W całej Europie odbyły się liczne manifestacje przeciwko islamskiemu potopowi

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Na skutek islamskiego potopu zalewającego Europę w europejskich miastach doszło do bardzo wielu demonstracji. Były te lewicowe, z poparciem dla tak zwanych "uchodźców" oraz dużo bardziej liczne manifestacje przeciwników wpuszczania do Unii Europejskiej imigrantów, których jedynym celem jest dorwanie się do pieniędzy z zasiłków.

 

Największa w Europie antyimigrancka manifestacja odbyła się w Warszawie. Został ona zorganizowana przez działaczy Obozu Radykalno Narodowego. Na demonstracji ONR, której początkowo próbował zakazać warszawski Ratusz stawiło się kilkadziesiąt tysięcy. Politycy mogli zobaczyć siłę przekazu wielu Polaków i usłyszeć argmenty przeciwko zgodzie na islamski potop.

 

Polskojęzyczne media informowały o narodowej demonstracji zdawkowo często manipulując przy opisywaniu jej wielkości. Mówi się o 7 tysiącach demonstrantów, podczas gdy było ich przynajmniej 30 tysięcy. Podobne demonstracje odbyły się w innych europejskich miastach, w Londynie, w Hamburgu, Bratysławie czy Pradze. Ludzie maszerowali tam w sprzeciwie wobec islamizacji Europy, która przyjęła już formę regularnej inwazji.

 

Oczywiście jak zwykle lewacy w typowo samobójczym odruchu zapragnęli zamanifestować swoje poparcie dla inwazji islamistów. Na demonstracjach w kilku miastach zebrało się po kilkaset osób cieszących się z islamskiej nawały. Mimo, że przeważnie wśród lewaków są ludzie głęboko nienawidzący Kościoła Katolickiego, coraz częściej można od nich usłyszeć o chrześcijańskim odruchu miłosierdzia. W warszawskiej demonstracji poparcia dla uchodźców brali udział między innymi politycy Platformy Obywatelskiej. Jednak mimo prób nadymania rangi tych imprez lewackie pikiety, w porównaniu z demonstracją patriotyczną, wyglądały wyjątkowo mizernie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika marcion

zal mi was chlopaki...

zal mi was chlopaki... strasznie musicie sie nudzic.
Jak zwykle wy jestescie najmadrzejsi, bo naczytaliscie sie glupot z podobnych portali. Nazywajac tak ludzi juz swiadczy duzo o was, a prawda jest taka, ze w dupie byliscie i gowno widzieliscie i nic nie wiecie, tsk nsprawde. I to jest wasz problem... najpierw atakujcie USA, potem Izrael, dalej UE, a potem polski rzad... a wy na odwrot. Nienawidzicie uchodzcow, bo USA niszczy im domy, Izrael to planuje, UE przyzwala, a PL rzad przytakuje... a wy sie madrujecie Biggrin

Portret użytkownika AMR1

IDIOTA... o jakich

IDIOTA... o jakich "uchodźcach ty mówisz głupku? To są "uchodźcy"..??
 Uchodźców owszem powinniśmy przyjąć, ale pokaż mi głupia pało na tych filmach, którzy to uchodźcy a którzy to afrykańscy siepacze Hutu, Tutsi, i terroryści ISIS??
 Od kiedy głupia pało uchodźcy to mężczyźni w wieku od 16 do 30 lat bez swoich rodzin, no i jeszcze powiedz matołku, którzy to "chrześcijanie" prześladowani przez Kalifat, a którzy to po prostu Kalifat w akcji Hidżra??!
 

Portret użytkownika achiles

~Europejczyku bądź solidarny

~Europejczyku bądź solidarny z Polakami do ~cały rząd wysłać na egzamin z asymilacji z Narodem Polskim:Szanowny rządzie w Polsce, proszę o nagłośnienie europejskiego APELU o SOLIDARNOŚĆ z potrzebującymi POLAKAMI zamieszkującymi obszar Rzeczypospolitej Polski. Przecież to co obecnie się dzieje to woła o miłosierdzie społeczności europejskiej. Sumienia Europejczyków należy OBUDZIĆ na los wielu milionów głodujących i bezrobotnych Polaków. W geście SOLIDARNOŚCI, EUROPA musi podjąć stanowcze działania aby każdy PRACUJĄCY Polak w Polsce zarabiał średnią europejską, a zasiłek dla tych którzy nie mogą znaleźć pracy, pozwalał na życie a nie na powolną śmierć głodową. 

Portret użytkownika gosc1

Mam propozycje,moze

Mam propozycje,moze wszystkich imigrantow ulokowac w obozach "Fema".Co Wy na to?

Portret użytkownika AMR1

Obecny rząd nalezy

Obecny rząd nalezy natychmiast obalić i powołać Narodowy Rzad Ocalenia  przed obcą  inwazją!!!
 Wojsko ma nas bronić przed najazdem ISIS!!!
 Czy nie ma wśród nas Polaków tajnych grup nieformalnych "oczyszczenia" z zydochu*** z rządu??!!

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Polaków już nie ma. W

Polaków już nie ma. W Krakowie jest tylko 3 Polaków, ale oni ukrywają się i tak jak reszta udają żydów. Na wsiach zostało trochę Polaków, niestety cała reszta ''polaków'' w miastach to niewolnicy żyda ale ich nie ma co zaliczać jako Polacy bo to szabes-goje czyli bydło albo katoliccy-robole (robol czyli coś znacznie gorszego od niewolnika bo niewolnik może się uwolnić a robol to pustostan umysłowy), których święty żydek Papa Mobile II tanio sprzedał za jakieś paciorki i koraliki.

Portret użytkownika Kat

Nie naśmiewaj się z

Nie naśmiewaj się z ludzi,człowiek mówi co może.
Pojedź do Niemiec i zobacz co zrobili Europie.
A jeszcze przyjdą Azjaci;Chińczycy,może i Mongołowie,Tatarzy.Co wtedy zrobicie?Te świetne języki,którymi wladają...już widzę jak szybko się ich nauczycie:chińskiego,arabskiego ,tureckiego itp.Sami ocenicie jaka to będzie asymilacja we Wschodniej Europie.
 

Strony

Skomentuj