Bankructwo USA i Barbarzyńska Ofensywa Islamskiego Terroryzmu

Kategorie: 

www.sxf.com
CHAOS na Bliskim Wschodzie szaleje. Kryzys z uchodźcami ujawnił prawdę. Kraje Bliskiego Wschodu są pogrążone w prawdziwej WOJNIE, jakiej od lat nie byliśmy świadkami. Ludzie uciekają przez bojownikami Państwa Islamskiego. Zostawiają cały dobytek i rodziny. Wydają oszczędności całego życia, żeby dostać się do Europy.

 

Co prawda znajduje się wśród nich część takich, którzy są uchodźcami ekonomicznymi sympatyzującymi z niemieckim modelem socjalnym lub potencjalnymi „końmi trojańskimi” terrorystów. Jednak nie może nam to przesłonić faktów, że bezwzględna wojna zabijająca w ludziach jakąkolwiek nadzieję trwa. Światowi przywódcy nie mają pomysłu jak poradzić sobie z tym kryzysem. Kłamstwa USA wychodzą na jaw. Amerykanie nic nie kontrolują, poza fałszowaniem raportów i ukrywaniem rzeczywistej skali potęgi Państwa Islamskiego i ogromu katastrofy humanitarnej, która ma tam miejsce.

 

Islamscy TERRORYŚCI – prawdziwy POSTRACH świata w XXI wieku. Słyną z bezwzględności i stosowania skrajnej przemocy. Barbarzyństwo, obsesja religijna, agresja i nienawiść do niewiernych, gotowość do oddania życia w zamachu samobójczym, brak lęku przed śmiercią to główne cechy ich materiału genetycznego. Amerykanie walczą od wielu lat z tym śmiercionośnym wirusem terroru i ponoszą klęskę za klęską. Oczywiście sami są winni temu, że włożyli przysłowiowy kij w mrowisko i nie potrafili powstrzymać swoich zapędów imperialistycznych. W tym czasie zginęło dziesiątki tysięcy „terrorystów”, ale na ich miejsce pojawili się nowi, jeszcze bardziej bezwzględni i SZALENI, co reprezentuje sobą Państwo Islamskie. Islamiści są odporni na zachodnią propagandę kolonialnego kapitalizmu i odmawiają zostania niewolnikami USA.

 

Ważne jest także rozwikłanie zagadki, dlaczego akurat bojownicy z Państwa Islamskiego zaczęli swoja krucjatę w 2014 roku. Wtedy właśnie zaczęto pokazywać pierwsze egzekucje zakładników w telewizji obwieszczając światu w krwawej scenerii powstanie nowego państwa o nazwie Islamskie Państwo Iraku i Lewantu (ISIS lub ISIL). To nie był przypadek. Stało się tak nie dlatego, że Allah nakazał im zaatakować w 2014 roku. Nie dlatego też, że suma cyfr 2014 daje magiczną siódemkę. Obalam też teorię spiskową, że USA stworzyło świadomie ISIS dla własnych bliżej lub dalej określonych celów kreowania światowych konfliktów. Jest pewne wyjaśnienie tego zamieszania. Jednak na ten problem trzeba spojrzeć w szerszym kontekście globalnym. Mianowicie chodzi o KRYZYS FINANSOWY na Wall Street w USA z 2008r. Był on początkiem wielkiego kryzysu gospodarczego, który rozlał się w ciągu kilku następnych lat na całą planetę i trwa nadal. Na skutek odpływu kapitału z rynków wschodzących i ogromnego dodruku pustych amerykańskich dolarów część krajów trzeciego świata została gospodarczo przyparta do muru. Efektem tego była Arabska Wiosna Ludów z 2010r., która zapoczątkowała REWOLUCJE m.in. w Tunezji, Egipcie, Libii, Syrii i Algierii. Nagle ludziom zaczęły przeszkadzać reżimy, bo zaczęła im doskwierać coraz większa bieda, bezrobocie i brak perspektyw. Powstały idealne warunki do ponownych narodzin Islamskiego Ekstremizmu.

