Dwóch na stu uchodźców szturmujących UE może być fanatycznymi bojownikami ISIS

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W trakcie spotkania między premierem Wielkiej Brytanii Davidem Cameronem, a libańskim ministrem edukacji Eliasem Bousaabem padły bardzo niepokojące słowa. Zdaniem libijskiego polityka na 100 uchodźców przypada przynajmniej 2 żołnierzy ISIS gotowych do samobójczych ataków.

 

To nie pierwszy przypadek gdy słyszymy o ryzyku przeniknięcia do Europy bliżej nieprecyzowanej liczby fanatyków islamskich, którzy tylko udają uchodźców. Cały ten kryzys z pewnością jest na rękę Państwa Islamskiego, które dzięki temu zdobywa kolejne przyczółki. Jednak ostatnie nawoływania radykałów wyraźnie sugerują, ze na teren Europy przenikają ludzie gotowi walczyć o islamizację tego kontynentu.

Hiszpańskie służby specjalne ostrożnie szacują, że podczas ostatniej fali uchodźców liczącej kilkaset tysięcy osób na terytorium Unii Europejskiej przeniknęło przynajmniej 4400 dżihadystów. Wszyscy oni mają za cel sprowadzenie wojny do Europy i sądząc po przebiegu tej operacji uda im się to, a nasz kontynent stanie się polem do działania samobójców islamskich.

Trudno oczekiwać innego rozwoju sytuacji skoro 3/4 tak zwanych uchodźców to młodzi mężczyźni w wieku poborowym. W każdym normalnym kraju który jest uwikłany w wojnę, ludzie tacy dostają karabin i idą walczyć za ojczyznę, ale najwyraźniej różnice kulturowe między nami a nimi są tak duże, że oni po prostu uciekają zostawiając za sobą kobiety, starców i dzieci. Przynajmniej w taką bajeczkę każe nam wierzyć europejskie lewactwo witające z uśmiechem inwazyjną armię ISIS.

Skoro przyjmowanie uchodźców z tych obszarów jest takie bezpieczne to dlaczego państwo Izrael wprowadziło drakońskie antyimigranckie przepisy? Amerykanie, którzy są w dużej mierze winni tej bliskowschodniej apokalipsie, życzą nam szczęścia, a oba te kraje przyznają zgodnie, że nie jest możliwe odsianie od tej masy terrorystów i rzeczywistych uchodźców.

Kolejny bliskowschodni kraj, Arabia Saudyjska nie przyjmuje uchodźców z Syrii, choć na pewno jest tam odpowiednia infrastruktura. W mieście Mina, na 20 kilometrach kwadratowych umieszczono 100 tys. namiotów, i to o podwyższonym standardzie, z klimatyzacją. Zbudowane tam miasteczko może pomieścić nawet trzy miliony osób, a zamieszkane jest jedynie przez pięć dni w roku, podczas rytualnej pielgrzymki do Mekki.

To tylko kolejny przykład złej woli wyznawców Allaha, którzy bynajmniej nie chcą pomagać swoim współwyznawcom. Wygląda na to, że nadrzędnym celem dla Arabii Saudyjskiej jest ekspansja islamu, którą rządzący tym krajem reżim Saudów ma zamiar wesprzeć proponując budowę 200 meczetów dla islamskich uchodźców, które niewątpliwie będą potrzebne jeśli Europa wchłonie ten islamski potop.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika niepoprawny

2 na 100 , czy może bardziej

2 na 100 , czy może bardziej 20 na 100, albo i czasem lepiej 20 na 100 nie jest terrorystami.
To normalne , że 2/3 % jest powiedzmy to siłą przewodnią, a reszta musi, bądz będzie musiała, chciała pójść za nimi.
Także kobiety, dzieci. Ukochane rodziny, nie będą niestety wyjątkiem.
 

