5 powodów dla których Polska nie powinna przyjmować muzułmańskich imigrantów

Kategorie: 

Foto: Olek Remesz/Wikimedia Commons
Należy powiedzieć to wprost - Polska w dzisiejszym świecie nic nie znaczy. Zawdzięczamy to oczywiście naszemu polskojęzycznemu rządowi, który albo jest wyjątkowo głupi i nie potrafi zarządzać naszym krajem, albo celowo działa na naszą szkodę a tym samym na korzyść Niemiec. Łatwo można dojść do wniosku która z tych dwóch opcji jest prawdziwa.

 

Przyjmowanie imigrantów wiąże się przede wszystkim z kosztami, lecz w przypadku imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki chodzi o coś znacznie więcej niż pieniądze. Na przykładzie Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Danii oraz Niemiec wiemy do czego prowadzi przyjmowanie tysięcy uchodźców.

 

Nie integrują się ze społeczeństwem

W zachodniej części Europy widać to doskonale - przyjezdni nie chcą integrować się ze społeczeństwem. Powstają muzułmańskie getta, do których boi się wejść straż pożarna, służby ratownicze czy nawet policja - tak właśnie jest w Szwecji. W Wielkiej Brytanii natomiast imigranci od lat domagają się wprowadzenia prawa szariatu.

Źródło: Internet

W wielu europejskich krajach muzułmanie żyją swoimi prawami i nieraz narzucają je innym ludziom. Po prostu zachowują się tak jakby byli u siebie w kraju gdzieś na Bliskim Wschodzie i zwalczali obcą dla nich białą rasę - z tym że to wszystko odbywa się u nas, w Europie.

 

Przybywają głównie po zasiłki

Nie jest to żadną nowością, że imigranci przybywają po tzw. pieniądze Allaha. Jak inaczej wyjaśnić fakt, że do samych Niemiec w tym roku przybędzie nawet 800 tysięcy uchodźców? Natomiast ci ludzie, którzy trafią do Włoch, Węgier, Chorwacji czy nawet do Polski niemal natychmiast uciekają z kraju.

Niemcy początkowo były otwarte na imigrantów ale nawet tamtejsze władze nie potrafiły przewidzieć, że z dnia na dzień będzie ich przybywać coraz więcej i więcej. W końcu doszło do sytuacji, że wprowadzono kontrole na granicy z Austrią. Pozostałe kraje europejskie zaczęły robić to samo, ale inwazja imigrantów jest teraz bardzo trudna do odparcia. Wystarczyło dać palec, żeby zaczęli domagać się całej ręki.

 

Co z polskimi emigrantami?

Polsce i innym krajom UE już narzuca się tzw. kwoty uchodźców. Jeszcze miesiąc temu zapewniano nas, że nasz kraj przyjmie "tylko" 2 tysiące uchodźców. Teraz liczba ta wzrosła do kilkunastu tysięcy, lecz co będzie dalej? Węgry ostrzegają że do naszego kontynentu zmierza nawet 35 milionów ludzi!

Tymczasem ze względu na trudne warunki do życia, Polacy byli zmuszeni emigrować na Zachód - do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii czy USA. Niektórzy nasi rodacy żyją na Ukrainie, tam gdzie toczy się wojna. Niedawno pojawił się apel z ich strony, że są gotowi sprzątać ulice żeby tylko mogli powrócić do Polski. W pierwszej kolejności, Polska powinna zadbać właśnie o nich, ale polskojęzyczne władze oczywiście wiedzą lepiej co należy robić.

 

Wśród imigrantów są terroryści

Jest to tak oczywiste że nie trzeba tego szczegółowo wyjaśniać. Wraz z falą imigrantów przybywają do nas terroryści z tzw. Państwa Islamskiego, którzy bez skrupułów zabijają swoich przeciwników i ścinają głowy niewiernym. Wszyscy ludzie boją się, że to co obecnie widzimy w Syrii, Iraku i Libii stanie się naszą rzeczywistością. Jeśli nie powstrzymamy inwazji imigrantów, którą można właściwie nazwać inwazją Państwa Islamskiego, wkrótce nasz kontynent spłynie krwią Europejczyków.

 

Polska nie należy do bogatych krajów

Kwestia jakości życia w naszym kraju została już wyżej poruszona. Wielu młodych Polaków wyjeżdża za granicę w poszukiwaniu pracy, choć poziom bezrobocia wynosi około 10%. Biedniejsi ludzie nie mogą liczyć na żadną pomoc - pieniędzy nieraz im brakuje aby przetrwać do ostatniego dnia miesiąca.

 

Tymczasem imigranci mają otrzymywać mieszkanie, pieniądze oraz pomoc ze znalezieniem pracy z której najczęściej rezygnują - wszystko to oczywiście za darmo. Kilka dni temu pojawiła się deklaracja, że Uniwersytet Warszawski przyjmie na studia Syryjczyków którzy przybędą do naszego kraju w 2016 roku.

Podsumowując - ludzie mówią o pomaganiu innym, lecz problemu w ten sposób nie rozwiążemy. Gdyby każdy polskojęzyczny polityk spotkał na swojej drodze kilku bezdomnych i chciał im za wszelką cenę pomóc, powinien zabrać ich do siebie do domu i pozwolić im żyć z jego rodziną, czy też powinien postarać się załatwić mu mieszkanie i pracę? Druga opcja wydaje się lepszym rozwiązaniem. Tak samo należy myśleć w przypadku imigrantów - trzeba najpierw odbudować ich domy i zaprowadzić porządek w ich kraju.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Strony

Skomentuj