 

Można powiedzieć, że ten gen TERRORU będący zapisem najmroczniejszych pierwotnych ludzkich instynktów został obudzony ponownie przez rosnącą biedę i NIESPRAWIEDLIWOŚĆ. Nagle Bliski i Środkowy Wschód stał się pełen młodych mężczyzn przepełnionych agresją i podążających za uaktywnionym nagle w ich umysłach instynktem zabijania. Liderzy ugrupowań terrorystycznych mieli spory udział w rozbudzeniu tych skrajnych emocji i doskonale to wszystko zaplanowali. Mocarstwa zachodnie wspierające antyreżimowe opozycje nie zdawały sobie sprawy z tego, co robią. Większego błędu nie można było popełnić.

 

Ale przecież rewolucje się ciągle zdarzają na świecie. Niezależnie od tego, czy akurat mamy czasy globalnego wzrostu gospodarczego czy recesji. Bieda natomiast towarzyszy światu od zawsze. Więc o co tu chodzi? O to, że Kryzys na Wall Street to nie był zwykły kryzys, który by mieścił się w ramach cyklu koniunkturalnego opisywanego w książkach. Był to Wybuch finansowej BOMBY ATOMOWEJ, który doprowadził do BANKRUCTWA USA. Oczywiście oficjalnie USA nie ogłosiło niewypłacalności. Państwo funkcjonuje, dolar jest walutą rezerwową świata, a amerykańska elita ciągle próbuje wydawać rozkazy światu. Ponadto FED w ciągu 7lat wydrukował ogromne ilości pustych dolarów, które wyciągnęły gospodarkę z recesji, chociaż opinie na ten temat są podzielone. Więc na zewnątrz wszystko wygląda w porządku. Jednak to jest tylko PÓŁPRAWDA. W 2014r. stało się jasne, że dalsze tempo zadłużania jest niemożliwe do utrzymania. Dlatego FED ograniczył programy luzowania ilościowego, a światem zawładnęła deflacja. Teraz USA jedzie tylko na „historyjce” o podnoszeniu stóp w celu zachowania stabilności dolara i destabilizacji opozycji anty-dolarowej. Wielu niezależnych analityków wskazywało 2014 rok na początek kryzysu na globalnym rynku obligacji rządowych. Na razie do krachu nie doszło, ale mamy za to ironiczną „nagrodę pocieszenia” czyli powstanie ISIS.

 

Islamiści przygotowywali się, wzmacniali chaos rewolucyjny na Bliskim Wschodzie i tworzyli własne struktury państwowe obserwując globalną sytuację geopolityczna i gospodarczą. Dżihadyści nie musieli już wykupywać kursów nauki pilotażu Boeingów bez pakietu z lądowaniem, żeby zadać nokautujący cios amerykańskiemu systemowi finansowemu. Bo Amerykanie sami siebie zniszczyli CHCIWOŚCIĄ bankierów z Wall Street. Dług USA na poziomie 18 bilionów dolarów podziałał na PSYCHOPATYCZNĄ wyobraźnie terrorystów, podniósł im poziom adrenaliny, który i tak jest bardzo wysoko i dał znak do ATAKU! Jak to? Dlaczego? Bo tak astronomiczne zadłużenie USA daje 80% czy nawet 90% prawdopodobieństwo, że Amerykanie nie są w stanie przeprowadzić kolejnej inwazji lądowej na Bliskim Wschodzie na wzór kampanii irackiej z 2003r. Mówiąc prawdę prosto w oczy: USA nie stać na taką wojnę.

 