Portret użytkownika wqeqwr

"DWÓCH NA STU" ZMIANY NA

"DWÓCH NA STU" ZMIANY NA ZIEMI ,JESTEŚCIE NIESAMOWITYMI OPTYMISTAMI ..JAK DLA MNIE TO CI "IMIGRANCI" WYZNAJĄCY ISLAM (CZYT.RELIGIĘ W KTÓREJ PROROK UPRAWIAŁ SEKS Z NIELETNIMI I UCINAGŁ GŁOWY INNOWIERCOM)SĄ TERRORYSTAMI I POTENCJALNYM ZAGROŻENIEM DLA ZWYKŁYCH LUDZI.WIECIE O CO TUTAJ CHODZI?ŻE TE ISLAMSIE ŁBY MAJĄ ZAKUTE W SWOICH GŁOWACH,ŻE OD RAZU ROBIĄ WOJNY W PAŃSTWACH INNOWIERCÓW I STARAJĄ SOBIE PODPORZĄDKOWAĆ INNYCH DATEGO,ŻE ALLAH TAK NAKAZAŁ,WIĘC TUTAJ NIE MA MOŻLIWOŚCI NA ŻADNE ASYMILACJE!ONI MAJĄ WPOJONE ,ŻE CHRZEŚCIJANIN TO TEN ZŁY A ONI TO CI CO MAJĄ GO ZABIĆ ....... PROSZĘ WAS ..NIECH MIEDIA W KOŃCU ZACZNĄ PISAĆ PRAWDĘ(MAM NA MYŚLI WP,ONET,INTERIĘ ITD._ POZDRAWIAM .

Portret użytkownika Akamai

Spokojnie to tylko

Spokojnie to tylko "uchodźcy". A tak na serio to ratuje nas nasze położenie geograficzne. Oni prą po niemiecki socjal i nie po drodze im przez Polskę. A gdyby nawet, to od południa są Czechy, Słowacja i Węgry. Póki co z rozsądnymi politykami. No chyba, że zechcą przejść przez Ukrainę. Życzę im powodzenia. No i nie przeniosą się chyba do nas z Niemiec?
A tak na marginesie to miło widzieć strach w oczach Frau Merkel. Jednak ślepe posluszeństwo nie zawsze popłaca. Ona i inne pacynki "rzadzące" Europą mają mieć teraz nowe role. Role kozłów ofiarnych. Na nich się skupi słuszny gniew ludu. Bo przecież ta farsa nie może trwać wiecznie.
A scenarzyści tego spektaklu moga nadal spać spokojnie. Do czasu ! Bo jest cos takiego jak sprawiedliwość dziejowa. A jeśli ktoś woli  "Palec Boży". I żadne imperium nie przetrwa.
Poniżej link do fragmentu filmu "1984". Adaptacja powieści George'a Orwella "Rok 1984". Warto poczuć te klimaty by zrozumieć jaki los nam szykują możni tego świata.To nie jest fantazja autora. On poznał ich plany.
 
http://www.cda.pl/video/620307e

Portret użytkownika achiles

Popatrzcie i przeanalizujcie

Popatrzcie i przeanalizujcie jak ci co się, nie załapali, przed uszczelnieniem granicy SERBSKO-WĘGIERSKIEJ, dziś szturmują tamtejszy słynny płot i co z tego zaraz być może, ale to mało, bo szturmujących jest około 20 TYSIĘCY LUDZI, ale za nimi całe MORZE PŁYNIE W TYM KIERUNKU, dodajcie do tego SOLIDARNOŚĆ tych, którym się już wjechać udało, a wśród nich jest wielu krewnych tych co teraz płyną i chcą dołączyć, do swoich, więc powstaje nam taka MIESZANKA WYBUCHOWA, że zaraz może nie być innego wyjścia, dla WOJSKA WĘGIERSKIEGO, jak tylko do tych nacierających STRZELANIE, O ZGROZO, ale to Makrela i inni UNIJNI PAJACE, do tego doprowadzili pozwalając, na ten EXODUS SZATANOM ZZA OCEANU. 

Portret użytkownika Ślązak88

Dziś, skorzyżowanie alei

Dziś, skorzyżowanie alei Korfantego i Ul. Wolności w Zabrzu, stacja samoobsługowa Neste. Tankuję auto, a obok przechadzało się dwóch ciapatych panów (ok. 30 lat) i coś gaworzyli do siebie po ciapatemu.
Ok. miesiąc temu pod stacją benzynową Orlen w dzielnicy Zaborze przechadzała się ciapata pani z zawiniętą w chustę tworzą z małymi ciapatymi i coś paplali po swojemu.
 
Oni już tu są!!!

Portret użytkownika Prawda boli

13-09-2015 Dąbrowa

13-09-2015 Dąbrowa Górnicza
Dwoch ciapatych wchodzi do bazyliki w trakcie nabożeństwa, coś sobie gadają (głośno), śmieją się i ogólnie pełny luz. Ludzie biorący udział w nabożeństwie nerwowi (zalęknieni?) ale nikt ich grzecznie nie wyprosił.

Strony

Skomentuj