje  sie  , że musi  bronic  zasobów  finansowych  elit  tam ulokowanych. To nie  byłaby  wielka  szkoda żeby  odebrano  im  całkowicie  ukradzione, zagarnięte  wartości  róznego  rodzaju, b o nie  mieliby  środków  do  prowadzenia  z ludźmi walki.

Portret użytkownika Mojeimię44

Zadanie Szwajcari. Jej

Zadanie Szwajcari. Jej zadaniem jest być neutralnym w każdym konflikcie świata. Nie przybierać sojuszy i nie wstępować w żadne Unie. Dzięki temu wszyscy wiedzą że najpewniej jest w Bankach Szwajcarskich i wszysct możni tego świata (oprócz Rosji) trzymają tam pieniądze. Więc to ty głupoty piszesz. Czy słyszałeś kiedyś żeby Szwajcaria opowiadała się po którejś ze stron? W tym jej siła i bezpieczeństwo.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika siecaplew

I za to właśnie nie lubię

I za to właśnie nie lubię Szwajcari. Jak próbuję wizualizować, co "to" jest, to widzę mordę Rothschilda. Ta neutralność, to fałsz żyda depozytariusza. Tylko nie rozumiem mentalności ich obywateli, co im tak knebluje buzie? Jacy oni są? Tacy zwykli obywatele, co ich łączy?

Strony

Skomentuj