Na świecie nie będzie chętnych, którzy będą chcieli kupować ich obligacje wojenne. Istnieje duże też ryzyko, że nowa kampania iracko - syryjska mogłaby zachwiać budżetem USA i pogrążyć dolara, który ciągle jest pod ostrzałem. Nawet USA nie może bezkarnie drukować pustych pieniędzy. Dlatego Amerykanie byli w stanie stworzyć tylko koalicję antyterrorystyczną z innymi państwami arabskimi i ograniczyć się do nalotów z powietrza. Ale ta cała koalicja to tylko akt DESPERACJI i BEZRADNOŚCI. Oczywiście propaganda amerykańskich polityków twierdzi, że głównie interesuje ich opinia amerykańskiego społeczeństwa, które jest przeciwne wysyłaniu amerykańskich żołnierzy do Syrii czy Iraku. Demotywująco działa też brak sukcesów armii USA w stabilizacji Iraku czy Afganistanu po obaleniu Sadama. Ale bądźmy szczerzy. Stany są SPŁUKANE i główną przyczyną braku interwencji są pustki w kasie. Zastanówmy się. Kolejna wojna mogłaby trochę rozkręcić amerykańską gospodarkę. Jednak Amerykanie jej nie chcą. Nie musieliby przecież fabrykować dowodów, żeby znaleźć powód do inwazji, jak to miało miejsce z kłamstwami o broni masowego rażenia w Iraku. Świat z ulgą przyjąłby ich decyzje o ataku na Syrię i Irak w celu zaprowadzenia porządku. Ale głosy zwolenników interwencji są stłumione przez kolosalną DZIURĘ w budżecie USA. Z tego powodu wycofali większość żołnierzy z Iraku i Afganistanu kilka lat temu.

 

Warto również zrozumieć to, że dolar to dla ISIS bezwartościowy kawałek papieru znienawidzonego wrogiego mocarstwa. Doniesienia o tworzenie własnej waluty ISIS opartej o złoto to nie tylko zwykła informacja medialna, ale także PROPAGANDA ANTYDOLAROWA i głoszenie światu, że koniec hegemonii USA nadchodzi. I Państwo Islamskie się do tego końca panowania Stanów Zjednoczonych Ameryki aktywnie przyczyni...

 

Oczywiście sam kryzys i drukarki do tworzenia pustych dolarów czy euro nie naciskają spustów i nie podrzynają gardeł. Stwarzają one tylko sprzyjające warunki do takich wydarzeń i rewolucji, które są wykorzystywane przez pewnych ludzi pragnących odzyskać utraconą pozycję i przejąć władzę. Efekt uboczny ratowania ekonomii USA przez FED w postaci presji inflacyjnej, która rozlała się na cały świat wywołał DRAMATYCZNE w skutkach konsekwencje w części krajów arabskich. Dodatkowo nieodpowiedzialne i destabilizujące działania USA prowadzone latami rozpętały terrorystyczne PIEKŁO, które urosło do niekontrolowanych rozmiarów.

 

Islamiści z ISIS mają teraz wolną rękę do prowadzenia swojej BARBARZYŃSKIEJ krucjaty religijnej. Najwyżsi rangą przywódcy ISIS zdają sobie sprawę z tego, że USA i reszta ich zachodnich sojuszników są BANKRUTAMI i nie mają pieniędzy na wojnę z nimi. Nie mogli sobie wybrać lepszej pory na rewolucje i tworzenie nowego państwa i ich czas nadchodzi. Oni wiedzą, co robią! Mają plan, który realizują dosłownie bez żadnej metafory dążąc PO TRUPACH z ODCIĘTYMI GŁOWAMI do celu. A białej flagi nie wywieszą NIDGY. Lepiej żebyśmy byli tego świadomi, bo ten CHAOS szybko się nie skończy i stopniowo wdziera się do Europy....

 

 

Źródło: http://systemwkryzysie.blox.pl/html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: batavus
Portret użytkownika batavus

Komentarze

Portret użytkownika taj

Hehe, islam czy jakakolwiek

Hehe, islam czy jakakolwiek inna religia to tylko wymówka do zbójowania. Gdyby ci goście nie nazywali się państwo islamskie tylko gang ahmeda, to byliby zwykłą bandą zbójów. Ale, że kieruje nimi jakiś wyimaginowany allah to wydaje im się że mają misję. Otóż nie, mają tylko sprane mózgi jak 99% ludzi na Ziemi wierzących w jakieś gusła...

Portret użytkownika Dr Piotr

Bardzo słaby tekst. W dodatku

Bardzo słaby tekst. W dodatku autor pisze tak, jakby nie wiedział, że to co się dzieje jest robione w sposób kontrolowany i celowy przez elity NWO. Gadanie o chaosie, braku kontroli i przypadkowości jest conajmniej nie na miejscu, no ale niby póki co mamy wolność słowa tutaj, to każdy pisze, co chce. Ogólnie analiza geopolityczna na poziomie leminga, szkoda było czasu czytać, ale przebrnąłem przez tekst do końca.
To tylko moje zdanie.

Portret użytkownika xx

Jest sposób, żeby ci

Jest sposób, żeby ci bojownicy zaczęli się bać śmierci.
Skoro uważają, że po śmierci idą prosto do ichniego nieba, to trzeba zrobić coś, żeby zmienili zdanie.

Wystarczą kule moczone w świńskiej krwi. A na deser mielenie ich trupów i mieszanie mielonki ze świńskim gównem.
Zrobić parę takich filmów propagandowych i zacząć nadawać w mediach dostępnych na bliskim wschodzie. Efekt będzie murowany.

Portret użytkownika koniec

Po co spuszczać bomby na ISIS

Po co spuszczać bomby na ISIS ? Zamiast tego spuścić jedną bąbkę porządną na Mecce i będzie po problemie z muslimami na zawsze, jak to zbyt drastyczne? To zrobić nalot dywanowy na Mecce tuszami wiepszowymi. Jak to jest że do Mecci nie może jechać nikt kto nie jest muslimem nawet w celach turystycznych? A muslimy sobie przyjeżdżają do Europy i rzadzą? Dlaczego ta barbarzyńska religia nie zostanie zakazana w Europie? Dlaczego nie deportuje się z Europy ludzi którzy jawnie protestują przeciwko niej na ulicach mówiąc że mają w d... rządy i policje?
Modlisz się? pamietaj, zawsze du.pą do Mekki

Portret użytkownika kolo

a i jeszcze jedno bo niby

a i jeszcze jedno bo niby wedlug artykulu, pieniedzy nie maja zeby rozprawic sie z "panstwem islamskim" to ciekawe ze jak egipt zrobil naloty na isis na poczatku roku to obama sie oburzyl i opieprzyl egipt za ich zbombardowanie i powiedzial ze tam juz dosc chaosu bylo i ze trzeba te sprawy rozwiazywac dyplomatycznie. To kadaffiego husejna itd itp trzeba bylo zaj...bac i pol kraju rozpi....lic bo tacy "okrutni" oni byli ze wszystkim sie zylo lepiej niz w polsce i byl w miare spokoj ale z psychopatami z isis to trzeba rozmawiac i sprawy dyplomatycznie zalatwiac no do k...y jego mac ile jeszcze bzdur czlowiek moze zniesc przeciez to juz nawet k...a smieszne nie jest

Portret użytkownika Rodak

To właśnioe bankrucwto  USA

To właśnioe bankrucwto  USA  i Anghlii oraz  krajów  Zachodu  jest  pwodem zorganizowania najazdu  przybuszów  z Azji i Afryki, dla  spowodowania  wybuchu wojny, dla  zresetowania  długów  i zarobienia  na  wojnie, a  dodatkowo wykonanie  depopulacji tak lansopwanej przez Jezuitów  z ONZ i elity   swiatowe oraz  europejskie, a  także  przez  niektórych  agentów  narodowych i skorunpowane  media  światowe, które  maja  za zadanie robienia atmosfery wokół  tego najazdu.
To wina  elit  świoatopwych,. europejskich i narodowych,  we  współdziałaniu skorunpowanych  mediów, którte  dążą  prze  wywołanie  konfliktu na wielką  skaler  do resetu zadłużenia  bankrutów i całego świata, bo nie  widza innej  możliwości.
Ludzie !!!
Czas  odebrac im władzę, któą  nam odebralio i zawłaszczyli wszelkie  dobra , które  wykorzystywane sa  na nasza  zgube, odebrać  wszelkie  zawłaszczone  dobra , które  im si e nie należą , bo są własnością  nas  wszystkich , a nie pojedynczych osób lub garstki osób.
CzaS  ZROBIC  Z TYM PORZĄDERK.

Strony

Skomentuj